Şimdi Ara

Seagate Enterprise Capacity v4 6TB SAS Disk Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda Seagate'in veri merkezleri, bulut bilişim sistemleri ve SAS arayüzü üzerinden çalışan sunucular için tasarladığı 6TB kapasiteli sabit diskini inceliyoruz.

• Bu telefon tutmaz çok kalın.

• Ürün mekanik bir disk olarak göründüğü kadarıyla o kadar iyi ki eksi bir yanı olsun, video reklama kaçmasın diye güç tüketimi eksi tarafa alınmış. Halbuki HDD'ler zaten 8-10W arasında güç tüketimine sahip. 1W'nin hesabı yapılmamıştır da eksi tarafa yazılabilecek tek şey kaldığı için eksi tarafa alınmıştır diye düşünüyorum.

Donanım Haber'de gerçekten donanım inceleyen Ender abiye teşekkürler.

• Fotolar saklamak için 6tb iyi

• Donanim testlerini özlemişim.

• Video bir an kalktı, sanırım 10 dakika sonra tekrar geldi :) Hayrola :))

• Bugün çıkmış ürünlerin sayesinde, dün çıkmış ürünler alınabilir durum geliyor.

Seviyoruz seni ERDİ Bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyoruz ya bazen işin başı fiyat, henüz 285$'dan daha ucuz 6 TB çıkmadı. Şu sıralar da 299$, inmesini anlıyorumda, bazen çıkması hiç hoş olmuyor.http://www.amazon.com/Seagate-Desktop-7200RPM-128MB-Cache/dp/B00JBJ34WC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1404845513&sr=8-1&keywords=6+tb+hdd

• 6 Tb yi virüs bile dolduramaz ben mi doldurucam :)

Edit:Normal bi kullanıcı için aşırı gereksiz.

• su videolari sohbet (havasinda) etseniz olmaz mi ?
    yani ben özelliklerini okumanizi istemiyorum onlari okumak istesem ben de okurum videolarda sohbet istiyorum, cok mu sey istiyorum :)
    mesut cevik 1e 1bir programindaki gibi, yani neseli sohbet olsun inanin ürün hakkinda bilgiden cok sunumu seviyorum ben bilgiye ulasmak iki tusa bakiyor

sevgiler saygilar...

• Usb den güç alanını yapsalar fena olmazdı

• Fiyatı çok uçuk
    Tam beklediğim bi hdd
    Projelerimi saklayacağım yer kalmadı pcde

• 6 tb HDD nerde var Türkiyede geldimi Türkiyeye? google dan aradım buladım neresi satıyor bilen varmı?
  • SSD'ler zamlanınca 6 TB HDD'lerde 299 doları gördü, malesef şu anda Samsung'un 1 TB SSD modeli bile 399 dolar, neye göye fiyatları arttırıyorlar bilmiyoruz açıkçası, yağmur yağdı belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: sight
    6 tb HDD nerde var Türkiyede geldimi Türkiyeye? google dan aradım buladım neresi satıyor bilen varmı?

Şu sıralar yurdışında 299 dolar, 250 dolara düşmeden burda getirmeye yanaşacak kimse olmaz, fiyatlar birden düşer, getirenin elinde patlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdulmusavvir -- 11 Temmuz 2014; 22:49:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.