Şimdi Ara

Monster, editörlerini seçti! Yarışmayı kazananlar belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
1.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monster ve Donanım Haber'in birlikte düzenledikleri ve Donanım Haber editörlerinin en iyi Monster Dizüstü incelemesini yapan kullanıcıyı seçecekleri yarışmanın kazananları belli oldu. Zorlu süreç sonunda yazılı ve video olmak üzere iki farklı kategoride yarışan yarışmacılar süper dizüstülerin sahibi oldular.

• Vay be ağlattınız

Şaka şaka ne ağlicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazanan arkadaşlara tebrikler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun

• Teşekkürler. Ancak soyadımın yanlış söylendiğini belirtmek isterim :)

Ahmet CEYHAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcs -- 10 Temmuz 2014; 16:21:44 >
  • Oduller için teşekkurler

• Hayırlısıyla açıklandı.

1. arkadaşları tebrik ederim :)

• Öncelikle yaptığım incelememden yararlanan ve/veya incelememi yorumlayan bütün arkadaşlara ve DH editörlerine teşekkür ediyorum. Ödüle layık görülmek gurur verici.
  • Monster bilgisayarı olanın kazanıp ikinci bir monster bilgisayarı alacağı yarışma... Vay be tebrikler arkadaşlar.

• Monster sahibi birinin açıkçası kazanması hiç hoşnut değil ve adil değil. İhtiyacı olan kazanmalıydı neyse burası beni ilgilendirmez güle güle kullansın kazananlar.

• DH editörlerine bir şey dicem; kayıt yapılırken kameraman arkadaş acaba kulaklık takıyormuydu? ses çok zayıf alınmış sonra montaj programında yükseltilmiş, hadi ses kötü sonradan bir 4 dk daha kayıt alabilirmişsiniz, videoyu ses yüzünden yarıda bıraktım, izlemedim...

• Bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım sanırım öncelikli olarak bilgisayara sahip olmamız gerekiyormuş. Sadece bu yarışma için İstanbul'a gitmiştim. Birinci olan arkadaşları tebrik ederim.
  • 2 kişi kazanmış

• Ses berbat.

• monster bilgisayarı olmayan o resimleri ve grafikleri nerden elde edecek. resimleri tabiki internetten alacaklar. yarışmaya katılanlar monster bilgisayarı olmayanda kimden nereden temin edip de inceleme yapacak . !!!

• blnt4 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yarışmaya katılım şartlarında bilgisayara sahip olmayanların Monster Kadıköy ofisini ziyaret edip burada ürünleri inceleyebileceği belirtiliyor. İstanbul'a gidemeyenler ve Monster dizüstü bulamayanlar için yapılabilecek bir şey yok. Sonuç olarak bu bir yarışma, yardımlaşma başlığı değil. Kurallara uyabilen şartları sağlayan katılır, sağlayamayan katılmaz bu kadar basit :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • monster monstereyi çekermiş.
  • Tebrikler Arkadaşlar.

• zaten 70 milyonluk türkiye de kadıköyde oturuyor. kolayca o ofisden temin edebilirler :) türkiye istanbuldan ibaret bir yer değil asıl kriter bu herkes o ofise kolayca ulaşamazlar bu sizin bu kadar basit demenizle olmuyor. diğer katılımcıların hakları nereye gidiyor. öncelikle yarışma kriterlerini tekrardan değerlendirmeniz gerekmezmi. fotografları illa katılımcıların çekmesini istemişsiniz iyi veya kötü ( bu neyin kriteri anlamış değilim ) fotografı netten almak iyi bir fotoğraf seçmek konunun ilgi çekmesini artırmazmı .
    not : yarışmaya katılmadım bu arada belirteyim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.