Şimdi Ara

[TR'de İLK] BenQ XL2720Z 144HZ Oyuncu Monitörü İNCELEMESİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
16.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 144Hz sadece dvi kablosuyla oluyor hocam hdmi taktıysanız olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

144Hz sadece dvi kablosuyla oluyor hocam hdmi taktıysanız olmaz.

Dostum zaten dvi ve display port üzerinden bağlamıştım, onu biliyorum. Sorunumu çözdüm :D

Nvdia sürücülerini kaldırdım, şimdi kurdum oldu. Ortada benq öteki yanlar da asus var, güzel çalışıyor. Benq ama güzel monitör yapmış, işçilik olsun, kullanım kolaylığı olsun harika olmuş. Şimdi tek sorun var bu üç monitörü nasıl bir bağlantıyla tek bir ayağa çevireceğiz. Bir tutacak lazım bunlara fakat Türkiye'de bulamadım, var ama çok pahalı, sizlerin tavsiyesi olursa çok sevinirim.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Açıkçası o konuda hiçbir fikrim yok hocam. Dilerseniz ürettirebilirsiniz ama.
  • quote:

Açıkçası o konuda hiçbir fikrim yok hocam. Dilerseniz ürettirebilirsiniz ama.

Teşekkürler dostum , vallaha çok pahalı, gidip üç tane everest alıp bir demir plakaya kaynak yaptıracağım o olacak dediğiniz gibi :D
  • Bence olur sıkıntı çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

144Hz sadece dvi kablosuyla oluyor hocam hdmi taktıysanız olmaz.

Dostum zaten dvi ve display port üzerinden bağlamıştım, onu biliyorum. Sorunumu çözdüm :D

Nvdia sürücülerini kaldırdım, şimdi kurdum oldu. Ortada benq öteki yanlar da asus var, güzel çalışıyor. Benq ama güzel monitör yapmış, işçilik olsun, kullanım kolaylığı olsun harika olmuş. Şimdi tek sorun var bu üç monitörü nasıl bir bağlantıyla tek bir ayağa çevireceğiz. Bir tutacak lazım bunlara fakat Türkiye'de bulamadım, var ama çok pahalı, sizlerin tavsiyesi olursa çok sevinirim.

bir kaç simulasyon makinesi yapan firma tanıyorum ama onlarda çok pahalıdır tahminen.
    En iyisi sizin yaptırmanız olacaktır.

• Bu aralar çok soran oluyor bir yoklama çekelim

• XL2720G si çıksın (G-SYNC'li) 1000 TL ye iner. önümüzdeki aya çıkar.
  • Önümüzdeki zamanlarda yeni bir sistem toplayabilirsem bunun 24" olanını almayı düşünüyorum. Her ne kadar yabancı kaynaklardan az çok fikir edinebilsek de Türkçe bir kaynağa denk gelmek güzel oldu hocam ellerinize sağlık
  • Sağolun hocam. XL serisi kendini dünyada kanıtlamış bir seri zaten. Esasında 24'' olanıda ideal büyüklükte.
  • quote:

Hepsiburada.com indirim yapmış arkadaşlar, ihtiyacı olan kaçırmasın son 8 ürün yazıyor. 1598TL

http://www.hepsiburada.com/liste/benq-xl2720z-27-1ms-gtg-analogdvi2xhdmidisplay-full-hd-led-gaming-monitor/productDetails.aspx?productId=bd801344&categoryId=3002879

Bir kaç modelde daha indirim var değerlendirilebilir.

http://www.hepsiburada.com/liste/benq-led-monitorler/department.aspx?categoryId=3002879&sp=brand=benq

Sağol kardeşim hemen 1 tane aldım yakında fotoğrafları koyarım : )

• Ürünü satın aldım.Ama iki USB de çalışmıyor.Çalıştırmak için bir yöntemmi var ? Yardım lütfen
  • ömer aydin kullanıcısına yanıt
    Hocam içinden çıkan yazılım cd sinden sürücü yükleyin çalışacaktır.
  • Kulaklık girişi ve USB ler çalışmıyor.Bozuk sanırım cihaz

EDİT: ÇALIŞTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömer aydin -- 3 Eylül 2014; 4:27:15 >
  • ömer aydin kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • Selamlar,

Bu monitörü almaya karar verdim. Yalnız bir sorum var. Dahili Speaker hepsiburada'da var olarak işaretli. Bazı sitelerde yok olarak belirtiliyor. Var mı yok mu?

Teşekkürler,
  • Dehşetül vahşet..

İnceleme için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pit0N -- 3 Eylül 2014; 11:41:10 >
  • @Neverwinter81

Hocam monitörde hoparlör kullanılmasına karşı olduğum için açıkçası hiç dikkat etmedim ama eve geçince bakayım. Ama olsa bile kaliteli bir ses sistemi yada kulaklık kullanın derim. Monitör monitörlüğünü yapsın:)

@Pit0N

Teşekkürler hocam
  • Ben bazen evde tv'de oyun oynarken televizyonu hdmi ile monitöre bağlıyorum. Ya da monitörde oynarken sesi az da olsa duymak isterim. Bunda hoparlör varsa çok iyi olur o yüzden.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.