Şimdi Ara

20$ a Windows 8.1 Pro 32/64 Yükseltme Key.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
11
Favori
10.844
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit: Arkadaşlar ben bir fırsat olarak görüp 2 tane aldım kullanıyorum. Ancak bazı yorumlarda yazılan kadar ayrıntısını bilmiyorum. Satın almak sizin sorumluluğunuzda. Ben bir fırsat olarak gördüğüm için faydalanmak isteyenler olur diye konu açtım. Hiç bir konuda sorumluluk kabul etmiyorum.

Edit2: Microsoft u aradım. Şirketlerin toplu olarak aldıkları keylerden, geliştirici v.s... satılmaması gereken bir key bu dedi. Ama orjinal değil demedi. Bilgi olsun.

https://www.g2a.com/windows-8-professional-32-64-bit-cd-key-global.html

Satın almak isteyenler için bir rehber hazırladım. Buradan yardım alabilirler;

http://forum.donanimhaber.com/m_94348006/f_//tm.htm#94348006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Amadeus -- 14 Temmuz 2014; 16:07:23 >

• teşekkürler sorunsuz satın aldım aktifleştirdim
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    bu paralara bide win 7 pro yada ultimate keyi verseler ne var... varsa yoksa win 8
  • quote:

Orijinalden alıntı: netmania

bu paralara bide win 7 pro yada ultimate keyi verseler ne var... varsa yoksa win 8

Win 7 mi kaldı? Diyenler çıkar şimdi merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

quote:

Orijinalden alıntı: netmania

Win 7 mi kaldı? Diyenler çıkar şimdi merak etme

bu windows 8 oldukça daha 7 çok kalır
  • bende de key var da , çöp yani, ne rezil şey bu win 8

Keyi var ama 7 kullanıyorum. Belki 8.2 falan gelir de Windows 7 gibi olur diye bekletiyorum
  • Singel language den geçmeye değer mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

bende de key var da , çöp yani, ne rezil şey bu win 8

Keyi var ama 7 kullanıyorum. Belki 8.2 falan gelir de Windows 7 gibi olur diye bekletiyorum

Ben ne zamandir evde 8, is yerinde 7 kullaniyorum gorsellik haric bir fark hissetmiyorum, gorsel olarak da 8 daha iyi, nesi rezil 8 in?
    Merak ettigimden soruyorum yanlis anlamayin. Cunku genelde yorumlara bakiyorum insanlar win 8 i begenmiyor.

• Bill Gates bile hala Windows XP kullanıyorMuş. Siz neyin artistliğindesiniz anlamadım

• bende ilk başlarda windows 8 i hiç sevmemiştim ama 8.1 olup güncellemeler geldikten sonra daha güzel olmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: abcdef_23

Bill Gates bile hala Windows XP kullanıyorMuş. Siz neyin artistliğindesiniz anlamadım

baya güldürdün
  • Win 8.1 var single language? Geçmeye değer özellikler nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

bende de key var da , çöp yani, ne rezil şey bu win 8

Ben ne zamandir evde 8, is yerinde 7 kullaniyorum gorsellik haric bir fark hissetmiyorum, gorsel olarak da 8 daha iyi, nesi rezil 8 in?
    Merak ettigimden soruyorum yanlis anlamayin. Cunku genelde yorumlara bakiyorum insanlar win 8 i begenmiyor.

metro arayüzü
    başlat menüsü rezaleti

güya 8.1 de başlat menüyü geri getirdi ama o nasıl bir başlat menüsüyse

• quote:

Orijinalden alıntı: meter90

Win 8.1 var single language? Geçmeye değer özellikler nelerdir?

değmez hocam geçmeye
  • Win 7 olsa kesin alirdim

• Windows 8'i kullanmayı beceremeyenler laf atmış heralde ama çok gereksiz eleştiriler var. Windows 8 kullanmaya başladığımda ben de pek rahat edemedim ve Windows 7'ye geçtim. Ama o kadar yavaş geldi ki Windows 7 anlatamam. Hemen 8'e geri geçiş yaptım. Windows 8.1 çıkınca da aşırı fark oldu. Hız olsun stabilite olsun mükemmel. Ben şahsen çok memnunum. İlk zamanlar başlat menüsünü programla yüklüyodum fakat şuan başlat menüsüne de ihtiyaç duymuyorum. Benim kullandığım sürüm Windows Embedded 8.1 Industry Pro. Dreamspark'tan aldığım keyle kullanıyorum. Yorumlarımı bu sürüm için yapıyorum. Belki diğer sürümlerde sorun vardır. Kullandığım en hızlı ve stabil windows bu. Eğer imkanınız varsa deneyin derim
  • Bende de win 8.1 pro korsan var, masaüstü topladığım mwcbur öyle yapmıştım. Daha önceden korsan windows yükli olup burdan aldığı key ile aktifleştirebilen var mı?

Ah ulan bi de google wallet Olaydı da enpara ile yüzde 50 indirimli alsaydık :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukseltme key ne oluyo direk lisans diye kullanamiyomuyuz yoksa 8 den 8,1e mi gecmeye yariyo

• Windows 8 için kötülemeler çok haklı olsa da 8.1 o kadar değil. biraz uyum problemi yaşanıyor ama sonra alışılıyor. ufak tefek uyuzlukları hala olsa da 7 diye diretmek anlamsız.
    embedded 8.1 ile bing uygulamaları falan gelmiyor, Windows özelliklerinden birkaç fazlası var normal proya göre (normal kullanıcı için bi fark sağlamaz muhtemelen)
    dreamspark ve msdn sağolsun para verdirtmiyor buna ama bunlar olmasa alabilirdim belki, fiyat gayet iyi.
  • 2 cihazda windows 8.1 kullanıyorum, bu zamana kadar ki en güzel windows bence. günceli yakalamak her zaman iyidir. ios android olsa, güncelleme gelmedi diye ortalığı yıkarsınız
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.