Şimdi Ara

Nokia, Lumia 1525 amiral gemi modelini hazırlıyor olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia, Lumia 1525 amiral gemi modelini hazırlıyor olabilir

Geçen yıl lanse ettiği amiral gemi modeli Lumia 1520 modelinin üzerine bu yıl için McLaren adında Snapdragon 805 yongasetli yeni bir modeli duyurması beklenen Nokia'nın bir geçiş modeli üzerinde çalıştığı iddia edildi.

Evleaks tarafından verilen bilgiye göre Nokia, hali hazırdaki amiral gemi modeli Lumia 1520'nin Snapdragon 801 yongaseti ile güncellenmiş devam versiyonu Lumia 1525 üzerinde çalışıyor. Bilindiği gibi Lumia 1520 modeli Snapdragon 800 yongaseti üzerinde çalışıyor ve rakiplerine göre biraz eskimiş durumda. 

Snapdragon 801 yongaseti ile birlikte hem işlemci hem de grafik birimi olarak Lumia 1525 modeli bir miktar daha hızlı olacak. Bunun arayüz ve oyunlara da olumlu olarak yansıyacağı belirtiliyor. 

Yongasetinden kaynaklı olarak Lumia 1525 modelinde bazı ekstralar daha olacak. Bunlar aynı anda iki SIM kartı akıcı kullanabilme teknolojisi DSDA, daha hızlı eMMC 5.0 dahili bellek standardı, daha hızlı görüntü işleme yongası şeklinde sıralanıyor. Bunların haricinde Lumia 1525'in Lumia 1520'den donanım olarak farklı olmayacağı tahmin ediliyor. Elbette işletim sistemi Windows Phone 8.1 olacak. 

Lumia 1525 ABD'deki AT&T, Verizon ve T-Mobile operatörleri için satışa çıkacak. Bu da sadece bu ülkeye özel bir model olacağı kanaatini uyandırıyor. Nokia tarafında şimdilik yeni model ile ilgili bir teyit yok. 

Kaynak:http://wmpoweruser.com/more-details-about-the-nokia-lumia-1525-leaked/

• Snapdragon 800 eskimedi ki? 800 gayet uygun seviye.

• s800 eskidimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinewood -- 7 Temmuz 2014; 17:19:09 >
  • 200mhz icin eskidi ha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800 ile 801 arasında bir miktar fark var ama bana kalırsa wp8 li bir cihaz için kaale alınmayacak bir fark

• Lumia ya s805 koysan ne koymasan ne önce markete ba

• sanırsın cep telefonuyla render yapılıyor s800 ü bu kadar çabuk eskitmeyin arkadaş

• ulan Snap 800ü 'de eskittiniz ya pes! 801 + olarak çamaşır bulaşık yıkayıp ev gelirlerine mi katkı sağlıyor...

bu hafta istemeye istemeye cihaz fazlalığından Lumia 920'mi sattım ne memnun ayrıldım cihazdan hala hızı yaptığı işler çok yeterli ki bu habere göre 920 mağara cihazı...

• stabilitesi tavan yapacak bir cihaz olacak,bir de uygulamalar android de olduğu gibi hızla gelse tadından yenmez
  • rakiplerine göre demiş düzgün okuyalım lütfen

• S800 değil de bu tür editör zihniyeti eskidi.

Birileri şunlara öğretsin; donanımın üzerinden 3-4 ay geçince eskidiği dönemleri çoktan geçtik.

• bu lumialardan almak istiyorum ama windows phone marketi çok yetersiz. Çok stabil güzel bi sistem markete çözüm bulmaları gerek.

• Daha lumia 930 piyasaya çıkmadı...

• Windows Phone S4 işlemcide uçuyor bu kadarına ne gerek var anlamadım

• s800 eskidiyse ben telefonu çöpe atayım s3 çipset adreno 220 kullanıyorum :))

• quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

rakiplerine göre demiş düzgün okuyalım lütfen

İyi de rakiplerinden hızlı zaten. 800ile kaynak tüketimi oldukça az. Rakiplerine göre gereksinimleri az.

• 800 eskidimi

• Model isimleri bana batmandeki Fox u hatırlatıyor.

Bruce:adı ne ?
    Fox: şirketin upuzun rakamlarından ama ben ona bat diyorum
    ...

• 805 nedir ya en az 900 ya da 900 ac ab 901 filan istiyorum 800lü işlemcilerin devri bitti

• Lumia 520 kullanıyorum ve en ufak bir takılma ya da yavaşlama hissetmiyorum. Cep telefonunda Autocad kullanmadığım sürece de işlemcisi en son bakacağım şey olmaya devam edecek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.