Şimdi Ara

transfer konusu (giden)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler fotoda görüyorsunuz. aşşada giden oyuncuları.

transfer konusu (giden)

ancak mesela giden bir oyuncum servet çetin.

transfer konusu (giden)

onun yanında bonservis bedeli yazıyor. ama ilk paylaştığım fotoda orada 0 tl yazıyor. ben şimdi bu oyuncuları 0 tl bonservisle mi yollamış oluyorum? orayı anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oozen59 -- 11 Temmuz 2014; 17:24:31 >

• up beyler. bi yardım edin
  • up
  • up
  • up up up
  • Oyuncunun sözleşmesi 6 aydan kısa ise bedelsiz imza atabilir başka bir takıma
  • oyuncunun sözleşmesi bitimine 6 aydan kısa bir süre kaldığı için bosman kuralı nedeniyle oyuncun bedavaya gitmiş
  • hepsi beleşe gitmiş kanka ya
  • harbi mi ya ulan ben bilimyodum o olayı. ee nasıl olcak 6 ay kalmadan transfer listesine mi koyucam? oyuncuları
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozen59

harbi mi ya ulan ben bilimyodum o olayı. ee nasıl olcak 6 ay kalmadan transfer listesine mi koyucam? oyuncuları

kontrat yeniliycen
  • lonelyboy_59 kullanıcısına yanıt
    hacı kötü oldum şimdi ya. ben o kadar hepsini parayla alıyom falan ama benden beleş gidiyolar te allam peki mesela ben serveti satmak istiyorum sözleşme uzatmadan o nasıl olucak. transfer listesine mi koyucam? yoksa sözleşmesini uzatıp mı trasnfer listesine koyucam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozen59

hacı kötü oldum şimdi ya. ben o kadar hepsini parayla alıyom falan ama benden beleş gidiyolar te allam peki mesela ben serveti satmak istiyorum sözleşme uzatmadan o nasıl olucak. transfer listesine mi koyucam? yoksa sözleşmesini uzatıp mı trasnfer listesine koyucam ?

kontratın bitmesine 6 aydan kısa süre varsa parayla satamazsın
    ancak kontrat yeniliyceksin ondan sonra satabilirsin
  • sözleşme imzalamadığın için bedavaya gitmişler.
  • lonelyboy_59 kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam. şimdi satcağım adam olsa bile sözleşmesini uzattım sonra satıcam. ya keşke bilseydim bunu başlamadan oyuna
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.