Şimdi Ara

96/128 KBPS İLE DONMADAN PC'DEN YOUTUBE VİDEO İZLEMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirtmen isterim ki bu konuyu anlatan birçok arkadaş oldu fakat her zaman okurların aklında soru işaretleri kaldı, bir kısmı yaptı bir kısmı yapamadı. Bende bunun üzerine seyreltilmiş olarak bu konuyu resimli&yazılı anlatım olarak sizlere sunmak istedim.

İlk olarak kullanılan programları sırasıyla ****

User Agent Switcher
    Chrome kullananlar için;https://chrome.google.com/webstore/detail/user-agent-switcher-for-c/djflhoibgkdhkhhcedjiklpkjnoahfmg
    Mozilla Firefox kullananlar için;https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/user-agent-switcher/

VLC Media Player

http://www.tamindir.com/vlc-media-player/

0
    Eğer bunların dışında bir tarayıcıda kullanmak istiyorsanız Google'a "User Agent Switcher *TarayıcıAdı" tarzlarında aratıp bulabilirsiniz.

İlk aşamayı tamamladık. User Agent Switcher'ı indirdik. Peki bu meret ne işe yarayacak?
    -Çok güzel bir soru. Bu eklenti sizin tarayıcınızı bir mobil olarak kullanmanızı sağlayacak. Yani mobil olarak sitelere girebileceksiniz.

Şimdi... User Agent Switcher'a bir kaç şey eklememiz gerekiyor ki bize bunları yapabilsin.

[1. AŞAMA]: Tarayıcınızın sağ tarafında beliren Dünya şeklindeki sembone sağ tıklıyoruz. Ardından seçeneklere tıklıyoruz.

Seçeneklere tıkladık ve önümüze bir pencere açıldı. Telaşlanma burası eklentinin ayarlarının sayfası.

[2. AŞAMA]: Alt tarafta New User Agent yazan yeşil bir buton gördün. Oraya tıkla.

[3. AŞAMA] : Name kısmına istediğini yazabilirsin ama alttaki kısıma yani "User Agent"'e yazacaklarımı yazmalısın.

"Description; Nokia User Agent; Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.3; U; Series60/3.2 Nokia5320d-1/05.16; Profile/MIDP-2.1 Configuration/CLDC-1.1 ) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413"

[4. AŞAMA] : Orayı kapatıp sağdaki Dünya sembolüne sol tıklıyoruz "Name" kısmına yazdığın isimi buluyorsun ve tıklıyorsun.

Sağdaki dünya simgesi böyle olduysa tamamdır demektir.

Buraya kadar herşey tamam! Dünya sembolüne tekrar bastığında eski haline getirmek için "Default"'a tıkla.

[5. AŞAMA] : Tarayıcıya "m.youtube.com" yazıp Youtube anasayfasına giriyoruz ve herhangi bir video bulup giriyoruz.

"Videoyu İzleyin" butonuna sağ tıklayıp "Bağlantı Adresini Kopyala"'a tıklıyoruz ve .3gp linkini alıyoruz.

[6. AŞAMA] : VLC Player'ı açıyoruz "Ortam > Ağ Akışı"

[7. AŞAMA] : Linki bölüme yapıştırıyoruz ve "Oynat"'a tıklıyoruz.

NOTLAR: :
    *Videolar ilk 30 saniye hafif takılmalarla açılmaktadır.
    *Videoların kalitesi düşük olduğundan HD bir kalite beklemeyin.

Herhangi bir sorun veya sorunuz olursa PM atabilir veya konu altından belirtebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İTMEN -- 12 Temmuz 2014; 1:46:54 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• vlcde video ses uyuşmazlığı bulunmakta. bunun yerine video linkinin başından www. yazısı silinip ss yazılıp açılan sayfada 144pye sağ tıklayıp bağlantı adresini kopyala seçeneğini seçerek windows media playerden izlemek daha iyi gibi emeğe saygı teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanbiz

vlcde video ses uyuşmazlığı bulunmakta. bunun yerine video linkinin başından www. yazısı silinip ss yazılıp açılan sayfada 144pye sağ tıklayıp bağlantı adresini kopyala seçeneğini seçerek windows media playerden izlemek daha iyi gibi emeğe saygı teşekkürler.

Hangisi senin için uygunsa onu yapman daha mantıklı kardeşim. Değerli yorumun için teşekkür eder, iyi geceler dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncellendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 144P ile izlemektense hiç izlemem daha iyi göz sağlım için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

144P ile izlemektense hiç izlemem daha iyi göz sağlım için.

Evimde ADSL yok o yüzden elim bağlı yapacak birşey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni lanet olasıca 96 kbps hıza mahkum eden ttnet in allah belasını versin aa doğru türk telekom olmuştu dimi adı evin 1 metre ötesinden telefon kablosu çekmiyorlar e sonuçta internette yok
    video izleme konusuna gelince işime yaradı tost makinasıyla çekilmiş misali dizi izliyorum sıkıntıdan 10 kez hayat bilgisini izlemeye başladım artık ezberledim diziyi
    he birde avea nında allah belasını versi heee pardon türk telekom oldu dimi hiçmi hiç çekmez ulan karaköy de pasajın içinde çekmiyor vodafone ise sıkıntısız oh rahat iyiki kendi hattım vodafone annemin hattına yaptırdım bu sınırsız paketi çekmediği içinde 96 kbps nin verdiği hizi değilde 64 kbps kullanıyorum tek eksik internete bağlanırken çıkan o bağlantı sesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel paketindeki camel -- 2 Şubat 2016; 13:39:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

beni lanet olasıca 96 kbps hıza mahkum eden ttnet in allah belasını versin aa doğru türk telekom olmuştu dimi adı evin 1 metre ötesinden telefon kablosu çekmiyorlar e sonuçta internette yok
    video izleme konusuna gelince işime yaradı tost makinasıyla çekilmiş misali dizi izliyorum sıkıntıdan 10 kez hayat bilgisini izlemeye başladım artık ezberledim diziyi
    he birde avea nında allah belasını versi heee pardon türk telekom oldu dimi hiçmi hiç çekmez ulan karaköy de pasajın içinde çekmiyor vodafone ise sıkıntısız oh rahat iyiki kendi hattım vodafone annemin hattına yaptırdım bu sınırsız paketi çekmediği içinde 96 kbps nin verdiği hizi değilde 64 kbps kullanıyorum tek eksik internete bağlanırken çıkan o bağlantı sesi

Hahaha güldürdün gece gece hocam. İşine yaradıysa sevindim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.