Şimdi Ara

Nexus5'mi GM Elite'mi YADA BAŞKA ÖNERİ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En geç okullar açılana kadar telefon alacağım. N5 ile Gm Elite arasında kaldım. Aklıma en çok yatan ve bütçeme uygun telefonlar bunlar. Siz hangisini önerirsiniz. Bu arada 1350 liraya kadar bütçem var 1 lira geçemem. Bu bütçede başka bildiğiniz telefonları önerirseniz çok sevinirim.

• g2 çok iyidir ama malzeme kalitesi kötüdür biraz onun haricinde xperia z önerebilirim o da çok şık ve kaliteli cihazdır ama aman diyim 1350 tl verip de yurt dışından getirilip arkasına general mobile logosu basılan bir telefon alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametg

g2 çok iyidir ama malzeme kalitesi kötüdür biraz onun haricinde xperia z önerebilirim o da çok şık ve kaliteli cihazdır ama aman diyim 1350 tl verip de yurt dışından getirilip arkasına general mobile logosu basılan bir telefon alma

XPz eskidi artık ya güncel değil gibime geliyor. G2 de malzeme kalitesi cidden kötü gibi. Yani ben telefonla çok uğraşırım sokakta felan genelde elimde olur düşünce böyle yamuk yumuk bi kasa olmasını istemiyorum. XPz g2 den daha çok aklıma yattı. Peki Nexus5 öneriyormusun hocam?
  • Hocam bütçenize uygun LG G2,Z1C de var.Elite hakkında fikrim yok sadece ram acısından 3 GB olması cazip.
    Nexus 5 Saf anroiddir.Developerlar için 1/1 üründür.LG G2 Arayüzünü filan beğenmezseniz nexus 5 'i alın :) Elite hakkında ne yazık ki nedesem doğru olmaz :) Eliteyi araştırmak lazım hayırlı geceler.Acele etmeyin eylül gibi filan yine fiyatlarda düşüş olur yeni amiral gemileri çıkıyor :)
  • AquaSs kullanıcısına yanıt
    nexus 5 de iyidir güncel bir telefon ama şimdi batarya, kamera ve müzik performansı pek iyi değil rakiplerine göre o sıkıntı yaşatır sana o parayı veripte öyle olması yani xperia z güncel değil doğru artık eskidi ama android l yi alsa nolur almasa nolur öyle ahım şahım bi gelişme olmaz.bu her telefonda böyledir.herşeyden önce şık olması ve su geçirmez olması çok önemli xperia z nin tek kötü yanı adreno 320 kullanılması ki bu da hardcore oyunlarda sıkıntı yaratıyo apaçık. ama g2 ye sağlam bi kılıf alırsan neden olmasın ki çok iyi bir cihaz çünkü. gerek donanımsal açıdan gerek arayüz açısından iyidir üzmez seni ama dayanıksız olduğunu söylüyorlar zaten narin cihaz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsiriDozx

Hocam bütçenize uygun LG G2,Z1C de var.Elite hakkında fikrim yok sadece ram acısından 3 GB olması cazip.
    Nexus 5 Saf anroiddir.Developerlar için 1/1 üründür.LG G2 Arayüzünü filan beğenmezseniz nexus 5 'i alın :) Elite hakkında ne yazık ki nedesem doğru olmaz :) Eliteyi araştırmak lazım hayırlı geceler.Acele etmeyin eylül gibi filan yine fiyatlarda düşüş olur yeni amiral gemileri çıkıyor :)

Sağolun hocam sizede hayırlı geceler.
  • quote:

nexus 5 de iyidir güncel bir telefon ama şimdi batarya, kamera ve müzik performansı pek iyi değil rakiplerine göre o sıkıntı yaşatır sana o parayı veripte öyle olması yani xperia z güncel değil doğru artık eskidi ama android l yi alsa nolur almasa nolur öyle ahım şahım bi gelişme olmaz.bu her telefonda böyledir.herşeyden önce şık olması ve su geçirmez olması çok önemli xperia z nin tek kötü yanı adreno 320 kullanılması ki bu da hardcore oyunlarda sıkıntı yaratıyo apaçık. ama g2 ye sağlam bi kılıf alırsan neden olmasın ki çok iyi bir cihaz çünkü. gerek donanımsal açıdan gerek arayüz açısından iyidir üzmez seni ama dayanıksız olduğunu söylüyorlar zaten narin cihaz yani

