Şimdi Ara

Yüz bine ne alırsınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
3.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık yüz bin civarı bir parayla subaru XV, volvo v40 c.c, honda crv,peugeot 3008, audi q3,bmv x1 veya x3 gibi araçlar arasında gidip geliyorum. Her şeye rağmen subaru ya karşı biraz daha meyilli gibiyim. Siz aynı durumda hangi araca ve neden yönelirdiniz acaba?

• Citroen DS5 alırdım. Sıradışı olmak iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senut

Yaklaşık yüz bin civarı bir parayla subaru XV, volvo v40 c.c, honda crv,peugeot 3008, audi q3,bmv x1 veya x3 gibi araçlar arasında gidip geliyorum. Her şeye rağmen subaru ya karşı biraz daha meyilli gibiyim. Siz aynı durumda hangi araca ve neden yönelirdiniz acaba?

Xv 72'ye falan alınıyor yav. üstelik yurtdışında q3 ile aynı fiyata, f/p istiyorsanız ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 11 Temmuz 2014; 23:26:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Düşünmüştüm ama tercihlerime dikkat ettiyseniz daha çok altı yüksek araçlar. Biraz dağ bayır dolaşsak demiştim... Emekli olmayı düşünüyorum da...
  • sıfır olmayacaksa 2009.2010 5.20d alirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.20d alirdim o paraya

• Arkadaşlar vergi ve yakıt durumunu da unutmamak lazım. Bu yüzden seçtiğim araçlar daha çok 1.6 motor.
  • Nissan QQ
  • bmw x1 alırdım
  • Arkadaşlar sebep belirterek tavsiyede bulunursanız herkes daha çok bilgi edinir zannımca. QQ yi hiç düşünmedim düşünmem. Malzeme kalitesi kötü bile değil,berbat .
  • subaru XV tercihim olurdur.
  • 1-2011 320d
    2-2013 (passat) Exclusive dizel
    3-vw cc 2013
    4- Volvo s 60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 12 Temmuz 2014; 0:23:37 >
  • Öncelikle o parayı kalkıp bir C sınıfı araca verirsen yazık edersin..

D sınıfı yada SUV seçebilirsin.. Burada da aracı kullanım amacın, aracın yakıt durumu, vergileri , servis durumu gibi etkenler senin tercihini az çok belli eder, araç sayısını 2-3 seviyesine indirir..

Bu kadar geniş baktığın sürece seçemezsin, kararsızlıkta gidip gelirsin.. Önce kendi tercihlerini belirle..
  • Volvo v40 alırdım.

• 2011 model 2.0 Dizel motor beyaz renk Volkswagen CC alırdım hocam
  • Subaru bence de iyi seçim olur ama ben olsam xv değil yeni forester düşünürdüm (xv'ye göre sayısız artısı var bence)
    Ayrıca x1 de yakışıklı bir araç o da aklınızı çekebilir ama subaruların yanında x1 asfalt arabası kalır, özellikle arazi koşullarında bayağı fark yer subarulardan...

• Mercedes CLA 200
    BMW F30 316i
    Audi A5

Son olarak tok kapı sesiyle,estetik kasasıyla tüm galaksiyi büyüleyen Golf 7'yi alırdım tabiki.

• Suzuki S-Cross da seçenekler arasında olabilir. Deneme sürüşünü yapmıştım, cam tavanıyla ferah, dizel motoruyla ekonomik, 4x4 sistemiyle de işinizi görebilecek bir araç. En dolu dizel 4x4'ünün fiyatı 85000 TL.
  • yeni kasa qq ya da 3008
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynxoc

Subaru bence de iyi seçim olur ama ben olsam xv değil yeni forester düşünürdüm (xv'ye göre sayısız artısı var bence)
    Ayrıca x1 de yakışıklı bir araç o da aklınızı çekebilir ama subaruların yanında x1 asfalt arabası kalır, özellikle arazi koşullarında bayağı fark yer subarulardan...

Yaw bilader arazide fark atar felan diyonuzda o youtubede izlediğiniz xv ler 2.0 motor.Yani x1 le arazide çok fark olmayacak...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.