Şimdi Ara

Telefon önerin diyeceğim çok mu sıradan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aklımdaki telefonları söyleyeceğim ben telefonlardan pek anlamıyorum.Tecrübeleriniz benim için çok önemli.Teşekkürler
    Xperia SP: Kamerayı kötüleyenler var,bir yerde okumuştum çok bir mesafe olmasa bile wifi 1-2 çubuk daha az çekiyormuş,ayrıca görünüşü kaba gibi geldi.
    Lumia 925:Hiç bir fikrim yok.WP ne demek ayriyeten :)
    Lg Nexus 5
    LG L90
    Lumia serisinden bir telefonda olabilir

ve bundan başka farklı telefonlarda kabülümdür.Tecrübeli ağabeylerimden yardım istiyorum.Cahilim biraz telefon konularında

• Nexus 5 alabılıyorsan dıgerlerınden daha ıyı dır kullanıyorum onerırım.
  • @-Company- Windows phone mı? ilk defa duyuyorum Hocam bütçem bin lira civarı daha pahalı bir telefon beğenirsem zorlar,taksitle alabilirim ama bunu telefonu çok beğenirsem yaparım.

@brkdmrl17 Nexus 5 biraz tuzlu gibi geldi bana öğrenci adamız sonuçta diğerleri arasından bunu tavsiye ediyorsanız alabilirim
  • Oyun uygulama önemliyse sp seni fazlasıyla tatmin edecektir.Wifi süper çekiyor halledildi o sorun.kamerası iyi ama Lumia 925 kamera olarak biraz daha iyi.ama arayüzden dolayı çabuk sıkılabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg l90 veya xperia sp tavsiye ederim
  • Nexus 5 butcesine Lg g2 alman daha isabetli olur...

Diger yandan o kadarina ihtiyacim yok cokta kasmayalim dersen xperia sp derim wifi 6~7 ay oldu halledildi daha once kopan yerden simdi zimba gibi cekiyor,kamerasi yeterli daha onemlisi islemci ve gpu yani donanim 1000lira altinda en iyi sp de var,kasa oldukca saglam oyle dusmede pert olan nazik kasalardan degil,batarya oldukca iyi hin icinde yari yolda birakmaz,lg l90 dan ustun cihazdir ayrica,tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexus 4 alinabilir o butceye. Rom destegi de oldukca fazla. Ondan ona ondan ona gecer sıkılmazsınız.

• Xperia Sp istemediğine göre Sıralama yapayım.

Lg Nexus 5
    Lumia 925
    LG L90
  • Bu seçeneklerde nexus 5 alternatif olarak g2 ye bakabilirsiniz hocam

• Windows Phone uygulama mağazasına bakın eğer ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa 925 alın kamerası çok iyidir android gibi 1 sene sonra kasma donma yaşanmaz uzun ömürlü cihaz olur

• JensenAckles kullanıcısına yanıt
    eğer nexus 5 alabiliyorsan diğerlerini hiç düşünme. eğer nexus 5 alacak bütçen varsa lg g2 alacak bütçen de vardır. o zamanda nexus 5i düşünme g2 al. listedeki telefonlar arasındaki en iyi telefon nexus 5'tir. ancak aynı fiyata lg g2 dde bulursun ve g2 mi nexus 5 mi dersen tabiki g2 derim.
  • sp de iyidir ama biraz daga üstüne ekle en kralını G2 yi al. Antutuyu kırdı geçti telefon bazı romlarla.

• Lg G2 öneririm ben sana harika bir telefon Nexus 5'den daha iyi.
    Windows Phone kullanırım,market yeter dersen Lumia 925'de işini görür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.