Şimdi Ara

20$ a Windows 8.1 Pro 32/64 Yükseltme Key. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
11
Favori
10.844
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

bende de key var da , çöp yani, ne rezil şey bu win 8

Keyi var ama 7 kullanıyorum. Belki 8.2 falan gelir de Windows 7 gibi olur diye bekletiyorum

Ben ne zamandir evde 8, is yerinde 7 kullaniyorum gorsellik haric bir fark hissetmiyorum, gorsel olarak da 8 daha iyi, nesi rezil 8 in?
    Merak ettigimden soruyorum yanlis anlamayin. Cunku genelde yorumlara bakiyorum insanlar win 8 i begenmiyor.

Ben evde de iştede 8 kullanıyorum..

Bugüne kadar kullandığım windowsların hepsini toplasan 3 le çarpar valla..

Bilgisayarım dokunmatik ayrıca. Herşeyile müthiş keyifli.

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

bende de key var da , çöp yani, ne rezil şey bu win 8

Keyi var ama 7 kullanıyorum. Belki 8.2 falan gelir de Windows 7 gibi olur diye bekletiyorum

Ben ne zamandir evde 8, is yerinde 7 kullaniyorum gorsellik haric bir fark hissetmiyorum, gorsel olarak da 8 daha iyi, nesi rezil 8 in?
    Merak ettigimden soruyorum yanlis anlamayin. Cunku genelde yorumlara bakiyorum insanlar win 8 i begenmiyor.

Ben evde de iştede 8 kullanıyorum..

Bugüne kadar kullandığım windowsların hepsini toplasan 3 le çarpar valla..

Bilgisayarım dokunmatik ayrıca. Herşeyile müthiş keyifli.

Benim makine de dokunmatik, belki o yuzden bu kadar seviyoruz Win 8 i.
    Ama benim kullandigim en iyi windows ne olursa olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Bana başlat menüsünün bir avantajını söyler misiniz?

Programlara direkt erişebilmek mesela.

Pek çok klasöre tek tık ile ulaşabilmek.

En önemlisi alışkanlık.

Çoğu kişi doğduğu günden beri bu sistem var. Sen bunu birden çöpe atarsan küfrü yersin. Önceki sürümlerde böyle miydi? Daha önce de başlat kullanımı değişti ama bunu klasik ya da gelişmiş olarak biz seçebiliyorduk.

İyide bu dediklerine zaten direkt yazarakta ulşabiliyoruz..

Metro arayüzü yazarken program ismi yaz direkt çıkıyor zaten.

Bence önce kullanın, sonra gelin beraber küfredelim..

Muhteşem bir sistem yapmış adamlar.

Kabul edecek herkes zamanla..

Zaten yaygınlaşıyorda..

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    nereye kabul edecek insanlar bu saatten sonra geçti o iş seneye 9 geliyo zaten..
    asıl iş şu eğer 9 dada microsoft 8 hezimeti yaşarsa zira win 8 tarihinde ilk kez ceoyu koltuğundan etti:) işi çok zor google işletim sistemide çıkacak zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

8.1 kullanıyorum ilk çıktığından beri.. geriye asla dönmem.. gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemi bence.

Aynen çok hızlı 7 ye göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Bana başlat menüsünün bir avantajını söyler misiniz?

Programlara direkt erişebilmek mesela.

Pek çok klasöre tek tık ile ulaşabilmek.

En önemlisi alışkanlık.

Çoğu kişi doğduğu günden beri bu sistem var. Sen bunu birden çöpe atarsan küfrü yersin. Önceki sürümlerde böyle miydi? Daha önce de başlat kullanımı değişti ama bunu klasik ya da gelişmiş olarak biz seçebiliyorduk.

Asıl başlat menüsünde programlara direkt ulaşılmıyor. Sınırlı sayıda kısayol eklenebiliyor. Onun haricinde 2 saat "tüm programlar"a gir, oradan açmak istediğin programın klasörüne git. Dediğiniz özelliklerle başlat menüsü çelişiyor.

• windows vista starter var evede ondan geçsek mi acaba olur mu yükseltme mi ki bu ? Notebooku aldık yükselt 30 liraya dediler yükselttik bi şey de anlamadık win7 kalaydı iidi
    de
  • sorunsuz alabilir miyiz ya 20 dolar bir şey değil belki ama çaldırınca garip hissediyor insan
  • Güzel paylaşım, bu arada üniversite öğrencisi olanlar üniversite mail hesabıyla dreamspark'tan ücretsiz windows 8.1 keyi alabilirler, direk Türkçe dilinde olan da var. Inndustry Pro olarak geçiyor sadece metrodaki tüm appler yüklü gelmiyor, sonradan yükleyebiliyorsunuz, herhangi bir farkı yok normal Pro versiyonundan,hatta şuan onu kullanıyorum tavsiye ederim.
  • ne başlat menüsüymüş arkadaş.. eğlencemi de işimi de bilgisayardan yapan birisi olarak en son ne zaman kullanmak zorunda kaldığımı hatırlamıyorum

halen windows 7 kullanığ , 8.1'e geçmek için herhangi bir sebep bulamadığım halde bu " ama başlat menüsü yoooook" üzüntüsü bana oldukça manasız geliyor
  • 31 dolar olmuş ama bence bu fiyattan bile alınır.
  • tükendi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Güzel paylaşım, bu arada üniversite öğrencisi olanlar üniversite mail hesabıyla dreamspark'tan ücretsiz windows 8.1 keyi alabilirler, direk Türkçe dilinde olan da var. Inndustry Pro olarak geçiyor sadece metrodaki tüm appler yüklü gelmiyor, sonradan yükleyebiliyorsunuz, herhangi bir farkı yok normal Pro versiyonundan,hatta şuan onu kullanıyorum tavsiye ederim.

tüh hocam satın aldıktan sonra okudum yazdığını :(
  • Windows 8.1 mucize bir buluş. Tüm dertlerim ortadan kalktı. İki günde 57 kilo verdim, kel kafam orman oldu, istenmeyen bütün tüylerim döküldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

tükendi sanırım.

Tekrar stokta. Yalnız fiyat 28$...
    Alacaksanız bekleyin 19$ a kadar düşüyor fiyat.
  • Aldım 19 dolardan.Mail dönüş bekliyorum.
  • eski başlat menüsünü en son ne zaman kullandığımı bile hatırlamıyorum. yenisinde programın ilk üç harfini klavyeden tuşlaman ilgili programı önüne getiriyor, bir saat menü menü dolşamıyorsun eski başlattaki gibi. kaldı ki eskiden de sık kullandığım programları quick launch a ya da masaüstüne alıyordum. eski başlattan program açmak zulüm resmen.
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler konu icin.aldim bir adet ve yukledim 8.1 i orjinal olarak :) 19 dolardan gun icinde aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Tesekkurler konu icin.aldim bir adet ve yukledim 8.1 i orjinal olarak :) 19 dolardan gun icinde aldim.

Rica ederim. Güle güle kullanın.

• Hocam yükledikten sonra Türkçe dil seçeneği mevcut oluyor mu? Çünkü sitede dil için Türk bayrağı görünmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.