Şimdi Ara

LG G3'ü İnceledim, Görüşlerimi Belirtiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Vatana G3ler gelmiş ben de gidip inceledim. Tabi malına düşkün çalışanımız 5 dakikadan fazlasına izin vermedi, neymiş efendim benim mıncıkladığım telefonu almazlarmış. Her neyse konuya geçelim.

+Ekran aynı G2'deki gibi mükemmel ötesi, parlaklık göz yakıyor. Çerçeve şöyle bi yarım mm ince sanırım.
    +Plastiğin kalitesini falan bilmem ama inanılmaz bir hissi var. Mat ve terletmiyor.
    +Ben böyle bir hoparlör görmedim, muazzam bi netlik var ve inanılmaz yüksek sesli.
    +G2de hoparlör altta olduğundan alt tarafı sivri bırakmışlardı, bu daha oval ve güzel gözüküyor.

-Yazılımda hala ufak takılmalar var. (G2deki telefon menüsündeki geçiş yavaşlığı gibi)
    -Kamera çok abartılmıştı, biraz daha hızlı odaklıyor ama g2den pek bi artısı yok.
    -Sırf ana menüleri gezerken ısındı telefon, hatta parlaklığı fulleyemedim sıcak uyarısı verdi.

Benim fikrim ise kupon vb. ile 1200e rahatlıkla 32gb G2 alınabilen günlerde, G3 en fazla 1500 tlye alınabilir. Yeni nesil, ufak artılarıyla kamera, hoparlör sebepleriyle. Tabi bunların yanında aşırı ısınma da var bu konu tartışılır.

Umarım katkıda bulunmuştur. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 10 Temmuz 2014; 23:56:02 >

• Sen istemiştin hocam buyur
  • G2 almaya devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

G2 almaya devam.

Sorunu çıkmazsa G5e kadar devam
  • G6 ya kadar götürür sevgili telefonum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Sen istemiştin hocam buyur

sağolun hocam siz öneriyomusunuz yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLACKBB

quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Sen istemiştin hocam buyur

sağolun hocam siz öneriyomusunuz yani ?

Max 1500e alınır diyorum. Delta garantililer gelsin zaten 1400-1500 olacak muhtemelen.
  • telefon mıncıklamak için vatan doğru yer değil, teknosa mm olacak saatlarce oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

telefon mıncıklamak için vatan doğru yer değil, teknosa mm olacak saatlarce oyna

Allah korusun, teknosa daha berbat.
    Bizim burdakinde cam çekmecenin içine koyuyorlar, adam gelip çıkarıyor oflaya puflaya 2 dakika ancak kullandırtıyor. Ağzına vurasım geliyor, sanki telefonu hackleyeceğim bir izliyor beni ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 11 Temmuz 2014; 18:30:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.