Şimdi Ara

sony xperia sp en ucuz nerede ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha forumda yeniyim bi kusurum olursa affedin. Ben sony xperia SP almayı düşünüyorum elden almayı düşündüm ama internette gördüğüm fiyatlardan çok pahalıydı. Bu nedenle internetten alacağım ama nerden almalıyım ve garanti konusu beni endişelendiriyor. yani telefonu servise gönereceğim zaman nereye göndereceğim.
    Ve hangi siteden almam daha iyi olur (fiyat, kalite bakımından). Yardımlarınızı bekliyorum.

• HP al, DEX veya STR da verebilirsin
  • biraz açarmısın pek anlayamadım
  • google da xperıa sp ucuz yaz arattır cıkan sonucları ıncele,magazsı olan yerlerle ırtıbata gec,sanırım bızdeuygun.com ıyı ve okmeydanında magazın varmıs bır arastır ıstersen..
  • tamam bakıyorum teşekkürler
  • bizdeuygun.com dan alabilirsin. Eğer istanbulda oturuyorsan istoçtan gidip merkezlerinden alabilirisn.
  • hızlıaldan distribütör garantili alabilirsin. 900 lira. 30 bkm indirimi - 30 avea indirimi ve 50 lirada cardfinans puanı var. başka yere bakma
  • tamam çok saolun Trabzonda oturuyrum. İnterneti araştırdım heralde tüm sitelere baktım distribütör garantili en ucuz yer hızlıal.com yardımlarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.