Şimdi Ara

ZOPO ZP998 '8 Çekirdekli Telefon' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ZOPO'nun 8 çekirdekli MTK 6592 işlemcisi, 2GB sistem belleği ve 5,5" IPS ekranı ile dikkat çeken telefonu ZP998 test masamızda.

Galerideki teknik bir hatadan dolayı örnek fotoğraflar yarın sisteme eklenecektir.

• Bir S5 Değil

• Tasarim berbat .

• quote:

Orijinalden alıntı: anlakpnrr

Bir S5 Değil

S5ten daha güzel göründüğü kesin ama
  • quote:

Bir S5 Değil

Fiyatı da bir S5 değil :)
  • quote:

Bir S5 Değil

S5 ile bu telefonu karşılaştırmanız doğru olmaz. Zira bu tarz telefonlar fiyat performans odaklı telefon arayanlara hitap ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuzlaması lazım pahalı tutunamaz yoksa

• Çakma note 3

• Alinasi bir telefon 2000 lira bandindaki cihazlara inat ama her zamanki gibi su guncelleme olayi muamma zira firma turk tuketiciye bir hayli uzak tanindikca guven ortami olurşursa iyi olur

• Çinlilere guvenim giderek artiyor.

• Turkiye'ye saglam bi distributorle gelseydi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skorlara aldanmayın , 8 çekirdek almayın !!!
  • Fiyatı söylediniz mi ben mi kaçırdım? Fiyat verilseydi bi kıyaslama ve daha mantıklı yorumlar yapılabilirdi, tamam Türkiye'de satılmaz belki ama tahmini bir şeyler söylenebilirdi.

• mesut bey siz videoda 4gb dahili hafıza olarak belirtiniz ama resmi satış sitesinde 16gb dahili hafıza yazıyor.http://digitalmarket.com.tr/index.php?route=product/product&product_id=68

@Speed-Step

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 8 Temmuz 2014; 1:07:57 >
  • 5.5 inç 5 inç bu ne abi. Takoz gibi kocaman telefonlar. Üreiciler birde 4.3, 4.5 inç e yönelseler ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: abidn

Fiyatı söylediniz mi ben mi kaçırdım? Fiyat verilseydi bi kıyaslama ve daha mantıklı yorumlar yapılabilirdi, tamam Türkiye'de satılmaz belki ama tahmini bir şeyler söylenebilirdi.

Bu videoyu seneler sonra bile izleyecek insanlar olacağını düşünüldüğünden video incelemelerde fiyat vermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidn

Fiyatı söylediniz mi ben mi kaçırdım? Fiyat verilseydi bi kıyaslama ve daha mantıklı yorumlar yapılabilirdi, tamam Türkiye'de satılmaz belki ama tahmini bir şeyler söylenebilirdi.

Türkiyede satılıyor zaten alan kullanan arkadaşlar var telefon 2.ele bile düştü fiyatı 996 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 8 Temmuz 2014; 0:41:20 >
  • Çinliler yine yapmış.

Ekstra batarya olayı çok güzel.

Dünya kadar para kazanan 3 operatörde hurda cihazları millete gagalasınlar.

Gelde gelişme bekle herkes birbirini kazıklama peşinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Yakında vPlus banko 5 cm reklamları görsem bile şaşırmam. Bu nedir abi tam sayfa reklam sıktı artık. ondan ayrıl bu sayfadan ayrıl demekten gına geldi reklamında bir adabı olur gözümüze gözümüze sokmayın iyice şey sayfalar gibi oldu artık tövbe ya

Mobil sürüme bekleriz

• Ne bileyim yazilim firmasi olmamasi arkasinda beni bu tür cihazlardan geri atmami sagliyor.

sirf donanimi iyi diye pahali satilmasa iyi olur Fiyat performanz olarak ki göz boyama olarak sayiyorum bunu.

Tasarimini zaten begenmiyorum resimden gördügüm katari ile.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.