Şimdi Ara

Yüz bine ne alırsınız? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
3.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milyoner Olmadıktan Sonra bi arabaya 100 bin vermem onunu yerine 80 e ev 20 ye araba alırım :)
  • Evim var arkadaşım. Zaman nasıl hızlı geçiyor malum. Ne evle ne de arabayla da gidilmiyor o da malum... Eee kafamızda bir şey varsa onu hiç yaşamayalım mı diyorsunuz ! 2. veya 3. evi alsam ne olacak peki, sırayla mı oturacağım her birinde.
    Ne istediğime gelince yazdım gerçi önceden ama; emekliliğim yaklaştı, biraz şöyle kafama göre gezip dolaşmak istiyorum ama Türkiyede yollar malum şehir içinde bile tümseklerden çukurlardan geçilmiyor. Bu yüzden yüksek ve kullanım keyfi olan bir araç istiyorum. Yakıt ya da vergiden biri düşük olursa daha rahat olacağını düşünüyorum. Çünkü iki memur emeklisi maaşıyla sıkıntı da yaşamak istemem. Yüksek vergi, yüksek yakıt,kasko,bakım giderleri derken aracın bakım giderleri 5-6 bin liraları geçiveriyor. Ha bir de kesinlikle taviz vermem diyeceğim en önemli kriter güvenlik bu yüzden subaru ve volvoya takıldım daha çok.
    Ha bir de 70-80 ev al üstüyle de... diye akıl verenler nerde bu 70-80 evler Allah aşkına. Muğlada oturuyorum ben oturulabilecek ev 200 den başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senut -- 23 Ağustos 2014; 15:09:20 >

• senut kullanıcısına yanıt
    Senin oturdugun mevki iyi arkadaşım ben napayım Normal biyerden bulabilirsin bişeyler
  • Bu arada x3 artık 1.6 olarak da geliyor biliyorsunuz...
  • senut kullanıcısına yanıt
    Şimdi öğrenmiş oldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçenekleriniz arasından Subaru derim ancak bir testte 1.6 motorunun çekişinin ağır şartlarda zayıf kalabildiğini söylüyordu, bu aralar Bmw X1 de de 1.6 turbo benzinli motor seçeneğinde kampanya var sanırım, isterseniz Bmw bayileri ile de görüşün.
  • Diğerlerinin yüzüne bile bakmam.
     Yüz bine ne alırsınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    X1 i çok beğenmedim donanım açısından da subarudan kötü ve foresterla aynı fiat. Sadece ötv avantajı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senut

X1 i çok beğenmedim donanım açısından da subarudan kötü ve foresterla aynı fiat. Sadece ötv avantajı var.

Elbette beğenmediyseniz siz bilirsiniz ancak çok etkin bir motor ve şanzıman teknolojisine sahip, bazı araçlar kullanınca gözünüze daha güzel gözükür bu araç da onlardan biri ancak fiyat - donanım politikası malesef Bmw de pek bonkör değil!
  • Mini john cooper
  • Subaru varken x1 mi?
    Almayayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse bu hafta bir de mazda cx5 i görmek istiyorum, ona göre bir karar alacağım. volvo c.c d2, subaru forester veya xv veya bu cx5...
  • Boş Volkswagen CC 95 bin tl.Bunu tercih ederdim ya da Volvo s60 Advance 1.6 180 beygir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

1-2011 320d
    2-2013 (passat) Exclusive dizel
    3-vw cc 2013
    4- Volvo s 60

Güzel sıralama.

Eğer navi evranlı , sunroof , deri , xenon 320d bulabiliyorsan hiç düşünme. Dua edersin bize

• Skoda SuberB ya da Peugeot 508 alırdım
  • Turbobenzina kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi aynen boş işte...
  • Biraz beklerim derseniz Kasım 2014 de geleceği söylenen Jeep Renegade 1.4 benzinli veya 1.6 dizel seçenekler arasına alınabilir.

Başlangıç fiyatının 75.000 TL olması bekleniyor.

Araziye girmeyi düşünüyorsanız 4X4 seçeneği de olacak.

Otomatik seçeneği ise 2015 de çıkacak.

Emeklilikte keyifli günler dilerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: senut

Dediğin gibi aynen boş işte...

Boş derken de 1 direksiyon bir koltuk gibi düşünmemel lazım,Standart donanım kalemleri gayet normal bir kullanıcıya göre yeterli,bixenon ledli ön farlar,ledli arka farlar,koltuk ısıtma,far sönsörü,yağmur sensörü,cruise control,elektrikli arka perde ve buna benzer standartlae bu araçta geliyor,doldurmak isterseniz cam tavan ve deri koltuk çokta pahalı şeyler değil 102 bin tl ye bu dediklerimi de ekleyip rahatlıkla binebilirsiniz.Buradaki çoğu kişinin lafına bakmayın,Volkswagen'in bazı araçları çok pahalı ama bu donanımlarla CC hakediyor fiyatını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbobenzina -- 24 Ağustos 2014; 20:13:03 >
  • speaker S kullanıcısına yanıt
    İzleyip beklediğim araçlardan biri Renegade. Araca karar versem de zaten şubat 2015 ten önce almayı düşünmüyorum.İyi dilekleriniz ve ilginiz için teşk. ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senut -- 24 Ağustos 2014; 21:58:44 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.