N5 de saf android olcuğu için arkaplanda saçma sapan uygulamalar çalışmıyor ve buda G2 den daha sağlam bi batarya süresi veriyor. Birde benim için kulaklık önemli olan. N5 G2 den her halukarda (kamera, hoparlör hariç) daha iyi gibime geliyor Gm Elite unuttum zaten Şu an G2 ve N5 arasındayım. Sağolun hocam yardımlarınız için.

Bu arada hocam aylar önce 18 ay kadar daha nexus 5 güncelleme geleceği söylenmişti google tarafından.şuan 12 ay kadar filan kalması gerek.Güncelleme önemli değilse sorun yok.Discovery elite 3 biraz baktım iyi gibi gözüküyor ama kullananlara sormakta fayda var :) Kasa sağlamlığı filan nexus 5 daha iyi g2 ye göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsiriDozx

Bu arada hocam aylar önce 18 ay kadar daha nexus 5 güncelleme geleceği söylenmişti google tarafından.şuan 12 ay kadar filan kalması gerek.Güncelleme önemli değilse sorun yok.Discovery elite 3 biraz baktım iyi gibi gözüküyor ama kullananlara sormakta fayda var :) Kasa sağlamlığı filan nexus 5 daha iyi g2 ye göre.

Hocam Gm elite hiç yatmıyo kafama yaav. Yurt dışından gelip arkasına bi GM baskısı yapılıp millete satılıyor ne kadar güvenebilirimki. En iyisi N5 gibi gözüküyor.
    aslında n5 den sıkılırsın bi süre sonra çünkü o sade arayüzü boğar insanı tabii bu kişisel bi yorum aslında kişiden kişiye değişir ama hiç bir özelleştirme yok hani ne biliyim g2 de özelleştirme çok knock code olsun filan sihirli tuşuydu bilmem ne insanı çekiyor ama ikiside üzmez adamı hiç aklın kalmasın yani şöyle düşün, aynı donanım her şey aynı ama şekil değişik. eğer bu mantıkla düşünüp hoşuna gideni alırsan bi sıkıntı olmaz ikisi arasındaki farkı anlamak için hasta olmak lazım yani hani saniyenin milyonda biri kadar g2 hızlıymış bilmem neymiş takılma bunlara günlük hayatta hangisini farketcen hoparlörden az daha ses çıksa nolur çıkmasa nolur yani dimi ?
  • quote:

aslında n5 den sıkılırsın bi süre sonra çünkü o sade arayüzü boğar insanı tabii bu kişisel bi yorum aslında kişiden kişiye değişir ama hiç bir özelleştirme yok hani ne biliyim g2 de özelleştirme çok knock code olsun filan sihirli tuşuydu bilmem ne insanı çekiyor ama ikiside üzmez adamı hiç aklın kalmasın yani şöyle düşün, aynı donanım her şey aynı ama şekil değişik. eğer bu mantıkla düşünüp hoşuna gideni alırsan bi sıkıntı olmaz ikisi arasındaki farkı anlamak için hasta olmak lazım yani hani saniyenin milyonda biri kadar g2 hızlıymış bilmem neymiş takılma bunlara günlük hayatta hangisini farketcen hoparlörden az daha ses çıksa nolur çıkmasa nolur yani dimi ?

Tam şuan düşündüğüm şeyi vurguladınız hocam çok sağolun. N5 şekil olarak daha güzel bence o yüzden N5 alacağım. Beni bi mesajla aydınlattınız Tekrar çok sağolun .

