Şimdi Ara

Carraro ve Mosso

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
12.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carrro =http://www.carrarobisiklet.com/#crs-600_135

Mosso =http://www.mossobisiklet.com/bisiklet-detay.asp?biID=15

İkisi arasında kaldım arkadaşlar. Hangisi daha iyidir? Mosso yu daha iyi buldum şahsen ama görüşlerinizide almak istiyorum.Bütçe max 900 daha iyi önerileriniz varsa söyleyin lütfen.

• Kardeşim 900 TL'ye bisiklet mi alınır git 2.el motor al daha iyi
    Bu Bisikleti öneririm sana hem 450 TL. Yarı yarıya kar yapıcaksın

http://www.hepsiburada.com/liste/salcano-efes-26-v-dag-bisikleti/productDetails.aspx?productId=sporsal21990&categoryId=27058700

• Ulan üstteki adamı 4 kişi eksilemiş ama cevap yazan olmamış

Neyse konuya dönelim.alv 201 ile crs 600 ü donanım olarak kısaca inceleyelim.
    Carraro da arka aktarıcı acera
    Mosso da arka aktarıcı alivio.mosso bir adım önde

Carraro da on aktarıcı fdm190
    Mosso da ön aktarıcı fdm310.mosso bir adım önde.

Carraro da maşa xct
    Mosso da maşa xcm.mosso bir adim önde.

Carraro da kadro 6061 yarı entegre
    Mosso da kadro 7005.mosso mtbye daha uygun alüminyum.yani daha iyi.

İkisinde de QR var.carraro daha yakışıklı.bu kadar yeter herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: bond94

Kardeşim 900 TL'ye bisiklet mi alınır git 2.el motor al daha iyi

http://www.hepsiburada.com/liste/salcano-efes-26-v-dag-bisikleti/productDetails.aspx?productId=sporsal21990&categoryId=27058700

Motorsikletim var zaten ikisi aynı şeymi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: madcow165

Ulan üstteki adamı 4 kişi eksilemiş ama cevap yazan olmamış

Carraro da maşa xct

Mosso her türlü daha iyi yani. Yeşil rengide çok hoşuma gitti açıkçası. Alayım bunu ben Cevabın için teşekkürler bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: CaLx

quote:

Orijinalden alıntı: madcow165

Ulan üstteki adamı 4 kişi eksilemiş ama cevap yazan olmamış

Carraro da maşa xct

Mosso her türlü daha iyi yani. Yeşil rengide çok hoşuma gitti açıkçası. Alayım bunu ben Cevabın için teşekkürler bu arada

Alıntıları Göster
    Mosso Koreli bir üretici ve en büyük özelliği kaliteli kadro ile hafif bisiklet üretmesi 13 kg. hemde amortisör maşalı bir mtb için harika bir ağırlık normal city bisikletler bundan daha ağır geçti mtb leri. Mosso en doğru seçim olacaktır bence de.

Motor al daha iyi diyen arkadaş, bir dinmediniz birader bir dinmediniz. Salağız biz bisiklet alıyoruz tamam! Sen motorun ve muhteşem göbeğinle hayatına devam et.

• quote:

Orijinalden alıntı: ptahba

Mosso Koreli bir üretici ve en büyük özelliği kaliteli kadro ile hafif bisiklet üretmesi 13 kg. hemde amortisör maşalı bir mtb için harika bir ağırlık normal city bisikletler bundan daha ağır geçti mtb leri. Mosso en doğru seçim olacaktır bence de.

Motor al daha iyi diyen arkadaş, bir dinmediniz birader bir dinmediniz. Salağız biz bisiklet alıyoruz tamam! Sen motorun ve muhteşem göbeğinle hayatına devam et.

Alıntıları Göster
    bencede mosso daha kaliteli. kore mallarını hep dayanıklı ve sağlam bulmuşumdur..
    bilmeyenler içinde söyleyeyim.
    carraro, bianchi'nin başka bir markasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

bencede mosso daha kaliteli. kore mallarını hep dayanıklı ve sağlam bulmuşumdur..
    bilmeyenler içinde söyleyeyim.
    carraro, bianchi'nin başka bir markasıdır.

Alıntıları Göster
    Mosso Kore değilde Tayvan malı diye biliyorum ben. Her neyse Mosso ALV 201 V modelini almaya karar verdim. bisikletcim.com da var sanırım güvenilir site midir acaba ?
  • quote:

Mosso Kore değilde Tayvan malı diye biliyorum ben. Her neyse Mosso ALV 201 V modelini almaya karar verdim. bisikletcim.com da var sanırım güvenilir site midir acaba ?

