Şimdi Ara

Claudbutler Black Hawk 26 Nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepsi buradadan 370 tlye kardeşime Claudbutler Black Hawk 26 jant bisiklet almayı düşünüyorum bisiklet fiyatına değer mi ve kardeşim 1.70 boyunda bu bisiklet ona uygunmudur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Claudbutler ın websitesinde bu bisiklet yok şu an.
    Sanırım bu blackhawk 2012 modeli.
    Piayasada hi-ten bisikletler daha pahalı bunda alüminyum kadro zoom maşa ve shimano vites var. Fiyatı iyi
    yalnız hepsiburada da 22 inch kadro boyu diyor. Bu 56 cm eder. 170lik biri için bence büyük kalır.
    Daha küçük kadro boyu varsa alınabilirmiş (17-19 vs ) alınabilirmiş aslında .
    Mail atıp sorun başka kadro boyu var mı diye. ?
    Markayı tanımıyorum tabii teorik konuşuyorum..
  • Kadro 22" yazmasına rağmen 20" geliyor
  • Evet çoğu yerde 20 inç geldiğinden bahsetmişler.
    Bende bisikletin siparişini 2-3 gündür erteliyorum. Boyum 1.76 çok mu yüksek kalır sizce?
  • Hımm 20 inc uyarmı peki bide başka kardeşime uygun max 550 tl fiyatı olan bi bisiklet önerirmisiniz mesela ng650 uygunmudur ?
  • Ben hepsiburadada indirim çekim olduğu için oradan alıcam, şu bisiklete de bakıyordum ama boyutunu bilmiyorum.
    Burada yardımcı olan biri olsa aslında çok güzel olurdu.
    http://www.hepsiburada.com/liste/carraro-coronado-26-dag-bisikleti/productDetails.aspx?productId=outilrcacoronado&categoryId=27058700
  • Bende sipariş vermiştim ama kadro boyu yüzünde iptal ettim 22" 190-195 boyunda kullanıcılar için uygun görülüyor. Yukarıda arkadaşın dediği gibi 20" yolluyorlarsa çok iyi ama onu nerden nasıl öğreniriz bilemiyorum.
  • Kadro boyu yüzünden bekliyorum. 20" göndereceklerini bilsem verecem siparişi. Bu arada benim boyda 1.74 ve şu an için en uygun bisiklet bu sanırım. Birde alan arkadaşlardan birisi ağırlığını ölçerse çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alecto

Kadro 22" yazmasına rağmen 20" geliyor
    2 tanıdığım aldı 20" olduğunu söylüyorlar yani benim bilgim onların söylediklerine dayalı, hepsiburadanın yorumlarına baktım biraz önce oradada bahsedilmiş kadro boyundan.

Şöyle eski bir konuda var çok sıcakk hb CBR Black Hawk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alecto -- 13 Temmuz 2014; 16:31:00 >
  • Salcano ile görüştüm ellerinde 20" varmış. Hepsiburada ile görüşüp ekleme veya düzeltme yapacaklar.
  • arkadaşlar dün gece itibarı ile sipariş geçtim
    ürün geldiğinde yorum yapacağım
    bu fiyata servis güvencesi olan alu kadro bir bisiklet imkansız zaten
    ileride yavaş yavaş kompodentleri değiştireceğim
    kadro geçen seneki kadrodan daha güzel görünüş olarak
  • bu arada internette
    Trailridge 1.1 olarak aratın bisikleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofnothings

bu arada internette
    Trailridge 1.1 olarak aratın bisikleti

hocam boy kaç sizin ?
  • kingofnothings kullanıcısına yanıt
    Bisiklet için senden gelicek haberleri bekliyoruz arkadaşım ihmal etme yorumunu :)
  • yarın hepsiburadada hediye çekimin son günü
    o kadar kararsız bıraktılar ki beni. Biri illa ng650 al diyor(doğrudüzgün rengi kalmamış) decathlondaki rockrider bisikleti öneren var?
    claudbutler nasıl yaa?
  • benim boy 1,75 ancak oğlum için alıyorum bisikleti boy1,80 ve daha da gidiyor :)
  • fiyat performans olarak en iyi seçenek bu
    ki benim kullandığım bisiklet 2000 tlye yakın fiyatı varken
    cevremde bu markayı alıp da memnun olmayan kimse yok
    bisiklette en önemlisi göze nasıl geldiği
    hoşunuza gittiyse alın
    ileride maddiyata göre kompedantları değiştirirsiniz yavaş yavaş
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 23:40:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

daha yeni 2. el, bir sürü aksesuarı ile birlikte XC500'ü (sedona kask, btwin 5.12 hız göstergesi, suluk kafesi, suluk vd.) 550 TL'ye alınca , ne görsem pahalı geliyor :) bir bisiklet daha alacğım XC500'den sonra, bu bisiklete baktım ben de bi hevesle ama boyu sorun, çok büyükmüş kadro 20" de olsa 22" de olsa bizim için.. yoksa bunu alırdım direk..

sence 1.76 boyu olan birince yüksek mi bu claudbutler?yarın hepsiburada indirim kuponumun son günü :(

bize de ayarla bir xc500 başkan ankaradan :)
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 23:40:48 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.