Şimdi Ara

Pttcell - Fatura öderken alınan 1TL ücret

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Pttcell faturamı Avea'da öderken alınan 1TL ücret nedir? Yasal mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilmiyorum ama neden avea'da ödüyorsunuz? Bulunduğunuz yerde ptt yokmu? pttmatiklerden bile kartsız olarak çok kolay bir şekilde ödenebiliyor.

• Aracı kurumlardan ödemeler yaparsanız, alırlar. İnternet bankacılığıyla ödeseniz onlarda alıyor 1 lira. En sağlamı, hangi kurumun faturası ise, o kurumdan ödeme yapmak. Bu durumda komisyon ödemek durumunda kalmazsınız.
  • internetten online işlemlerden tak diye ödüyorum hemen. komisyon yok. pttye gitme derdi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 8 Temmuz 2014; 7:29:18 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Avea bayilerinden yapılan ödemelerde ücret alınmaz. Hatta PttCell olduğunu söylemezseniz farkına bile varan olmaz. :) Muhtemelen aracı firmalara ödeme yaptınız.
  • banka atm'lerinden kartınızla öderseniz onlar da ücret almıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cadde12

Avea bayilerinden yapılan ödemelerde ücret alınmaz. Hatta PttCell olduğunu söylemezseniz farkına bile varan olmaz. :) Muhtemelen aracı firmalara ödeme yaptınız.

Hocam ödediğim yer öyle küçük bir yer. Faturamatik kullanıyorlar. Bu ay başka bir Avea bayii'sine gideceğim yazarım sonucu buraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • online işlemlerden ödeyin...gayet iyi sorunsuz
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi kartım yok. O yüzden oradan ödeme yapamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: delux5534

Hocam kredi kartım yok. O yüzden oradan ödeme yapamıyorum

cok büyük sıkıntı..

her seferinde fatura ödeyecek yer aramak - milletle uğraşmak - ekstra 1 lira ücret ödemek
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    Yaşım 16 yoksa banka kartı v.s almayı düşünüyordum. 18 Yaşına kadar beklemem gerekiyor.

• quote:

quote:

Avea bayilerinden yapılan ödemelerde ücret alınmaz. Hatta PttCell olduğunu söylemezseniz farkına bile varan olmaz. :) Muhtemelen aracı firmalara ödeme yaptınız.

Hocam ödediğim yer öyle küçük bir yer. Faturamatik kullanıyorlar. Bu ay başka bir Avea bayii'sine gideceğim yazarım sonucu buraya

Avea anabayileri para almaz,onun dışındaki her taraf 1 tl alıyor,hatta ptt merkezleri bile alıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caferhan kullanıcısına yanıt
    Hocam burada yok işte o Ana bayii'lerden. Hep ortak bayiiler var. 1TL ücret vermeye mahkumuz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

quote:

Avea anabayileri para almaz,onun dışındaki her taraf 1 tl alıyor,hatta ptt merkezleri bile alıyor

Ptt şubeleri Pttcell'den 1 tl ücreti almıyor. Diğerleri için alabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

quote:

Ptt şubeleri Pttcell'den 1 tl ücreti almıyor. Diğerleri için alabilirler.

Bizim burdaki çakallar alıyor

• Caferhan kullanıcısına yanıt
    Pttcell faturaları için ptt para kesemez. Faturada zaten bunu belirtmiş.

Pttcell - Fatura öderken alınan 1TL ücret

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.