çok pardon. evet tayvan malı. tayvanla kore mallarını bazen karıştırıyorum
    ikiside benim gözümde aynı kalite sayılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bond94

Kardeşim 900 TL'ye bisiklet mi alınır git 2.el motor al daha iyi

benim bisikletim de 5,500 lira. bende 2. el şahin mi alsaydım dersin

http://www.atlaskamp.com/corratec-x-vert-s-02-dag-bisikleti-2011/

• Arkadaş hala daha Tayvan ülke Korenin başkenti değil O Seul olayını kafada oturtamamış olmak kötü yaw Haklısınız Tayvan üretimi ya amaaan hepsi asya kıtasında işte kırmayalım birbirimizi

@mavzerturk

neee 5.500 mü 2. el hem de doğan görünümlü şahin alırdın arkadaş cık cık cık

çok güzel bisiklet kazasız belasız pedallamalar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ptahba -- 7 Temmuz 2014; 12:48:48 >
  • quote:

Arkadaş hala daha Tayvan ülke Korenin başkenti değil O Seul olayını kafada oturtamamış olmak kötü yaw Haklısınız Tayvan üretimi ya amaaan hepsi asya kıtasında işte kırmayalım birbirimizi

@mavzerturk

eyvallah saol.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

quote:

Arkadaş hala daha Tayvan ülke Korenin başkenti değil O Seul olayını kafada oturtamamış olmak kötü yaw Haklısınız Tayvan üretimi ya amaaan hepsi asya kıtasında işte kırmayalım birbirimizi

@mavzerturk

eyvallah saol.

Alıntıları Göster
    Mosso Alv201' i aldım sonunda (Biraz geç oldu ama). Bisikletten oldukça memnunum vites geçişleri, yolda akıcılığı, kilitlenebilir maşası + ları. Üstünde gelen lastikler pek iyi değil parçalanana kadar idare edicez artık . Başka iyi bisiklet kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum, bana bu bisiklet oldukça güzel geldi yolda bırakmaz adamı . Birde fotoğraf atalım tabiki .
     Carraro ve Mosso

Carraro ve Mosso

• Rengi cok iddialiymis hayirli olsun imzalar da ayniymis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vuh

Rengi cok iddialiymis hayirli olsun imzalar da ayniymis

Teşekkür ederim. Rengi çok hoş evet
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vuh

Rengi cok iddialiymis hayirli olsun imzalar da ayniymis

Teşekkür ederim. Rengi çok hoş evet

Alıntıları Göster
    hocam sana bi sorum olcak bu konudaki mosso mu yoksa corratech halcon x-vert mi sence daha iyi şuan fiyatları tam bilmiyom ama corratech en son baktığımda 1200 civarındaydı( arkadaş o fiyata aldı )

• quote:

Orijinalden alıntı: awsgdr

hocam sana bi sorum olcak bu konudaki mosso mu yoksa corratech halcon x-vert mi sence daha iyi şuan fiyatları tam bilmiyom ama corratech en son baktığımda 1200 civarındaydı( arkadaş o fiyata aldı )

corratech 1.800 lira Mosso 850 lira :) aralarında tabikide fark var.
  • Mosso LEGARDA1621 MSM HYD bu gün itibari ile almış oldum şehir bisikleti ve eğlenceli bir sürüşe sahip yalnız benim iki sorum olacak bir gidon çok hafif ellerimi bıraktığım gibi sağ sol yapıyor ikincisinde hafif bir Bayırda bile çok zorlanıyorum bu benim hamlığımdan olabilir belki ama sanki dağ bisikletlerine nazaran sert bunlar normal mi ((: şimdiden teşekkürler....
    Bu mesaja eklenen görseller:

Carraro ve Mosso Carraro ve Mosso

• quote:

Orijinalden alıntı: PeMBe_PaPYoNLu_FiL

Mosso LEGARDA1621 MSM HYD bu gün itibari ile almış oldum şehir bisikleti ve eğlenceli bir sürüşe sahip yalnız benim iki sorum olacak bir gidon çok hafif ellerimi bıraktığım gibi sağ sol yapıyor ikincisinde hafif bir Bayırda bile çok zorlanıyorum bu benim hamlığımdan olabilir belki ama sanki dağ bisikletlerine nazaran sert bunlar normal mi ((: şimdiden teşekkürler....

hocam bende mosso 1621 düşünüyorumda ne kadara aldınız ve şuana kadar memnunmusunuz,herhangi bir arıza verdimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet demir06

quote:

Orijinalden alıntı: PeMBe_PaPYoNLu_FiL

Mosso LEGARDA1621 MSM HYD bu gün itibari ile almış oldum şehir bisikleti ve eğlenceli bir sürüşe sahip yalnız benim iki sorum olacak bir gidon çok hafif ellerimi bıraktığım gibi sağ sol yapıyor ikincisinde hafif bir Bayırda bile çok zorlanıyorum bu benim hamlığımdan olabilir belki ama sanki dağ bisikletlerine nazaran sert bunlar normal mi ((: şimdiden teşekkürler....

hocam bende mosso 1621 düşünüyorumda ne kadara aldınız ve şuana kadar memnunmusunuz,herhangi bir arıza verdimi?

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar,

Mosso ile Carraro arasında kaldım. Mosso 'yu daha önce duymamıştım ancak sevdiğim bir abim mosso 'nun çok iyi olduğunu önerdi ancak kendisinin bilgisine çok güvenmiyorum.

aşağıdaki iki model arasında kaldım siz hangisini önerirsiniz ? şimdiden teşekkürler.

Mosso: Ledarda1621 ==>http://www.mossobisiklet.com/bisiklet-detay.asp?biID=5

Carraro: Sportive227 or 225 ==>http://carrarobisiklet.com/sehir-bisikletleri/28-carraro-sportive-227-erkek-sehir-27-v-hd/

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.