Şimdi Ara

Xperia L '4.4.4 Cyanogenmod 11' Detaylı Kurulumu RepeXpersiS Z2 Edition (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
12.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fb li

Arkadaşlar telefon görüşmelerinde yankı sorunuyla karşılaşanınız var mı? telefon görüşmelerimde sürekli yankı yapıyor romu 3,4 defa baştan yükledm fakat aynı hata devam ediyo :'(

Bana da çok söylüyorlar bunu, ama her zaman olmuyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gibson SG

quote:

Orijinalden alıntı: fb li

Arkadaşlar telefon görüşmelerinde yankı sorunuyla karşılaşanınız var mı? telefon görüşmelerimde sürekli yankı yapıyor romu 3,4 defa baştan yükledm fakat aynı hata devam ediyo :'(

Bana da çok söylüyorlar bunu, ama her zaman olmuyor sanırım

2. flashlamamda azalmıştı ama yine yankı yapıyodu bazıları yankı yok diyordu bazıları niye yankı yapıyor diyordu acab bi çözümü yokmu ya

• fb li kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ++++++++++++++
  • Xperia L'mde cm11 kullnaıyorum,

gps hariç sorun yaşamıyorum.

gps sorunu yaşayan var mı?
  • hayalet cevher kullanıcısına yanıt
    Gps sorunu eski sürümde vardı. Şuan daha iyi(Stock rom kadar hasas değil)... yazan arkadaş linkleri yenilemişti istersen bi dene...
  • güzel paylaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman76 -- 6 Kasım 2014; 22:12:52 >
  • yakında konu güncellenecektir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam klidi açamıyorum dediklerini yapıyorum bu sayfaya geliyo pek anlamadım
     Xperia L '4.4.4 Cyanogenmod 11' Detaylı Kurulumu RepeXpersiS Z2 Edition
  • android SDK ile işiniz yok lütfen başka konulardaki anlatım değil konudaki anlatımı bire bir yapın

• hocam dediklerini yaptım z2 modu yapmadım istemedğim için şimdi kamera falan kötü ve çok ısınıyor ne yapılabilir
  • hocam ben biraz kullandım pek hoşuma gitmedi daha doğrusu uyum sağlayamadım şimdi ben bu rootu silip eskisi gibi nasıl yapabilir bilgim yok anlatır mısın
  • flashtool ile geri dönebilirsin internette anlatımları mevcut

• Dediğin adımları yaptım ama şu ses kısma tuşuna basılı tutup telefonu usbye bağladığımda herhangi bir yükleme olmadı ve flashtool programı "Cannot identify your device" şeklinde bir hata verip sony telefon modellerinin yazılı olduğu bir sekme açılıyor. Bu neden olabilir bir bilgin var mı?
  • Windows 8 mi kullanıyorsunuz? eğer Windows 8 kullanıyorsanız böyle sıkıntı olabiliyor internette çözümü var fakat ben bilmiyorum kusura bakmayın

• Gerçekten çok güzel olur dostum. Her güncellemede dahada düzeliyor ama anlamadıgım için romdan kendim bulamıyordum.
  • Arkadaşlar sizce sony xperia L de 4.4.2 mi daha iyi yoksa 4.4.4 mü?

• Bir tane okay dedi ikincisinde failed yazıyor sorun nedir anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

• ben yapayım derken yanlış birşey mi yaptım bilmiyorum da 3. aşamada
    -Cyanogenmod 11'i flashladıktan sonra ses tuşlarından birine basın ve tekrardan choose zip from sd card diyip Google Apps zipini flashlıyoruz aynı sekilde finished yazısını gördüğümüzde bitmiş olucaktır. DİYE YAZMIŞSINIZ AMA BEN BAYA Bİ BAKTIM GOOGLEAPPS ZİPİ YOK NE YAPMAM GEREK YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

ACİL :S
  • Google apps zipini indirip kopyalamadınızmı cihaza?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.