Şimdi Ara

King'den yeni bir oyun daha : Pyramid Solitaire Saga

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• King'den yeni bir oyun daha : Pyramid Solitaire Saga

Candy Crush gibi yapımların geliştiricisi King, içerisinde Saga kelimesini barındıran yeni bir oyunu daha mobil platformlar için indirmeye sundu.

Pyramid Solitaire Saga adlı yapım firmanın klasik solitaire oyununa kendi yorumunu kattığı egzotik bir oyun olmuş. Oyunda Helena ve Kingsley ile antik dünyanın harikalarını keşfetmeye çıkıyorsunuz.

Oyunda 100 farklı seviyede solitaire tarzında oynarken, kartların altındaki gübreböceklerini bularak sırları çözmede yardımcı olacak ipuçlarını ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Tüm bölümleri tamamladığınızda ise Kefri'nin saklı hazinesini buluyorsunuz. Oyun ücretsizken oyun içi güçlendirme ve ekstra hamleleri satın almak gerekiyor. 

iOS 

• Bir iki seneye kalmaz kepenk kapatır bu firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi haltmış gibi her oyununda Saga kelimesi taşıması çok saçma.Ayrıca oyunları da berbat.

• %100 illuminati içerir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten oyunlarını oynamıyorum ama en iyi oyunu çıkarsalar bile oynamam firmanın yaptıklarından dolayı. Bir oyun yaptı diye bu kadar agresif olan bir firma daha görmedim içinde Saga geçiyor diye The Banner Saga oyununa dava açmışlardı iyi daha da gaza gelip Star Wars Saga'ya dava açmadılar.
  • bu firmadan da oyunlarından da nefret ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.