Şimdi Ara

CM1201DTR ALDIMMMM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun bir araştırmadan sonra profilo cm1201dtr çamaşır makinesini bugün aldım.bir kaç saat sonra kurulumu oldu. ilk yıkamayı yaptım,herhangi bir sorun yok makine gayet iyi, sessiz çalışıyor. 1200 devirde exstra deneme amaçlı durulama sıkma yaptım.o da çok iyiydi. bir ara video atacam. bu makineyi düşünen arkadaşların bilgisine..

• Atacam değil Türkçe yaz.
    Atacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırsız olsun, hemen bozulsun, servisler dostun olsun. :)))))))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • inceleme yapmanız forumun zenginleşmesi adına iyi olur, hayırlı olsun makineniz iyi günlerde kullanın, insanlar ne yazık ki profilo deyince ön yargılı ama 1201 dtr nin alman malı ve siemens WM12S322TR liste fiyatı 1977 lira ve bosch WAS24322TR liste fiyatı 1978 lira, aynısı olduğunu bilse kaçırmazlar

http://www.siemens-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-kurutma-makineleri/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makinesi/WM12S322TR.html?source=browse

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-ve-kurutma-makineleri/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makineleri/WAS24322TR.html?source=browse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 10 Temmuz 2014; 20:39:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

inceleme yapmanız forumun zenginleşmesi adına iyi olur, hayırlı olsun makineniz iyi günlerde kullanın, insanlar ne yazık ki profilo deyince ön yargılı ama 1201 dtr nin alman malı ve siemens WM12S322TR liste fiyatı 1977 lira ve bosch WAS24322TR liste fiyatı 1978 lira, aynısı olduğunu bilse kaçırmazlar

http://www.siemens-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-kurutma-makineleri/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makinesi/WM12S322TR.html?source=browse

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-ve-kurutma-makineleri/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makineleri/WAS24322TR.html?source=browse

Teşekkür ederim forum sitemiz bana fazlasıyla yardimci oldu. Profilo ilk defa alıyorum. Alman üretimi olması,motor teknolojisi ve forumdaki olumlu yorumlardan dolayı tercihimi bu yönde kullandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada fiyat 1400 tl.

• msadık M kullanıcısına yanıt
    benim zamanında bayi tarafından istediğim fiyata verilmediği için vazgeçtiğim makineydi az kalsın bende alıyordum son anda miele kampanya yaptı mieleye geçiş yaptım
  • Hayırlı olsun güzel cihaz foto ve video bekliyoruz..

• Miele de çok iyi tercih olmuştur naçizane. Bir sıkıntınız olduğunu sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Hayırlı olsun güzel cihaz foto ve video bekliyoruz..

Teşekkür ederim. Sizinde bir çok yorumunuzu okumuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Hayırlı olsun güzel cihaz foto ve video bekliyoruz..

bir video çektim. işe yarar bir şey olmuştur umarım..

https://www.facebook.com/photo.php?v=10203010836606779&l=2147027588889177034
  • quote:

Orijinalden alıntı: msadık

Bu arada fiyat 1400 tl.

merhaba ben aynı makina için peşin 1350 tl fiyat aldım.sizin 1400 tl taksitlimiydi? birde makineden memnuniyetiniz aynen devam değil mi?
  • Alanlar fotoda atsın👍👍

• quote:

Orijinalden alıntı: KORO

quote:

Orijinalden alıntı: msadık

Bu arada fiyat 1400 tl.

merhaba ben aynı makina için peşin 1350 tl fiyat aldım.sizin 1400 tl taksitlimiydi? birde makineden memnuniyetiniz aynen devam değil mi?

Makine gayet iyi. Bence aldığınız fiyatta iyi ben 6 taksitle aldım.

• msadık M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cvp için.
  • bu makinenin gri seçeneklisi hangisi. Buzdolabı ve bulaşık makinesi gri.
  • Fotoğraf ve kısabir inceleme eklermisiniz. Düşündüğüm makinelerden biri bu da.
  • Arkadaslar yeni ev kuruyorum bir aydir bu makinanin fiyatini arastiriyorum ama 1500 tl alti bulamadim siz nerden aldiniz yardimci olun lutfeen

• quote:

Orijinalden alıntı: cskn20

Arkadaslar yeni ev kuruyorum bir aydir bu makinanin fiyatini arastiriyorum ama 1500 tl alti bulamadim siz nerden aldiniz yardimci olun lutfeen

ben hatay antakya da bir kaç profilo bayini arayıp fiyat aldım. netten daha uygundu çoğu. üründen fazla yok.onun için pazarlık şansınız artıyor. ben 1400 tl ye aldım. fakat ilk aradığım bayi 1500 tl istemişti. iki gün sonra almaya gittim.cihazın bittiğini teşhir ürününü bile sattıklarını söylediler 1500 tl kampanya fiyatı dedi. daha sonra diğer bayilere sordum ve 1400 e aldım. ilk bayide ürünün bitmiş olması işime geldi anlayacağınız. tavsiyem bulunduğunuz ildeki ve dışındaki illerdeki bayilere de telefonla ulaşıp fiyat alın. kargoyla gönderebilirler diye tahmin ediyorum.
    bu arada makineden gayet memnunum. sessiz çalışıyor,temiz yıkıyor,şık ve sade bir görüntüsü var. nette ve profilo sitesinde resimleri var. 1200 devirde sıkma yaparken bir video paylaşmıştım. ona bakabilirsiniz. bu fiyata bu özelliklerde alınabilecek en iyi makine bence.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.