Şimdi Ara

Lg G2 mi ? Sony Xperia Z1 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi hangisini almalıyım, teknik özelliklerine baktım 2 telefonunda sadece kamera konusunda Z1 biraz daha iyi şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

• arkadaşım ekran kalitesi olarak g2 daha önde (ips panel var) kasa kalitesi olarak z1 (suya toza dayanıklı malzeme kalitesi yüksek ) bence tasarım olarak kişisel zevklere kalmış (g2 deki panellerin çıtaları gerçekten emek sarfedilerek yapılmış) artık telefonlar birbirlerine çok yakın donanım olarak önemli olan yazılım kısmı . denilene göre g2 kitkat geldikten sonra bozmuş vs... z1 nasıldır acaba bilen bir arkadaaş varsa yardımcı olsun (: bu arada fiyatlara bakınca g2 daha avantajlı diyebiliriz tabi senin maddi durumunada bağlı
  • İkisinide kullandım ucuz olduğu için g2 öneririm
  • Fazla para vermek niye ? Tabi ki G2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastGunslinger

İkisinide kullandım ucuz olduğu için g2 öneririm

Arkadaşlarım hep Z1 i önerdiler o yüzden bu tele daha yakınım pazar almaya gitcemde sadece ikisi arasında kaldım
  • G2 ile z1in ekranını karşılaştır ekranı bile almamak için yeterli z1 için

• G3 e bakin.
    G2m var ama pil haric her konuda birseyler katmislar telefona..
    16 ligini alabilirsiniz bütçeniz yetmez derseniz.

• konudan sapmış olucam ama eğer ithalatçı firma garanti alırsan özellikle [Delta Servis] 1500 tl ye LG G FLEX Alabilirsin he
    eksileri aşırı fazla ama eksileri bi yerden avantajlı oluyo

mesela 1080p olmaması bı sorun 720p ekrana sahip .. bana gore 720p olması daha ıyı cunku hem oyunlarda daha ıyı performans hemde pilden daha fazla ıhtıyac duymıcak.

aynı şekilde 6 inch ekrana sahip ama 245 ppi var herkez bunu ne kadar düşük görsede insan gozuyle en minimum ppi degerdır çok çok çok :D dıkkatlı bakmadıkça farketmezsiniz bide takıntılı degılsenız :D

diğer bir artısıda p-oled ekran olması daha esnek ve kırılması zor bı ekran zaten eğimli yapısı 40 kg kadar tasıyo ve arka kasası kendını yenıleyebılme ozellıgıne sahıp :D tabı ben çizmeye korktugum ıcın denemedım :D

g2 den daha fazlaa olan 3500 mAh bır pil yapısı yıne uzun omurlu sarj kapasitesi demek .

2 side aynı işlemciyi kullanıyo Snapdragon adreno 330 ama burdaki olay hangısı ıslemcıyı daha verımlı kullanır dersen yukardada anlatmıştım.

720p olabılır ama 1080p video kayıt ozellıgı var + 4.4 ile 4 k cozunurlukte cekıyo kararı sen vercen eger yok z1 ve g2 dersen G2 32 gb olanı al arkadasımda var cok performanslı bır telefon ama bıraz ısınıyo kullanıma bağlı

• Babamda z1 var bende g2 karşılaştırdım;

hız konusunda, şarj konusunda, panel (ekran) konusunda lg g2
    kasa kalitesi konusunda z1
    Kamera konusunda g2 sadece gece kötü çekiyor oda çok kötü değil idare ediyor. Gündüz çekimlerinde z1'den üstün gibi geldi daha net çekiyor.
    Seçim size kalmış.
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Bende aslında G3 istiyodum fakat işte bütçe yetmiyor

Ya bir akrabanın bayisinden alcamda 1400 civarına
  • g2 yı ne kadara alıcaksınız ?

paralel G3 de alabılırsınız 1500 lere bulunabılır resmı sı bu fıyattayken
  • Z1i almanın 2 sebebi olabilir: Sağlamlık ve daha soğuk olması

G2'de belirgin olarak daha iyi ekran var, çerçeve çok daha ince ama 1 düşümlük ömrü var
    G2 32GB 1300
    Z1 İSE 1400
  • dedıgım gıbı paralel g3 bulabılırısnız. bunlarda paralel anlasılan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.