Şimdi Ara

Hometech premium tab 7 kullananıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
9
Favori
15.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şimdi baktımda blog sitesinde birisinin güncelleme sorusuna bugün cevap gelmiş cihazlarınızın sürümü günceldir diye.

hometechblogspot
  • bazı şeyler tecrübe ister kardşm o ipad mini performansı dediğin benim beklentim değil haberin olsun bundan 1 yıl önce everest in bi tabletini aldım(hala yanımda foto çekip ataıcam) bu tablet 169 tl ama root ile birlikte içince toplam 70in üzerinde oyun var (ppsspp-apk-ps1-falan filan ) vede ps3 kolu ile oynuyorum bu tabletin 1 gb ramı var ve işlemciside iyi değil ama oyunlar çok akıcı oynanıyo hele wwe 2k14 (ppsspp) yani bilmeden bişiler yazmayalım o tableti 169 tl ye aldım bunu 139 a ama tamamen bu tablet gerek işlmeci gerek ram olarak çokkkk daha iyi hala anlamadınız ama dediğim şey şu; adamlar kitkat tablet yapmış 2 gb ram koymuş ama eksikleri baya var. o dandik everes bile teq atıyo :DD bu arada belirteyim eğer bu tableti rootlarsak usb den hard disk takabilirsiniz ve oyunarıda hard diske kurabilirsiniz (everest tabletime yaptım)

• bu arada tableti güncellemekten baya tırsıyorum adamlar yazmış eğer yanlış bişi baparsak tableti pert edebiliz demiş ama yusuf yusuf bile olsa güncelleme işini yapın derim.
  • Şu araba yarışı oyununda bir süre sonra ekran böyle oluyor. Oyunu kaldırıp, tekrar kurdum. Bir süre sonra yine oluyor. Bunu yaşayan başka var mı?
     Hometech premium tab 7 kullananıcıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • root işini çözebilen varmıdır karta uygulamaları taşıyamıyoruz
  • arkadaş ekran acayip parlak, parlaklık en düşük ayarda ama karanlıkta çok göz alıyor. bunu daha da düşürmenin yolu yok mudur?
  • 100'ün üzerinde uygulama kurulu, rootlanmış ve bir çok defa farklı custom rom yüklenmiş Motorola xt910 kullanıcısı olarak şunu belirtmek isterim ki tabletimizin donanımsal özellikleri, mevcut durumda sunduklarından çok daha fazlasını verebilecek kadar iyi. Ancak, cihaz ile birlikte sunulan android işletim sisteminin sundukları adeta bu donanıma hakaret gibi. Beklentiler, 139 Liralık düşük donanımlı bir tabletten olsaydı şaşırmanızı normal karşılayabilirdim ancak, Rootlanmış hatta üstüne iyi bir custom rom çakılmış bu tabletin sunacakları inanın gerçekten şaşırtıcı olacaktır.

Ayrıca çektiğim fotoğrafları nereye kaydedeceğimi seçebilmek, pil göstergesini veya sol üst menü içeriğini düzenleyebilmek, ekrandaki google arama çubuğunu kaldırabilmek, sesli arama yapabilmek, ekran sayısını ayarlayıp ana ekranı seçebilmek gibi daha onlarca sayılabilecek işimizi kolaylaştıran özellikleri gönlümüzce değiştirmek Android 4.4.2 kullanan böyle bir cihazda fazla bir beklenti olmasa gerek. Tabii ki bu tarz özellikleri 3rd party uygulamalarla karşılayabiliriz; ancak neden ramimizi boşa harcayalım? Ayrıca işlemci tavrını belirlemek, sistem imajı almak, root gerektiren programları kullanabilmek gibi birçok avantajdan faydalanabilmek varken neden faydalanmayalım?

