Şimdi Ara

BBM nihayet Windows Phone platformuna geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• BBM nihayet Windows Phone platformuna geldi

iOS ve Android platformunda yayımlanması ile birlikte önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan ve toplamda 100 milyonu geride bırakan BBM nihayet Windows Phone 8 için de indirmeye sunuldu.

Ancak şimdilik uygulama beta sürecinde ve kısa bir süre sonra nihai sürüme ulaşacağı tahmin ediliyor. Kullanıcılardan gelen geri bildirimler ile uygulamadaki aksaklıklar giderilecek. 

WP 8 cephesi ile BBM artık geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeye başladı ve reklam modellerinin önem kazandığı son dönemde kullanıcı sayısını artırmak da büyük önem taşıyor. Metin ve ses tabanlı mesajlaşmanın yanısıra grup sohbeti, sticker, kullanıcıların kendilerini ifade edebildikleri kanallar şeklinde pek çok özellik uygulamada mevcut. 

• Lumia 925 bu uygulamayı indirmeye izniniz yok diyor 8.1 yüklü. Anlayamadım bir türlü sebebini güzel ve gerekli bir uygulamaydı bizim platform içinde...
  • Oleeeey konu başlığında ki "nihayet" geri döndü.
  • Gelmeseydi de olurmuş aslında

• Yükleyemezsiniz çünkü beta sürümü ve test aşamasında. Maalesef editörlerimiz kontrol etmeden başlığı yazıp paylaşıyor.

• BBM batmış kullanan yok ona mı üzüleyim, WP ye daha yeni gelmiş ona mı üzüleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

BBM batmış kullanan yok ona mı üzüleyim, WP ye daha yeni gelmiş ona mı üzüleyim

Tamam sana note 3 ünle mutluluklar. Ama unutma ki blacberry kullanıcı gizliliğine önem veriyor.
  • Ben yükledim, kullandım, kaldırdım siz hala..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

Tamam sana note 3 ünle mutluluklar. Ama unutma ki blacberry kullanıcı gizliliğine önem veriyor.

tamam o zaman yarın hemen bir blackberry alayım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

tamam o zaman yarın hemen bir blackberry alayım

Aradığın şey tatmin olduğu için...

Neyse sana ne yazsam boş devey diken yaraşır...
  • quote:

Haklılık payın var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yenimi geliyo

• Daha yeni beta durumu açılmış bi uygulama,indirmeye neden izin vermiyor acaba??

• Hayır yükleyemeyeceğimiz bir uygulamayı mağazaya koymak nedir? Windows Phone işletim sistemini severek aldım ama zaman içerisinde kendinden yavaş yavaş soğutmaya başladı bugün twitter uygulamasının bile doru dürüst çalışmadığı bir platform olmamalı Windows Phone bunu hak etmiyor neden daha fazla çalışarak diğer platformların önüne geçmeye çalışmıyorlar hala aklım almıyor. Aslında biraz daha gayret etseler diğer platformları ortadan kaldırabilirler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.