Şimdi Ara

Apple iPad mini 32GB Wi-Fi + 4G Beyaz 699 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
1.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün televizyonda reklamda gördüm.Fiyat nasıl sizce alınırmı ?

https://shop.numberone.com.tr/apple-ipad-mini-32gb-wi-fi-4g-beyaz-md544tu-a.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smawp -- 7 Temmuz 2014; 21:35:50 >

• risk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Risk degil markoda satiyor. Alinir guzel fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    hocam bugun ipad mini satın aldım n11
    uzun zamandır araştıyordum
    markoda yada baktım fiyatları baya cazip hatta bugun müşteri hizmetleriylede konuştum
    ürün tedarıgıne en az 2 iş günü kargolayama en az 4 iş günü dedi
    dedımbunlar dolunca kesin ürün gelirmi
    kem küm etti almadım bende.
    bana göre risk.
    forumda bir çok arkadaş satın aldı bazısı sorunsuz teslım aldı bazısı rezil oldu.

• Markodonun sitesinde de o fiyat üstelik ilk üyeliğe 100/25 veriyor 674 tl ye geliyor

• İlk üyelikteki 25 TL ipad mini 4g 32(64) gb ürünlerinde geçerli olmamakla birlikte avantajix iadesi de vermiyor ...
  • Ipad kullanimi cok hosuma gidiyor.evde kullanimi cok hos oluyor,laptobun yuzune bakmaz oldum

• Alabilen varsa iki tane alsın bi tanesine 750 net vereyim

• tam ihtiyacım var şeytan riske gir al diyor da işte 15 20 gün beklemek koyar adama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

tam ihtiyacım var şeytan riske gir al diyor da işte 15 20 gün beklemek koyar adama.

Mubarek aylardayiz seytana pek kulak asmayin benim tavsiyem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

tam ihtiyacım var şeytan riske gir al diyor da işte 15 20 gün beklemek koyar adama.

Mubarek aylardayiz seytana pek kulak asmayin benim tavsiyem :)

16 gb ve 4g siz modeli 594 TL'ye geliyor ben en sağlamı n11'den alayım.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Hocam İpad alıyorsan 16 gb alma derim adam akıllı en az 32 al.Ben 16 lık İphone kullanıyorum ondan diyorum.
  • Bütçem kısıtlı hocam 700 TL'yi geçemiyorum.

• sanalreyonum ve markado aynı firmadır bilginize. ben aldım üründen ama bekle bekle gelmiyor, sinir oluyorsun, sıkılıyorsun, kafanda deli sorular, falan filan. derken unutuyorsun birden geliyor 15-20 gün sonra :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esref25

sanalreyonum ve markado aynı firmadır bilginize. ben aldım üründen ama bekle bekle gelmiyor, sinir oluyorsun, sıkılıyorsun, kafanda deli sorular, falan filan. derken unutuyorsun birden geliyor 15-20 gün sonra :)

Ben Cumartesi aldım salı teslim edildi jelatinli sıfır kutu daha açmadım kutuyu satacağım için bi kaç arkadaş daha aldı açık kutu geldi onlara. 

Bu yorumu diger konuya yazmışsınız.

• Bu paraya nasıl satabiliyor ki? Tamir görmüş veya garantisiz ürün olmasın...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Swap yollayamazlar heralde.
  • sanal reyonuma sakın bulaşmayın bir telefon siparişi verdim ne telefon geldi ne de paramı iade ettiler.Bankayı aradım paramı kurtarmak için..halen uğraşıyorum..inşallah paramı kurtarırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ektopik63

sanal reyonuma sakın bulaşmayın bir telefon siparişi verdim ne telefon geldi ne de paramı iade ettiler.Bankayı aradım paramı kurtarmak için..halen uğraşıyorum..inşallah paramı kurtarırım.

+1000
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.