Şimdi Ara

Yurtdışından getirdiğim telefon açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yurtdışından bir adet one plus telefon getirdim.telefonu henüz kayıt yaptırmadım kayıt yaptırmadan da belirli bir süre çalışacağını düşünüyordum fakat sim kartı telefona taktığımda telefon operatöre bağlanmadı sim kartı tanımadı.telefoncuya götürdüğümde operatör tarafından kilitlenmiştir kayıt olmadığı için diyor ama daha telefona sim kart takmadan nasıl kapatacaklar ki? Bu mümkün mü yoksa telefonda mı bir sorun var

• git pasaport kaydı yaptır telefonunu rahat rahat kullan ...
  • Selamar siz.telefonu sifir mi.aldiniz.yani kutuyu ilk diz mi acdiginiz btk siyesinde imei sorgulamsi yapar.misiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugiacar T kullanıcısına yanıt
    hocam sim takarken yanlıs takmısınızdır büyük bir ihtimalle sim kartın metal yüzeyi telefonun arka kısmına dogru bakıcak şekilde sim yuvasına yerleştiirn hat gelicektir 5 adet one plus one sattım hiç bir sıkıntı ile karsılamadım direk kilitli gelmez.
  • dostlar teşekkürler ters takmışım şimdi düzeldi.
  • belki arkadaş direk kendisi almamıştır . aldığı kişi daha önce telefona hat takmıştır ve böylece 1 haftalık süre aktif hale gelmiştir . sonra telefonu alıp kendi hattını takıncada telefonun kilitlendiğini görmüştür...
  • Daha gecmis olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.