Şimdi Ara

60 mm'lik Sürücüsü ile Dikkat Çeken, Asus Cerberus Test Masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gaming Headset Asus Cerberus

Teknik Özellikler:

Model: Cerberus

Tipi: Kafa üstü

Sürücüler: 60 mm Neodimyum 

Frekans Aralığı: 20 Hz - 20 kHz

Direnç: 32 ohm

Mikrofon: 50 ~ 10000 Hz

Mikrofon Gürültü önleme: Noise Cancellation Yok

Bağlantı: 3.5 mm(1/8”) Stereo/Mikrofon Kombo

Uyumluluk: PC, Mac, PlayStation® 4 ve Akıllı telefon

Kablo Uzunluğu 1.2 m, ekstra kombo kablo ile 2.5 m

Ağırlık: 266 g

Kolaylaştırıcı Özellikler:

Ses Kontrol

Sökülebilen Mikrofon

Mobil Cihazlar için Ekstra Stereo Kablo

Ekstra mikrofon ve Stereo Kablosu

• gerçekten böyle headsetlerle oyun oynamak müthiş keyif veriyor :)

• MESUT BEY BEN SAMSUNG GALAXY TAB4 7.0 VEYA EVOTAB S7-4X ALACAM BU TABLETLERİN İNCELEMESİNİ YAPABİLİRMİSİNİZ.

• Güzel inceleme, elinize sağlık, kullanan biri olarak , yorumlarınıza katılıyorum ayrıca.

• Sanırım bu kulaklık biraz arada derede kalmış bir kulaklık. Yani, ROG serisinin görünüm ve performans anlamındaki detaylarını tam olarak yansıtamıyor, ama orta sınıf kulaklıklardan da aşşağı kalmıyor. Fiyatını duyar duymaz 60MM sürücülerin test edildiğinde yalan olacağını sezmiştim, gördüğüm kadarıyla da öyle olmuş. Kulaklarımız yorulduğunda boynumuza asamıyor oluşumuz çok ama çok büyük bir eksi diye düşünüyorum. Ya kulaklık sizi boğacak ya da her defasında çıkartıp bir kenara koymanız gerekecek. Kulaklığını (Creative Sound Blaster Arena) bol bol boynunda kullanan biri olarak tercih etmeyeceğim bir ürün.

İnceleme, emeğiniz için teşekkürler. Tam boy kulaklık incelemelerini görmek güzel.

• Harpooner kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve ilerde değiştirmeyi düşünüyormusunuz ?
  • harika bir inceleme olmuş. nisan ayında sanalmarketim'den 140tl'ye almıştım. şimdiki hepsiburada fiyatını anlamak mümkün değil.

incelemede katılmadığım tek nokta uzun süreli kullanımda rahatsızlık vermesi. kulaklıkta kafanıza baskı yapan bölüm kablo kanallarındaki sert materyal (içi demir sanırım). eğer kablo kanallarını elinizle biraz esnetirseniz gördüğünüz görebileceğiniz en rahat kulaklıklara kavuşmuş oluyorsunuz çünkü 100mm lik earcups lar kulağınıza temas etmiyor ve etrafını tam sarıyor. belkide bu yüzden kulaklıkta noise-cancelling yok bence gerek de yok.

ses kalitesi konusunda söyleyebileceklerim incelemedekiler ile birebir aynı. kesinlik 140-160 liralık bir kulaklık, bu fiyat bandında bulursanız ve almayı düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

• cottet kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bu hoş ve bilgilendirici yorum için. Aslına bakarsan kablo kısmınadn ziyade kemer kısmı beni ve denemek için verdiğim bir arkadaşı baskı yüzünden hafif rahatsız etti. Kablo kısmını esnettim bir kaç defa ama sonuç değişmedi nedense. biraz da alışmayla alakalı bir durum olabilir
  • Tam da oyuncu kulaklığı almayı düşünüyordum, incelemeniz çok iyi olmuş. Elinize sağlık. Ben de böyle oyun odaklı fakat mobil cihazlardan müzik dinleyebileceğim ve film izlerken kullanabileceğim bir kulaklık arıyordum. Bütçem 400 TL. Bu model gibi çok yönlü daha iyi bir kulaklık olarak ne alabilirim bilemedim.

• Anna Dewitt kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kriterlerinizi bana özelden yazın size yardımcı olmaya çalışiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Sezer

Teşekkürler. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve ilerde değiştirmeyi düşünüyormusunuz ?

2 ay civari oldu kullaniyorum, razer electra dan gecis yapmistim,ps4 de kullanmak icin aldim,bunu degistirmeyi kisa vadede dusunmuyorum acikcasi, oyunlarda cok isimi goruyor ve cok rahat 100mm kulaga basinc yapmadigi icin aldim zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevresel gürültü önleme özelliği, padlerin çevrilebilir yapıda olması STRIX PRO da mevcut.
    http://www.asus.com/Gaming/STRIX_PRO/

• WarSaw kullanıcısına yanıt
    Evet merak ettiğim ve incelemeyi çok istediğim bir ürün.
  • Güzel inceleme yalnız ikincil mikrofon nasıl takılıyor hiç gösterilmemiş, ios ve android ile uyumu nasıl merak ediyorum kullanımı da önemli tabii.

• gun kullanıcısına yanıt
    Dip not düştüm. cihazı iphone 4s ve htc desire 601'de test ettim tüm fonksiyonlar sıkıntısız bir şekilde çalışıyordu. sökerken gösterdimyine de merak edenler için yarın bir ss koyabilirim. söküp takması oldukça kolay.
  • Siberia V2 çakması.

• İnceleme için teşekkürler tasarımı güzel duruyor sürücüleride 60 mm olması artısı, fena değil gibi

• inceleme için teşekkürler. forumda daha önce bir kullanıcı da incelemiş ve beğenmişti. güzel bir kulaklığa benziyor, en kısa zamanda sanırım ben de alacağım :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_93632622/tm.htm

• Gerçekten güzel inceleme olmuş.Bass tiz vs seslere ayrıca dikkat çekmiş incelemeyi yapan arkadaş dört dörtlük bir inceleme olmuş teşekkürler :)

• ByDamage kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İncelemelerimde ses performansını derinlemesine incelemeyi tercih ediyorum. Olabilecek en net tasviri sunmaya çalışıyorum ki tercih edecek arkadaşlar bu kriterlere göre tercih edebilsin diye.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.