Şimdi Ara

Sixt Rent a Car Dolandırıcılığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
8.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Cesc_

İyiymiş valla. Ben de Garanti'yi kullanıyorum ama GSBonus var. Takıma desteği falan sallayıp American Express'e geçeyim en iyisi. Ben de Almanya Sixt'te onay sorunu yaşamıştım. Adam çekiyor parayı ve depozitoyu işlem reddediliyor. Limit problemi de olmamasına rağmen bir türlü olmayınca Sixt'in telefondan Garanti'yi aramıştım. Çünkü Frankfurt Sixt'teki eleman şansıma Tolga isimli bir Türk'tü :) Sağolsun çok yardımcı oldu. Bankadaki kadın işlem onaylanmış gözüküyor dedi, ama Sixt'in sisteme onay düşmüyordu. En sonunda Tolga Bey işlem ve provizyon numaralarını sormamı istedi, sisteme o numaraları girdi ve onayı buldu. Öyle halletmiştik sıkıntıyı. Benim olayda sorunu banka değil Sixt çözdü yani, daha doğrusu şansıma denk gelen iyi bir Türk çalışan çözdü. Ama sigortayı bankanın halletmesi iyiymiş baya.

bunlarin binbir turlu hileleri var, Avis de calisan biri demi$ti bana , arabayi teslim ederken arabayi kontrol etmeden once kira sozle$mesine bakarlar ( dikkat ettim hepside oyle yapiyor ) ondan sonar arabanin etrafinda donerler akbaba gibi , sebebi ise cok basit , kira sozle$mesi (rental agreement ) odedigin kartin turu gozukur eger amex, visa signature, mastercarddinersclub gibi kartlarla odemisse musteri ezik cizik olsa bile bazen gormezden geliyorlarmi$ ki hasari onarmak bu tip kartlarla ugra$makdan daha kolaymi$, lakin sozlesmede siradan visa-master veya herhangibir banka karti gozukuyorsa didik didik ediyorlarmi$ neden musteriden tanzim etmek daha kolay ...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.