Şimdi Ara

ASUS MeMO Pad HD 7' ME173XX-1A004A

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.n11.com/asus-memo-pad-hd-7-me173xx-1a004a-12ghz-8gb-P18597834

fiyatı baya cazip geldi..bu ürün hakkında bilgi alabilirmiyim?

benim için şarj önemli..tabi wi fi çekim gücüde etkili..öyle grafik isteyen oyun oynamam ama oynadıgım oyunlar ogame grimfal clash of clans tarzı oyunlar oynarım..
    arada izlersem dizi veya film izleyebilirim..çok fazla bir para vermek istemiyorum..cep tel imde bu tarz oyunlar oynadıgım için ne yazık ki 1 yıl içinde 2 adet pil öldürdüm :( az önce ebaydan 2 tane daha sipariş vermek zorunda kaldım :(
    hometech idea tab 9 u düşünüyordum ekranı büyük.ama şarjı nedir nasıl gider bilmiyorum.birde ekran ıps degil..gerçi çok takmıyorum ıps olayını..görüntü normal olsun yeterli benim için..

gün içinde sizlerin yorumları dogrultusunda siparişi verecem..

• lunique L kullanıcısına yanıt
    Pil önemliyse Asus memnopad HD7 en iyi pil performansı olan tabletlerdendir (8-10 saat). Oyun açısından sizin oynadığınız oyunlardaki performansı nedir bilmiyorum. Oyun performansı öncelikli olunca yeni çıkan Asus memo pad me-176c (16 gb-Teknosada) veya cx (8 gb) tavsiye ederim. Bunun pili daha az gider (5-5.5 saat oyun ağırlıklı, internet 7 saat civarı, müzik-video 8-9 saat). İkisi de fiyat performans açısından iyidir. Bu fiyat aralığında performanslı diğer bir cihaz Dell venue 7 inç. Bu da iyidir. Pili ortalama gider. (7 saat civarı)
  • hkngzr kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler..
    ama diger söyledikleri 100 lira civarı fark ettiriyor..ortak özellikleri hepsinin hdmı baglantısı yokmuş :)
    çok aşırı grafik istyen oyunları oynamıyorum.bu yüzden en mantıklısı şarjı uzun gideni almalıyım gibi düşündüm...
    lenovanında bı fiyata yakın bir modeli var ama işte herkes şarjı asusun daha iyi dediler.malzeme iyi dediler...bu fiyta 9-10 '' tabletlerde var aslında..ekran büyük olsun diye onlardan alayım diye düşündüm ama güvenemiyorum.

http://www.bimeks.com.tr/urun/142300/hometech-ideal-tab9-9--tablet-pc-beyaz.aspx

http://www.bimeks.com.tr/urun/137055/prestigio-multipad-2-prime-duo-8--tablet-pc.aspx
    bu ikisinide inceledim gittim baktım ikiside hayet iyi duruyor..prestigo olan birde ıps ekran..çok canlı ve cidden bakınca beni al diyor :) hometech de işte büyük :)
    şimdi son olarak bunlar hakkındada bilgin varmıdır?
    hometechin batarya süresini biliyormusun? eger uzunsa onu alayım diyorum ekranın büyüklügü yönünden..yoksa memopad7 yi alacam :)

• Asus hd7 yı alın çın malı urunlerden uzak durun renklerıne ozellıklerıne aldanıp almayın...
  • Çinli tavsiye etmiyorum. Daha büyük ekran istiyorsan. Acer iconia a1 810 veya 830 tavsiye ederim 7.9 inç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASUS MeMo PAD HD 7

ME173XX Bunu alma
    ASUS MeMo PAD HD 7 ME173XX (K00U)
    Orjinal ROM u bulmak zor.
    K00U_WW_user_4.2.4.28680_20131023 (Tek güncelleme)

Şu anda ÇİN ROM var, Tabi içinde Türkçe dil mevcut.
    K00U_CN_user_4.2.4.28680_20131023
    K00U_CN ROM içinde Google Play Store yok.

