Şimdi Ara

Telefon Tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben tatil olduğundan dolayı çalışıyorum ve şuan s3 mini kullanıyorum.Para biriktirip telefon almayi dusunuyorum aklımda Nokia Lumia 1320 vardı fakat bu xperia m2 aklımı karıştırdı xperia m2 alayım diyorum android diye sonra 1 gb ram yetmez ilerde sorun olur diye 1320 yee sıcak bakıyorum stabil diye ama oda 6'.Telefondan bekletilerim facebook twitter whatsapp arada da clash of clans falan bakar çıkarım pek oyunda oynamam lütfen yardımcı olun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G2 yada nexus 5

• quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

Merhaba arkadaşlar ben tatil olduğundan dolayı çalışıyorum ve şuan s3 mini kullanıyorum.Para biriktirip telefon almayi dusunuyorum aklımda Nokia Lumia 1320 vardı fakat bu xperia m2 aklımı karıştırdı xperia m2 alayım diyorum android diye sonra 1 gb ram yetmez ilerde sorun olur diye 1320 yee sıcak bakıyorum stabil diye ama oda 6'.Telefondan bekletilerim facebook twitter whatsapp arada da clash of clans falan bakar çıkarım pek oyunda oynamam lütfen yardımcı olun?

arkadasim 1200 tl gibi 32 gb lg g2 varken kesinlikle baska tel almam... haaa o kadar para veremem diyorsanda kesinlikle en iyi secenek gm discovery... ama bence alicaksam adam gibi tel alip uzun omurlu dusunerek kesinlikle g2 al derim... suanki piyasada bulunan 2200 kusur tlye satilan en ust seviye telefonlara kafa tutar ve hic birinden geride kalmaz ... 32 gb lg g2 al hic bir zaman pisman olmazsin... telefon tam bir oyun nakinasi oynatmadigi hic bir oyun yok... bende yuklu olan oyunlardan bir kacini soyliyim.. fifa 14 nba2k14 asphalt 8 real racing 3 gt racing daha ne olsun demi... full hd ekran 13 mp ios camera 5.2 inc ekran .. s800 2.26 ghz 4 cekirdek islemci... kitkat var ... hic baska cihaz dusunme bile...

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Ben m2 kullanıyorum ve şu ana kadar ne tekledi nede dondu ram ise gayet yeterli oluyor.kamerası ise sınıfına göre başarılı.m2 alanlarında hepsi cihazdan memnun kalıyor.ha fiyat yükseltebilirsen g2 almanı öneririm.
  • M2 guzel cıhaz samsungun mınısınden dha mantıklı ama oyun ıcın hem guc hem batarya adına parayeterse G2 ılac olur,dıscovery falanda bulasma sakın...
  • Samsung Galaxy S4 , eskidi diyorsan S5 al
    Oyun oynamıyorsan s4 internet için muadilleri hatta önündekilerden iyi bir cihaz.

• 1200 fazla biraz ya o kadar çıksam Nexus 5 var aklımda güncelleme desteğinden dolayi hiç oyun oynamam arada dediğim gibi clash of clans a bakar çıkarım bi o yani hep internet falan lumia 1320 nasıl önerir misiniz ?

800 900 tl ye Xperia sp senin ihtiyaçlarının fazlasını karşılar güçlü bataryası en büyük avantajı. Çok para versene gerek yok. Cihaz şuan çok stabil ve yağ gibi akıyor kasıma donma rehberin geç açılma kasa gıcırdaması göremezsin. Discovery diyenler var hâlâ iki kardeşime aldım ikiside bozuldu. Kronik hatalarla dolu bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: travers

800 900 tl ye Xperia sp senin ihtiyaçlarının fazlasını karşılar güçlü bataryası en büyük avantajı. Çok para versene gerek yok. Cihaz şuan çok stabil ve yağ gibi akıyor kasıma donma rehberin geç açılma kasa gıcırdaması göremezsin. Discovery diyenler var hâlâ iki kardeşime aldım ikiside bozuldu. Kronik hatalarla dolu bir cihaz.

Xperia Sp benimde hoşuma gitti fiyat bildirim ledi falan olsun ama Xperia m2 daha yeni bi cihaz ve 4 çekirdek daha iyi değil mi?

• Sadece ekran çözünürlüğü için bile sp m2 den üstün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secokul

Sadece ekran çözünürlüğü için bile sp m2 den üstün

Daha düşük tabi m2 ama daha iyi performans vermez mi hem 4 çekirdek ?

Sadece yeni model m başka hiç bir artısı yok spye göre. İki dört çekirdek işi çı önemli değil cihazın performansı çok iyi fiyatına göre. Ki benchmarking skorları ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

quote:

Orijinalden alıntı: secokul

Sadece ekran çözünürlüğü için bile sp m2 den üstün

Daha düşük tabi m2 ama daha iyi performans vermez mi hem 4 çekirdek ?

O fiyat aralığında ekran boyutunu takmıyosan moto g derim. Nexus 4 de olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moto G de sd kart girişi yok bide böyle çok basit gibi ne bileyim hiç ısınamadım xperia m2 girdi kafama ama onuda bilmiyorum kullanan var mı m2?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.