Şimdi Ara

Destiny'nin Betası Japonya'da Tüm PS+ Üyelerine Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Haziran ayının sonunda Sony, tüm PlayStation Plus üyelerinin Destiny betasına katılabileceğini bildirdiğinde büyük bir sevinç yaşanmıştı. Bir kaç gün sonra bu durumun yanlış aktarıldığını sadece oyunu ön sipariş eden oyuncuların katılabileceği belirtilince de yaşanan sevinç yerini hayal kırıklığına bırakmıştı.

Sony, yaptığı yeni bir duyuruyla Destiny'nin betasının Japonya'daki tüm PS+ üyelerine açılacağını belirtti. Betaya katılmak için oyunu ön sipariş etmek gerekmeyecek. Bu ayrıcalık ne yazık ki Batı'daki oyuncular için hala geçerli değil. 

• Oyun çok güzel olmuş... Lütfen saçma sapan şirket politikanız ile berbat etmeyin...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • biz de isteruk

• Sony'i çok severim fakat şu oyun sony'nin eline düştüğü için üzülmeye başladım Destiny'nin bütün PS ayrıcalıkları Japonyada işliyor.

• Darısı başımıza.
  • Konsolun en sevmediğim yanı işte. "Ayrımcılık". Yok US PSN'e şu var, Avrupa hesaplarına bu var. Yok US'te oyunların fiyatları 60 dolar, TR'dekilerin 209 TL. Nedir bu yani? Herhangi bir bölge de yaşayanlar, diğer yerlerde yaşayanlardan üstün mü? Bu kadar olmaz arkadaş, Japonya'da ki adam da Plus'a para ödüyor, ben de. Oraya açıyorsan betayı bana da açacaksın. Bu kadar basit. Umarım bunun mantıklı bir açıklaması vardır. Yoksa Sony'e karşı fazlasıyla antipatim oluşacak.
  • Ve X*okçular baka kalır...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.