Şimdi Ara

turkcell den hangi operatore gecsem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Turkcell hepsi 300 faturali tarifesini kullaniyorum. 32tl olmasina ragmen 40tl alti fatura gelmiyor.

Avea gectigimiz gun msj atti, hy 1000dk 1000sms 2gb 24,5tl 15temmuz son basvuru tarihi diye.

Avea ya gecmeyi dusunuyorum. İstanbul kucukcekmece de oturuyorum, bagcilar da calisiyorum. Bu civarda oturup avea da cekme problemiyle karsilasan oldu mu?

Bu teklife benzer baska alternatif var midir? Vodafone da olabilir, onerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vodafone fiyatları yüksek. Avea o tarife çok uygun hocam. Bulunduğunuz yerlerde arkadaşlara sorup öyle tarifeye geçmenizi tavsiye ederim.

• Bende istanbul küçükçekmecedeyim hocam genel olarak avea da şöyle bir durum var 1 adım öncesi ve sonrası arasında dağlar kadar fark olabiliyor özellikle bu durum bina içinde epey can sıkabiliyor ben 7 ay kadar kamu megada kaldım artık son zamanlarda ciddi sıkmaya başladı birde arayan kişi telefon açık olmasına rağmen ulaşamama sorunu başlayınca geçtim turkcelle eğer senin için bu durumlar çok can sıkıcı bir durum değilse boşa 20 lira fazla para verme ama dersenki hizmet iyi olsun para 15-20 fazla olsun sana tavsiyem direk turkcell faturalı bir tarifeye geç şuan 20 mgbt lere dayanıyor içerde internet hızım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone faturasız (numara taşıyan veya yeni hat alan ) (Yaş sınırı vs yok)
    500DK her yöne + 500MB = 15 tl (Duble 500)http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/duble-500-tarifesi
    1000DK her yöne + 1 GB = 19 tl (Duble1000)http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/duble-1000-tarifesi

25 yaş altıysan veya 25 yaş altı aynı soyadı taşıyan kardeşin, yeğenin varsa esnek tarife
    500DK her yöne + 1000sms + 2GB + Vodafonlularla sınırsız sms = 25 TLhttp://vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=476&PageName=esnek-tarifeler-freezonedegilim

• Vodafone red tarifelerine de bak derim,49 liraya 1000 dakika 1000 sms 2 gb net ama vodafone ve sabit hatlarla sinirsiz konusma olmasi avantajina ise hic ugrasma gec derim yine de karar senin.Vodafone cekim konusunda Turkcell i aratmaz durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

Vodafone faturasız (numara taşıyan veya yeni hat alan ) (Yaş sınırı vs yok)
    500DK her yöne + 500MB = 15 tl (Duble 500)http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/duble-500-tarifesi
    1000DK her yöne + 1 GB = 19 tl (Duble1000)http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/duble-1000-tarifesi

25 yaş altıysan veya 25 yaş altı aynı soyadı taşıyan kardeşin, yeğenin varsa esnek tarife
    500DK her yöne + 1000sms + 2GB + Vodafonlularla sınırsız sms = 25 TLhttp://vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=476&PageName=esnek-tarifeler-freezonedegilim

2 gb bittikten sonra hizi mi dusuyor yoksa direk internet bitiyor mu?

• ben tukcellden memnunum
  • İstanbuldaysan çekme problemi yaşamazsın hocam en azından ben yaşamıyorum

• 2gb'dan sonra internet 10kb/12kr ile ücretlendirilir, hız düşerek sınırsız olmasını kastediyorsanız üçlü paket +sınırsız internet bu fiyata hiç bir operatörde zaten bulamazsınız
  • Tum cevaplar icin tesekkurler arkadaslar, avea nin hy 1000dk 1000sms 2gb 24,50tl lik tarifesine gececegim onumuzdeki haftasonu.

Daha once gecis yapmis olan arkadaslar, hat tasima sanirim 1hafta gibi suruyor, bu sure icerisinde kac gun hatsiz kaliyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Merhaba arkadaslar,
    Turkcell hepsi 300 faturali tarifesini kullaniyorum. 32tl olmasina ragmen 40tl alti fatura gelmiyor.

Avea gectigimiz gun msj atti, hy 1000dk 1000sms 2gb 24,5tl 15temmuz son basvuru tarihi diye.

Avea ya gecmeyi dusunuyorum. İstanbul kucukcekmece de oturuyorum, bagcilar da calisiyorum. Bu civarda oturup avea da cekme problemiyle karsilasan oldu mu?

Bu teklife benzer baska alternatif var midir? Vodafone da olabilir, onerilerinizi bekliyorum.

Sazan kardeş

Gel etme eyleme Turkcell gibi operatör bırakılır mı
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    Bak turbo internet varken

5×25 çekim kalitesi dururken
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Neden geçeceksin ki ?

• Mevcut trcell hepsi300 tarifemde dakikalar yetmiyor, yakinda iphone a gecicem(su an blackberry kullaniyorum) internet de yetmeyecek.

Avea hy 1000dk 1000sms 2gb 24,5tl gayet uygun geldi, benzer paketler yanilmiyorsam 2kati trcell de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 8 Temmuz 2014; 12:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Tum cevaplar icin tesekkurler arkadaslar, avea nin hy 1000dk 1000sms 2gb 24,50tl lik tarifesine gececegim onumuzdeki haftasonu.

Daha once gecis yapmis olan arkadaslar, hat tasima sanirim 1hafta gibi suruyor, bu sure icerisinde kac gun hatsiz kaliyoruz?

Hatsız kalmıyorsunuz geçene kadar eski tarifenizi kullanmaya devam. Geçiş için mesaj geldikten sonra size verilen sim kartı takıp yeni operatör ve tarifenizi kullanmaya başlıyorsunuz.

• Hayat Değişir aveayla diyorlarya gerçekten değiştiryor yalnız Ben eyüp alibeyköyde Vielandın yanında Olmama Ramen çoook nadirde olsa 1-2 diş Çekiyor Ama genede Çok memnunum Tavsiyemdir geç bence.

• Geçmeyin mevcudu muhafaza edin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.