Şimdi Ara

adobe flash player 9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • adobe flash player 9 ile hazırlanan skyturk videosunu bilgisayara kaydediyorum ama videoyu izleyemiyorum video yaklaşık 1 saat sürüyor video yu mcaturk sitesinden psikoturk kısmından ancak izleyebiliyorum kayıt ediyorum ama bilgisayarda izleyemiyorum
    bilgisayarda kaydedip izleyebilmem için ne yapmam gerekir (flash programını indirdim videoyu kaydediyor ama açmıyor)yardımınızı bekliyorum saygılar kolay gelsin

• Flash video dosyalarını o tür programlar maalesef kaydedemiyorlar..

Flash video olan sayfalardaki videoları Firefox eklentisi olan "video downloader" le indirmeyi bir dene istersen veya vidyonun sayfasının adresini ver biz de deneyelim..
  • arkadaşlar adresi veriyorum videoyu kaydedip izleyebilirseniz bana öğretirsiniz

RAMSEN e selamlar
  • flash video'ların uzantısı flv'dir... ücretsiz bir program olan flv player'ı indirip izleyebilirsin...
    ama ben kaydedemiyorum diyorsan internette izlediğin her şey temporary internet files
    altına kayıt edilir zaten, oradan alabilirsin dosyayı...
  • arkadaşlar sorunumu TOTAL VİDEO COVERTER programını öneren arkadaş sayesinde çözdüm
    ilginiz için teşekkür ederim
  • arkadaşlar sorunumu TOTAL VİDEO COVERTER programını öneren arkadaş sayesinde çözdüm videoları kaydedip izliyebiliyorum yalnız videoyu ileri yada geri alamıyorum program ileri çizgisiyle alıyorum ama ileri gitmiyor normal izleniyor ne yapabilirim buna programmı izin vermiyor yoksa başka programmı deneyeyim? ileri alsa bu program aslında iyiydi winamp gibi basit ileri geri almıyor
    Sevgili NADİR_EN arkadaşım senin önerdiğn gibi oluyor temporayden kayıt oluyor ama sanki internetteymişim gibi izliyorum temporayı temizleyince o videolarda gidiyor oysaki ben kaydedetmek istiyorum gerçi senin önerdiğin şekilde kaydettim bu seferde ileri geri alamıyorom
  • --------------------------------------------------------------------------------

k-lite programı sayesinde oldu teşekkürler kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.