Şimdi Ara

Modern Combat 5: Blackout, çalışmak için sürekli bir çevrimiçi bağlantıya ihtiyaç duyacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Modern Combat 5: Blackout, çalışmak için sürekli bir çevrimiçi bağlantıya ihtiyaç duyacak

Gameloft cephesinden Modern Combat serisinin uzunca bir süredir beklenen oyunu Modern Combat 5: Blackout ile ilgili ufak bir açıklama geldi.

Bu açıklamaya göre, oyuncuların Modern Combat 5'i oynamaları için sürekli bir çevrimiçi bağlantıya sahip olmaları gerekiyor. Bu durum henüz planlar dahilinde gösteriliyor olsa da, benzer bir durumla nisan ayında yayımlanan The Amazing Spider-Man 2'de karşılaşmıştık. 

Gelen son haberlere bakacak olursak The Amazing Spider-Man 2, güncellemeyle çevrimdışı desteğine kavuşacak. Ancak, Modern Combat 5'in herhangi bir güncellemeyle çevrimdışı desteğine kavuşması pek de mümkün görünmüyor. Öyle ki oyunun yeni ilerleme sisteminin düzgün çalışabilmesi için hikaye ve çok oyunculu modlarının iletişim halinde kalması gerekiyor. 

The Amazing Spider-Man 2'de karşılaşılan bağlantı sorunları düşünüldüğünde bizi temkinli davranmaya iten Modern Combat 5: Blackout'un çıkış tarihi ise, henüz netlik kazanmış değil.

• Gelsin oynarız S5de

• Gelsin 3310'dan 4G ile bağlanıp oynarım Avea'yla!!!

• İlk 2 mesaj forumun seviyesinin ne kadar düştüğünün kanıtı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

İlk 2 mesaj forumun seviyesinin ne kadar düştüğünün kanıtı.

.Malesef.bi ceki duzen gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef , sürekli böyle saçma sapan mesajlar atılıyor. Kimlik numarası mı isterler, ne yaparlar bilmiyorum üyelik için ancak bir düzen şart. Rezillik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 8 Temmuz 2014; 2:18:57 >
  • quote:

Haberini oku. Kimseye düşmez kimin ne yazdığı, kötü söz olmadığı müddetçe

• Internet bağlantısı olmayan bu oyunu oynayacak telefonuda bulamaz bence.. extrem durumlar hariç tabii.

• Mobilin crysisi

• Crytek'in oyunu collectables da benzer bir durumda, tablette tablet için ayrı bir simkart kullanmıyorsanız malesef sinir bozucu bence. Türk operatörleri de malesef artık ikiz simkart vermiyor tabletinize takmanız için.
  • Angry birds epic de öyle netsiz çalışmıyor

• Dead trigger 2 yi bu yüzden sildim.... Bu ne saçmalık zaten 1-2 gb internet var onu da oyun oynamak için mi harcayalim.. Zaten Avea interneti çevirimiçi oyun oynamak içinde de çok iyiydi!

Bu oyunda böyle olursa tutmaz en azından Türkiye de diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf silver -- 8 Temmuz 2014; 4:15:29 >
  • Cevrimici baglanti gerektiren oyunlari bende sevmiyorum, cok sacmalik

• Call of duty tamamen çöp bir seri yaş ortalamasi 12 olan multiplayer i vasat olan bir oyun gidin battlefield oynayin bu oyuna sadece aptallar para verir battlefield varken

• quote:

Orijinalden alıntı: Dream-Lord

Call of duty tamamen çöp bir seri yaş ortalamasi 12 olan multiplayer i vasat olan bir oyun gidin battlefield oynayin bu oyuna sadece aptallar para verir battlefield varken

Sen çok yanlış gelmişsin arkadaşım (bu oyun COD değil )
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlakpnrr

quote:

Haberini oku. Kimseye düşmez kimin ne yazdığı, kötü söz olmadığı müddetçe

Boşsunuz
  • quote:

Call of duty tamamen çöp bir seri yaş ortalamasi 12 olan multiplayer i vasat olan bir oyun gidin battlefield oynayin bu oyuna sadece aptallar para verir battlefield varken

60 dolar lik oyunu 12 yasindaki cocuk nasil aliyormus? Multiye gir bak bakalim.bf daha cok çocuk kitleye sahip cok ucuza bf3 sahibi oldu herkes ben 5 dolara aldim.kisaca torentden indirip milletin lafinida bize gelip yazmada lan konuyla ne alakasi var yazdiginin

• quote:

Orijinalden alıntı: drfree1

quote:

60 dolar lik oyunu 12 yasindaki cocuk nasil aliyormus? Multiye gir bak bakalim.bf daha cok çocuk kitleye sahip cok ucuza bf3 sahibi oldu herkes ben 5 dolara aldim.kisaca torentden indirip milletin lafinida bize gelip yazmada lan konuyla ne alakasi var yazdiginin

Gel BF4'e 16 yaşının altında insan yok , onlarda trollemek için oynuyor . BF3 bedava olduğu için ilkokul bebeleri bile var oyunda

• quote:

Tamamen dalga amaçlı benden önce yazan kişiyle dalga geçmek için yazdım. Ciddiye aldıysanız problem sizde.

• Bari burda tartışmayın be her başlık altında biri diğerine laf atıyor :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.