Biri gider dünyanın parasını verir note 4 alır sadece fb-instg. kullanmak için hatta kalemi sadece resim boyamak veya menülerde gezmek için kullanır; diğer biri, bir iş adamı alır ve tüm özelliklerini tam anlamıyla kullanır. İkisinin de beklentisi karşılanmıştır çünkü cihaz bunu sunabilmektedir. Buradaki durum da aynı. Fiyatın hiçbir önemi yok. Cihazın sahip olduğu donanıma göre beklentilerimiz normaldir. Önümüzdeki tek engel sunulan romların tam bir komedi olması ve henüz cihazı root etmek için bir yöntem bulamamış olmamızdır.

Ufak bir not : Sunulan romlardaki img dosyalarını değiştirmek yoluyla root yapılabiliyor. Araştırıyorum. İlgili arkadaşlar da buna yoğunlaşırsa sevinirim.

Herkese tabletiyle iyi eğlenceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gansh

100'ün üzerinde uygulama kurulu, rootlanmış ve bir çok defa farklı custom rom yüklenmiş Motorola xt910 kullanıcısı olarak şunu belirtmek isterim ki tabletimizin donanımsal özellikleri, mevcut durumda sunduklarından çok daha fazlasını verebilecek kadar iyi. Ancak, cihaz ile birlikte sunulan android işletim sisteminin sundukları adeta bu donanıma hakaret gibi. Beklentiler, 139 Liralık düşük donanımlı bir tabletten olsaydı şaşırmanızı normal karşılayabilirdim ancak, Rootlanmış hatta üstüne iyi bir custom rom çakılmış bu tabletin sunacakları inanın gerçekten şaşırtıcı olacaktır.

Ayrıca çektiğim fotoğrafları nereye kaydedeceğimi seçebilmek, pil göstergesini veya sol üst menü içeriğini düzenleyebilmek, ekrandaki google arama çubuğunu kaldırabilmek, sesli arama yapabilmek, ekran sayısını ayarlayıp ana ekranı seçebilmek gibi daha onlarca sayılabilecek işimizi kolaylaştıran özellikleri gönlümüzce değiştirmek Android 4.4.2 kullanan böyle bir cihazda fazla bir beklenti olmasa gerek. Tabii ki bu tarz özellikleri 3rd party uygulamalarla karşılayabiliriz; ancak neden ramimizi boşa harcayalım? Ayrıca işlemci tavrını belirlemek, sistem imajı almak, root gerektiren programları kullanabilmek gibi birçok avantajdan faydalanabilmek varken neden faydalanmayalım?

Biri gider dünyanın parasını verir note 4 alır sadece fb-instg. kullanmak için hatta kalemi sadece resim boyamak veya menülerde gezmek için kullanır; diğer biri, bir iş adamı alır ve tüm özelliklerini tam anlamıyla kullanır. İkisinin de beklentisi karşılanmıştır çünkü cihaz bunu sunabilmektedir. Buradaki durum da aynı. Fiyatın hiçbir önemi yok. Cihazın sahip olduğu donanıma göre beklentilerimiz normaldir. Önümüzdeki tek engel sunulan romların tam bir komedi olması ve henüz cihazı root etmek için bir yöntem bulamamış olmamızdır.

Ufak bir not : Sunulan romlardaki img dosyalarını değiştirmek yoluyla root yapılabiliyor. Araştırıyorum. İlgili arkadaşlar da buna yoğunlaşırsa sevinirim.

Herkese tabletiyle iyi eğlenceler.

Hocam bir sey sorucam tabletten sizde var sanirim tvye görüntü aktarmayı denediniz mi ?

