Şimdi Ara

HANGİ ADAY CUMHURBAŞKANI OLMALI- DEV ANKET 750+ OY

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anket açtığımız diğer site kendini fesh etmiş. bütün veriler gitti tabi tekrardan başka sitede açtım.

http://strawpoll.me/2160907

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 31 Temmuz 2014; 20:07:18 >

• Leninistlerin açtığı ankette bile oyların yarısı erdoğan'da :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bothrops

Leninistlerin açtığı ankette bile oyların yarısı erdoğan'da :D

Anketi açanın fikrine göre mi sonuçlanıyor anket.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up.
  • anket açtığımız diğer site kendini fesh etmiş. bütün veriler gitti tabi tekrardan başka sitede açtım.

http://strawpoll.me/2160907
  • Sonuçlar daha adaylar ortaya çıkmadan belliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayram_abi -- 21 Temmuz 2014; 17:19:17 >
  • Cb rte olcak ankete ne gerek var ki

• Oylarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekemeleddin İslamoğlu

Oylarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekemeleddin İslamoğlu

Oylarınızı bekliyorum

ihsanoğlu değil miydi o
  • 250 OY GİRİLDİ.
  • Gerçektede böyle sonuçlanabilir seçim
  • Anket akp sayfalarında paylaşılmış herhalde.Tayyip'in bu forumda bu kadar oy alması imkansızdan da öte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Gerçektede böyle sonuçlanabilir seçim

yakın olabilir, haklısınız. selahattin in artabilir belki biraz, diğerleri doğal olarak biraz düşebilir.
  • Böyle bir ortamda yapılan ankette bile RTE önde görünüyorsa hiç umutlanmaya gerek yok. Zerre şüphem yok RTE kazanır. Kazanmasa dahi Ankara'da kazandıkları gibi kazanır. Bu iktidarın seçimle devrileceğini sanmak hayalcilikten başka bir şey değil. Sosyalistlerde dahi bu yaklaşımı görmek bayağı komik oluyor. Ben oy vermeyeceğim. Bu adayların hepsi aynı tornadan çıkma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albay7

Böyle bir ortamda yapılan ankette bile RTE önde görünüyorsa hiç umutlanmaya gerek yok. Zerre şüphem yok RTE kazanır. Kazanmasa dahi Ankara'da kazandıkları gibi kazanır. Bu iktidarın seçimle devrileceğini sanmak hayalcilikten başka bir şey değil. Sosyalistlerde dahi bu yaklaşımı görmek bayağı komik oluyor. Ben oy vermeyeceğim. Bu adayların hepsi aynı tornadan çıkma.

Taş yerinde ağırdır :))

Evet tayyip kazanacak.

• donanimhaberde bile RTE yüzde 49 ise gerçekte ne olacak aceba?

geçen gün otobüste konuşan ve konuşmalarından chp li olduğunu anladığım iki ihtiyar amca tayyip cb olunca ak partiyi dağılır diye erdoğana verecekmiş oylarınıchp liler bile RTE ye veriyor.
  • Tayyip iyi ama, biraz milliyetçi olması lazım.
    araplar için ağladığı kadar ,türkler(türkiyeliler) içinde ağlamalı.,
  • Ankete gerek var mı 10 ağustos da en az %50 ile seçimi kazanıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

Orijinalden alıntı: Albay7

Böyle bir ortamda yapılan ankette bile RTE önde görünüyorsa hiç umutlanmaya gerek yok. Zerre şüphem yok RTE kazanır. Kazanmasa dahi Ankara'da kazandıkları gibi kazanır. Bu iktidarın seçimle devrileceğini sanmak hayalcilikten başka bir şey değil. Sosyalistlerde dahi bu yaklaşımı görmek bayağı komik oluyor. Ben oy vermeyeceğim. Bu adayların hepsi aynı tornadan çıkma.

Taş yerinde ağırdır :))

Evet tayyip kazanacak.

Taş Yerinde den ziyade Erdoğan Türkiyede ağır. Çünkü ilk seçimler sonunda yani 2002den sonra çok ama çok iyi icraat yaptı. Birtanede buna karşı laf söyleyen varsa sırf amacı düşmanlıktır. Ancak CB olmamalı bence. Koyu akpliydim ancak CB olarak Erdoğan bence yanlış tercih sebebi birleştirici bir kişilik değildir RTE. Solcuları sevmez, komunistleri sevmez bu açık. Ancak CB bence birleştiren biri olmalı daha sakin daha bilgili. Ekmel uygun adaymı fıtraten uygun. Ancak Chp adayı olması yani zihniyetinde din düşmanlığı olan bir parti tarafından gösterilmesi ayrıca Siyaset yapamaması kaybettirecek ona. Yoksa Ekmel biraz siyasi eğitim almış olsa ve Bu Din düşmanları olmasa şu ülkede çok büyük rekabet olurdu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.