Şimdi Ara

Netbook önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 7 24 yanımda taşımam gerektiği için netbook almam gerekiyor. Fakat netbooku uzak masaüstü bağlantısı yapma, wordpress, dailymotion gibi şeyleri kullanmakta kullanacağım. Ya da ufak notepadd++ gibi programları yükleyeceğim. Video uyun vs oynamayacağım. Netbooklar bana bunları yapmamda herhangi bir sorun yaratır mı? Ayrıca 3g ve wirelessde de sorun yaşamamam gerekiyor.

Netbooku olan ya da bu konuda bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. Çok büyük bir bütçem de yok 2. el almayı da düşünüyorum.

Aksi halde her gün kocamam laptobumu yanımda taşımam gerekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piazzi

Merhaba, 7 24 yanımda taşımam gerektiği için netbook almam gerekiyor. Fakat netbooku uzak masaüstü bağlantısı yapma, wordpress, dailymotion gibi şeyleri kullanmakta kullanacağım. Ya da ufak notepadd++ gibi programları yükleyeceğim. Video uyun vs oynamayacağım. Netbooklar bana bunları yapmamda herhangi bir sorun yaratır mı? Ayrıca 3g ve wirelessde de sorun yaşamamam gerekiyor.

Netbooku olan ya da bu konuda bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. Çok büyük bir bütçem de yok 2. el almayı da düşünüyorum.

Sakın netbook alma çünkü ısınma ve hız problemi yaşarsın.Paranız varsa onun yerine notebook almanızı öneriyorum.Notebook alacaksanızda Asus u tavsiye ederim(Lenovo marka sakın almayın)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

quote:

Merhaba, 7 24 yanımda taşımam gerektiği için netbook almam gerekiyor. Fakat netbooku uzak masaüstü bağlantısı yapma, wordpress, dailymotion gibi şeyleri kullanmakta kullanacağım. Ya da ufak notepadd++ gibi programları yükleyeceğim. Video uyun vs oynamayacağım. Netbooklar bana bunları yapmamda herhangi bir sorun yaratır mı? Ayrıca 3g ve wirelessde de sorun yaşamamam gerekiyor.

Sakın netbook alma çünkü ısınma ve hız problemi yaşarsın.Paranız varsa onun yerine notebook almanızı öneriyorum.Notebook alacaksanızda Asus u tavsiye ederim(Lenovo marka sakın almayın)

Merhaba,

Netbook almak isteme nedenim her gün notebook yanımda taşıyamayacak olmam. Dediğim gibi film vs islemeyeceğim sadece uzak masaüstü bağlantısı, wordpress vs gibi basit şeylerde kullanacağım.

Ayrıca tam da dediğiniz gibi Lenova notebook'um var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

quote:

Merhaba,

Netbook almak isteme nedenim her gün notebook yanımda taşıyamayacak olmam. Dediğim gibi film vs islemeyeceğim sadece uzak masaüstü bağlantısı, wordpress vs gibi basit şeylerde kullanacağım.

Ayrıca tam da dediğiniz gibi Lenova notebook'um var.

Ben lenovo aldım pişman oldum ondan demiştim size.Eğer para konusunda sıkıntı olmassa sony notebookları 13 inch lilerine bi göz atın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Su an piyasada netbook yok. Linkteki ürün taşıma açısından sıkıntı yaratmaz. Incelemenizde fayda var.
    http://www.vatanbilgisayar.com/v5-122p-notebook-amd-a6-1ghz-4gb-320gb-116-w8-notebook-bilgisayar-10086.html#ozellikler
  • Piazzi kullanıcısına yanıt
    Su an piyasada netbook yok. Linkteki ürün taşıma açısından sıkıntı yaratmaz. Incelemenizde fayda var.
    http://www.vatanbilgisayar.com/v5-122p-notebook-amd-a6-1ghz-4gb-320gb-116-w8-notebook-bilgisayar-10086.html#ozellikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freekmichael F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğiniz ürün oldukça güzel fakat dediğim gibi notebookum zaten var. Ben daha küçük ve kullanışlı bir şey arıyorum. Satışları yok sanırım 2.el de alabilirim fark etmez.
  • Piazzi kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sizi anladım. Size 10.1 veya 11.6 inclik küçük bi laptop lazım. Piyasada netbook yok olsa da 2 gb ram çok sıkıntı yaratır. Ben hp nin 10.1 inclik laptopunu aldım gayette memnunum.
    Edit: 11.6 inclik bir laptop size taşıma konusunda sıkıntı yaratmaz. En kötü asus transformers booku alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 14 Temmuz 2014; 16:48:36 >
  • Hıcam direk ürün gösteremeyeceğim ama indows 8 yüklü tabletler var. Hem hafif hem 3gli hem de win8oldupu için pc ileri yapılıyor. LENOVOnunkiler de güzel olabiliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.