Şimdi Ara

İbreler çalışmıyor devir saati olduğu yerde titriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi. Kontağı açıyorum bütün göstergeler yanıyor ibreler yerinden oynamıyor devir saati olduğu yerde titriyor sanki geriye dönmeye çalışıyorda bişi engelliyor gibi. Sigortaların olduğu yeri açtım oksitlenmiş bi sigorta var mı diye bakmak için hepsi sağlam duruyor. Bu neden olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: UçKutusundakiDelik

Başlıkta belirttiğim gibi. Kontağı açıyorum bütün göstergeler yanıyor ibreler yerinden oynamıyor devir saati olduğu yerde titriyor sanki geriye dönmeye çalışıyorda bişi engelliyor gibi. Sigortaların olduğu yeri açtım oksitlenmiş bi sigorta var mı diye bakmak için hepsi sağlam duruyor. Bu neden olabilir?

Motoru çalıştırabiliyor musunuz? Akünün bitmiş olması benzer sorunlara neden olur, motor çalışıyorsa arızayı başka yerde aramak lazım.

Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpernbugra

quote:

Başlıkta belirttiğim gibi. Kontağı açıyorum bütün göstergeler yanıyor ibreler yerinden oynamıyor devir saati olduğu yerde titriyor sanki geriye dönmeye çalışıyorda bişi engelliyor gibi. Sigortaların olduğu yeri açtım oksitlenmiş bi sigorta var mı diye bakmak için hepsi sağlam duruyor. Bu neden olabilir?

Motoru çalıştırabiliyor musunuz? Akünün bitmiş olması benzer sorunlara neden olur, motor çalışıyorsa arızayı başka yerde aramak lazım.

Saygılar...

İlginiz için teşekkürler. Araç çalışıyor. İbreler dışında hiç bir sıkıntı yok bütün aksamlar sağlam şekilde çalışıyor.

• elinden gelirse paneli sök bak hocam ufak birşeydir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 13 Temmuz 2014; 15:23:09 >
  • Valla aklımdan da geçmiyor değil. Ama içinde çok ince dişliler olduğu için riske girmek istemiyorum. Birazdan arabaya inicem olmazsa bi söker bakarım. Akü kutup başı gevşek olunca yapar mı bu?
  • Hocam ayni sorun benim arkadaşın aracinda da meydana geldi. Ona bağlı Sigorta bozulmuştu değiştirdiler. 20 lira tutmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    Aklıma geldi acaba sigorta oksitlendi mi diye açtım kutuyu baktım sıkıntılı bi durum yok

• UçKutusundakiDelik kullanıcısına yanıt
    Hocam akü başlarını söküp biraz bekledikten sonra tekrar takıp denediniz mi

• bilmem kaç numaralrı sigorta atmış onu değiş sorun bitr :) geçen benım poloda da olmuştu
  • Yakın zamanda aracınızın elektrik aksamını ellettiniz mi?
  • @goodorevil Yaklaşık olarak araç 6 7 aydır bizde. 1 ay önce bakıma soktuk orada sunroof halatları, devirdaym pompası, merkezi kilit pompası, birde yanmayan stop lambaları değişti o kadar.

@erkmenson Önceden ara ara yapardı kontağı açıp kapatırdım düzelirdi. Sigorta böyle yavaş yavaş mı bozulur yoksa birden mi gider?

@kadir_yilmaz Hayır hiç denemedim. Şuanda iş yerindeyim akşama doğru arabaya inme şansım olursa deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçKutusundakiDelik -- 14 Temmuz 2014; 9:47:19 >
  • sorun neden kaynaklanıyormuş acaba 6yıl sonra cevabını verebilirmisiniz

• quote:

@goodorevil Yaklaşık olarak araç 6 7 aydır bizde. 1 ay önce bakıma soktuk orada sunroof halatları, devirdaym pompası, merkezi kilit pompası, birde yanmayan stop lambaları değişti o kadar.

@erkmenson Önceden ara ara yapardı kontağı açıp kapatırdım düzelirdi. Sigorta böyle yavaş yavaş mı bozulur yoksa birden mi gider?

@kadir_yilmaz Hayır hiç denemedim. Şuanda iş yerindeyim akşama doğru arabaya inme şansım olursa deneyeceğim.
    sorun neden kaynaklanıyormuş acaba 6yıl sonra cevabını verebilirmisiniz

• bizim akraba da aynı sorunu yaşamıştı bağlı Sigorta bozulmuştu değiştirdiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.