Şimdi Ara

FFFFF2P, Appstore ve Google Play'deki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• FFFFF2P, Appstore ve Google Play'deki yerini aldı

Elevate Entertainment tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen FFFFF2P adlı mobil oyun, uygulama marketlerindeki yerini aldı.

Piksellerden oluşan bir oyun dünyasına sahip olan FFFFF2P'de prensesi kaçıran bir yaratığın tepemizden attığı reklam bloklarından kaçarak hayatta kalmaya ve bu blokları yok etmeye çalışıyoruz. Gittikçe zorlaşan bir yapıda olan FFFFF2P'yi sanal butonlar yardımıyla kontrol ediyoruz. Sağa, sola ve yukarı hareket etmemizi sağlayan bu butonlar kısa bir alışma sürecinin ardından rahatlıkla kullanılabiliyor.

FFFFF2P, adından da anlaşıldığı üzere free to play yapıda bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Neredeyse her şeyin gerçek parayla satıldığı bir marketi bulunan FFFFF2P, bu marketi kullanan oyunculardan parasını fazlasıyla çıkartacak gibi görünüyor. Ancak, FFFFF2P'i oynamak için illa markete uğramak gerekmiyor. 

Reflekslerine güvenen mobil oyunlara hitap eden FFFFF2P'e aşağıdaki market bağlantıları üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. 

• merhabalar.
    Cidden merak ediyorum, bu tarz adı sanı bilinmemiş oyunları reklam maksadıyla mı tanıtıyorsunuz?
    Yani bu haber karşılığında firmadan bir ücret alıyor musunuz?

edit: bazı kişiler sorudan rahatsız olmuş.
    İçlerinde olan fesatlığı ben temizleyecek değilim.
    Soru gayet normal ve anlaşılır bir soru.
    Yöneticilerin avukata ihtiyacı olmadığını düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 10 Temmuz 2014; 22:10:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

merhabalar.
    Cidden merak ediyorum, bu tarz adı sanı bilinmemiş oyunları reklam maksadıyla mı tanıtıyorsunuz?

Tanıtsa suç tanıtmasa suç adamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne alakası var kardeşim?
    Orada cidden merak ediyorum demişim değil mi?
    Kimseye bir suç yüklediğim yok.
    Sana mı sorucam sorup sormayacağımı.
    Forumun çivisi çıktı iyice yahu
  • quote:

merhabalar.

Merhaba, firmalardan herhangi bir ücret almıyoruz. Elimizden geldiğince farklı çeşitte oyuna yer vermeye çalışıyoruz. Sonuç olarak herkes aynı türü sevmek ve oynamak zorunda değil. Flappy Bird'ü örnek alalım, içerik ve oynanış anlamında üst düzey şeyler sunmamasına rağmen, pek çok oyuncu tarafından oynanıyordu. Umarım bu cevap sorunuza yanıt olmuştur.
  • Sağolun hocam, gerçekten iğneleme gibi bir niyetim yoktu.
    Ne kadar bazı arkadaşların içleri fesat olsada benim değil.
    İyi çalışmalar
  • Bu 8 bit oyunlarda sktı artik.flapisi bu nedir.la.alin konsol oyunum dibine vurun telefonda oyun mu oynanir.ak

• quote:

Orijinalden alıntı: HTCquietlyBrilliant

quote:

merhabalar.

Tanıtsa suç tanıtmasa suç adamlar.

+1
  • Oyunun adı trol en başta

• Bence guzele benziyo:)

• DDDDDD2H de biz yapsak üstten adminler banlar atsa biz onlardan kaçsak arada premiuma sahip olup özel yetenekler falan kazansak

• Adreno 330 kaldirirmi simdi

• Ben çok seviyorum abi önerilerinizi böyle ilginç seyler hosuma gidiyo:D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.