Şimdi Ara

@@ TABLET TAMİRİ ANKARA @@ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ****----------------------------------------------------------------------------*********************
  • Beyler bildigini uzere okullara e tab 4 dagitildi simdi ben bu tableti sarja takacaktim sarj olmadi sonra başkabir kabloyla denedim meger o kablodad temas varmis fise taktim tablet birden kapandi ve geru acilmadi e sarj da olmuyor neaptim ne ettiysem olmadi herhalde tab kisa devre oldu neyse en son okula garantiye verdim bugun,acaba garantide neaparlar tablete kisadevre cozulebilir bir sirunmu yoksa yenisinimi verirler neolur CEVAPLARİNİZİ BEKLİYORUM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Piranha aristo ii iç Lcd ekran varmı elinizde

• ürününüz 7 inch ise elimizde var 70 tl fiyatı var
  • Evet 7 inc piranha aristo 2 tab 7.0 iç Lcd diyorum ama elinizdeki ekranın kodu ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati1919 -- 15 Ekim 2014; 20:03:35 >
  • çin mallarında ekran koduna göre değil tablete uyumluluğa göre iç ekran takılır
  • Piranha cin olarakmi geçiyor ama doğru ekranın üstün cine diyor tabletim şuan sökük duruyor ekran özelliği 50 pin 1024x600px di 16.5 10.5 gibi bir boyu vardı tam ölçemedim amaekran elinizdeki uyarsa almak istiyorumda ya uymazsa diye kafama takiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati1919 -- 16 Ekim 2014; 10:13:14 >
  • ankaradaysanız getirin burda deneyelim ,uyarsa verelim
  • Hmm ankArada deyilim ne yazıkki yaz tatiline kaldı bizim is demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati1919 -- 16 Ekim 2014; 11:09:36 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.