• gansh kullanıcısına yanıt
    Hocam tablet fiyatına göre on numara. Benim tek begenmedigim yani ramin ddr2 olması. Keşke ddr3 olsaydı da 1GB olsaydı.
    Birde hafiza sıkıntısı.
    Root olayını çözebilirsen çok şahane olur. Takipteyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar towel root ve romastersu yu denediniz mi root için ? apk ları google da bulup deneyin isterseniz.
    mgyun.com/romastersu sayfadaki apk yı kurun açın ikona basın deneyin belki olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahamud

bu arada tableti güncellemekten baya tırsıyorum adamlar yazmış eğer yanlış bişi baparsak tableti pert edebiliz demiş ama yusuf yusuf bile olsa güncelleme işini yapın derim.

zaten içindeki sürüm güncel,sitesindeki sürüm 4 kasım 2014 sürümü, içinde gelen 7 kasım 2014 neden kuralım eski sürümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhndgu

Tableti kullanan ya da görüp deneyen arkadaşlar ram miktarını söyleyebilir mi acaba? Ben de a101 den almayı düşünüyorum duruma göre. Bu arada işlemci çekirdek sayısı 2+2 sanırım. 2 çekirdek reel, diğer iki çekirdek ise sanal. İntel teknolojisi. Sadece ram i merak ediyorum.

Evet 2gb ramli.su an bu tabletten yaziyorum.intelin işlemcileri cift cekirdekte olsa bytrail teknolojisi sayesinde 4 cekirdek gibi calisiyor.3 model intel islemcili tabletim var.z2520,z2580 ve z3735.hepside cok cok hizli.fakat üzerindeki gpu biraz eski.bazi oyunlsrda ufakta olsa atlama olabiliyor.ayni islemcili ramos i8 tabletle cok rahat aspalt 8 oynayabiliyorim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berixx

Arkadaslar cihazi ekran ayarlarindan ekran yayinlamadan tv bagliyorum baglaniyo sikinti yok lakin wireless den nete bagladigimda tvden atiyor wireless bagliyken kablosuz tv ye baglanmiyor bir test eder misiniz ben mi yanlos yapiyorum ?

Ben kullandim.bir sorun yok.sadece video izlerken gecikme var biraz

• Anlayan arkadaşlar bu root işini halleder se süper olur takipdeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: filinta7

quote:

Orijinalden alıntı: berixx

Arkadaslar cihazi ekran ayarlarindan ekran yayinlamadan tv bagliyorum baglaniyo sikinti yok lakin wireless den nete bagladigimda tvden atiyor wireless bagliyken kablosuz tv ye baglanmiyor bir test eder misiniz ben mi yanlos yapiyorum ?

Ben kullandim.bir sorun yok.sadece video izlerken gecikme var biraz

Nasil yaptiniz anlatir misiniz hocam ?

• berixx B kullanıcısına yanıt
    Tv'ye görüntü aktarmayı denemedim. Siz nasıl bir sorun yaşıyorsunuz, detaylı anlatırsanız belki bişiler buluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gansh

Tv'ye görüntü aktarmayı denemedim. Siz nasıl bir sorun yaşıyorsunuz, detaylı anlatırsanız belki bişiler buluruz.

Wifi bagliyken tablette ekran yansitmaya giriyorum kablosuz olrak arattiriyorum tv cikiyor ama baglanmiyor.
    Sonrasinda wifi kapatiyorum ekran yasitmaya geliyorum seciyorum cihazi baglaniyor donma yok internete girip film acicam haliyle wifi kullanicam wifi modeme bagliyorum tak tvden atiyor baglanmiyor bidaha tvye ???

• Arkadaşlar wifi üzerinden televizyona ekran yayınlama yapan varmı.tam tvnin ismi çıkıyor bağlan diyorum bir anda atıyor bağlanmıyor.yukarıda arkadaşlar da yaşamış bu sorunu,neden yapar acaba anlamadım gitti

• Root u çözebilecek bi arkadaş var mı?

• Bence sorun tv den kaynaklaniyor.lg 32lb652 tv ile kullaniyorum.sorunsuz.önce tv ye aktarim yapip daha sonra wifi ile ağa bağlaniyorum.hala miracast teknolojisi yeteri kadar hizli çalişmiyor.bu yüzden kopmalar mümkün.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.