ME173X Bunu al.
    ASUS MeMo PAD HD 7 ME173X (ME173X)
    Orjinal ROM u var.
    ME173X_WW_user_4.2.4.06716_20130918 (1. Güncelleme)
    ME173X_WW_user_4.2.4.72702_20131128 (2. Güncelleme)
    ME173X_WW_user_4.2.4.82093_20140525 (Son Güncelleme)

incele..
    ASUS MeMo PAD HD 7 Stock ROM ve Yedeği Alma

ASUS MeMo PAD HD 7 ME173X-1A065A
    http://www.akakce.com/tablet/en-ucuz-asus-memo-pad-me173x-1a065a-fiyati,1559035.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasitur -- 17 Temmuz 2014; 10:37:24 >

• hasitur kullanıcısına yanıt
    hocam bilgi için sagolasın
    ama ben rom falan yükleme işlerine girecek degilim :) anlamam yani..alırım ilk günkü gibi yıllaca kullanırım...daha xp den win 7 ye geçeli 1 yıl falan oldu :D
    ayrıyeten rom u göçse servise götürdügümde onlar yapar :)
    valla kafamı karıştırdın.bu gidişle samsung alacam gibi..300 liralık t falan diye bir modeli vardı.

bide şu var
    http://www.hepsiburada.com/liste/lenovo-ideatab-a3000-f-16gb-7-ips-tablet-59-374533/productDetails.aspx?productId=bd600703&categoryId=3008012#Yorumlar

bu lenovaya ne desin? ya asus ya lenova ikisinden birini alacam...
    fiyatlar aynı gibi..benim ilk erdigim n11 deki 288 lira buda 320 lira..30 lira kupon verecek bide..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lunique -- 6 Temmuz 2014; 19:07:23 >

• Merhaba asus memo pad hd7 me173xx tableti kardeşime alalı 2 hafta olmadı kardeşim tabletle oynarken ekran siyahlaşmış ben açmaya denedim açılmadı şarji bitmiştir diye şarja taktım 10dk'dır şarjda tekrar açmayı denedim yine açılmadı sorun nedir acaba nasıl yapabılırım yoksa servise mi gönderelim?
  • ASUS MeMo PAD HD 7 - Lenovo IdeaTab A3000

1280x800 - 1024x600

3950 mAh Lityum Polimer - 3500 mAh Lityum Polimer

10 Saat - 7 Saat

8 GB - 16 GB

2 MP Arka Kamera - 5 MP Arka Kamera

Tercih senin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasitur -- 7 Temmuz 2014; 0:26:45 >
  • hasitur kullanıcısına yanıt
    hafıza ve kameradan başka avantajı yok diyosun..bide otg destegi farkı varmış..
    neyse bilgi için teşekkürler..asusa karar kıldım :)
    yanlız satıcılar üçkagıtçı. ürünleri tam açıklamamışlar.bu gün n11 de mesaj attım sagolsun bir satıcı söyledi ürünü tam olarak..dedigin gibi xx li ürün..tek x li ürün arıyorum..
    verdigin linkteki uygun duruyor onu alırım gibi..
    tekrardan teşekkürler :)
  • ilker burak kullanıcısına yanıt
    http://www.arcesdtm.com/Asus-Memo-Pad-ME173X-1A065A-8GB-Tablet-Bilgisayar%2CPR-5122.html?akakce-arces&v=1.56.4

sıfırı zaten 299 lira..
    n11 de ise 320 lira civarı ve 33 lira npara veriyor..kılıf ise 20-30 arası civarı kalemi ile birlikte..
    5 aylık bir cihaz için çok istiyorsun..
  • lunique L kullanıcısına yanıt
    Kalem ve kılıfı hiç bi yerden 20-30 TL ya alamazsınız.. bendeki kalem ve kılıf da 5-10 tl lık ürünler değiller kılıfın bile teknosa faturası-garantisi mevcut..

Fiyatları zaten düzenledim son derece uygun olduğunu düşünüyorum bedavadan biraz pahalı oldu ama yapacak bişi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 8 Temmuz 2014; 16:37:26 >
  • ilker burak kullanıcısına yanıt
    neticede 2.el..
    ilanını okudum linke baktım..cihazı kullanmamış olabilirsin ama neticede 5 ayını doldurmuş geriye kalmış 19 ay..niye sıfırı ile aynı parayı vereyim? kılıf kalem önemli degil benim için..ayrıyeten tam modelini yazmamışsın.
    genel ismi ile vermişsin..

dedigim gibi n11 den veya başka yerden max 350 liraya maal ederim ama SIFIR cihaz almış olurum..

ankaradaysan ve cihaz dedigin gibi temizse helalinden 200 lira verir konuyu kapatırım..kılıfla kalemi senin olsun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.