• kesinlikle gmd elite almalısın. gmd elite yurtdışında gionee elife e7 isimli bir telefonun ta kendisi. sadece adını değiştirip türkiyede gmd elite diye satıyorlar. ayrıca en güçlü akıllı telefon deniyor kendisi için. bi googla gionee elife e7 yaz bak. bakma öyle yok çin oyuncağı yok dandik falan diyenlere. adam eline alıp incelememiş telefonu kötülüyor. ayrıca nexus 5 tavsiye etmem. kamerası kötü bataryası kötü ve ara yüzü çok sıkıcı. gmd elite de güncelleme alacak bol bol rahat ol. ayrıca güncelleme olayına çok takılma. güncelleme alınca telefon uçmuyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breaking Benjamin

kesinlikle gmd elite almalısın. gmd elite yurtdışında gionee elife e7 isimli bir telefonun ta kendisi. sadece adını değiştirip türkiyede gmd elite diye satıyorlar. ayrıca en güçlü akıllı telefon deniyor kendisi için. bi googla gionee elife e7 yaz bak. bakma öyle yok çin oyuncağı yok dandik falan diyenlere. adam eline alıp incelememiş telefonu kötülüyor. ayrıca nexus 5 tavsiye etmem. kamerası kötü bataryası kötü ve ara yüzü çok sıkıcı. gmd elite de güncelleme alacak bol bol rahat ol. ayrıca güncelleme olayına çok takılma. güncelleme alınca telefon uçmuyor :)

N5 batarya sorunu olmuyo bunu bir kez daha dile getireyim GMD elite gelirsek Yazılım sorunundan korkuyorum BİRDE TELPA'dan. Gmd tavsiyelerinde garanti servisindeki tek + sı her gün telpada bedava çay içersiniz diyolar. Biliyorum antutuda 35 k değer veren bir telefon ama güvenemiyorum inceleme imkanım olsa keşke ama çorumda yaşıyorum ve lanet olsun gelişmemiş bir yer .

• Nexus 5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AquaSs

quote:

kesinlikle gmd elite almalısın. gmd elite yurtdışında gionee elife e7 isimli bir telefonun ta kendisi. sadece adını değiştirip türkiyede gmd elite diye satıyorlar. ayrıca en güçlü akıllı telefon deniyor kendisi için. bi googla gionee elife e7 yaz bak. bakma öyle yok çin oyuncağı yok dandik falan diyenlere. adam eline alıp incelememiş telefonu kötülüyor. ayrıca nexus 5 tavsiye etmem. kamerası kötü bataryası kötü ve ara yüzü çok sıkıcı. gmd elite de güncelleme alacak bol bol rahat ol. ayrıca güncelleme olayına çok takılma. güncelleme alınca telefon uçmuyor :)

N5 batarya sorunu olmuyo bunu bir kez daha dile getireyim GMD elite gelirsek Yazılım sorunundan korkuyorum BİRDE TELPA'dan. Gmd tavsiyelerinde garanti servisindeki tek + sı her gün telpada bedava çay içersiniz diyolar. Biliyorum antutuda 35 k değer veren bir telefon ama güvenemiyorum inceleme imkanım olsa keşke ama çorumda yaşıyorum ve lanet olsun gelişmemiş bir yer .

ben inceleme fırsatı buldum. bak sana şunu söyliyim eline alsan aşık olursun telefona :) o kadar güzel ki anlatılmaz yaşanır :) yani garanti servisi hakkında bir şey bilemem ama telefon tam bir canavar.

• Oncelikle denildigi gibi elite para kaptirma,gerek servis gerek cihaz sikinti fason cinde yapilan cihazin kapagina marka basiyorlar,hionee vermeden guncelleme falanda veremezler discoverye subattan beri bu hafta bu hafta dediler temmuzda geldi,para kaptirma..

Diger yandan nexusla g2 ayni donanima sahip,performans olarak milisaniyenin 500te biri farklar var,fakat gerek batarya olarak daha rahat ettirmesi gerekse daha iyi kamera ve ses kalitesinden dolayi G2 oneririm,malzeme kalitesi falanda ahim sahim fark yok duyanda Nexusta htc one kasasi var sanacak,kisaca o butcede en cazip cihaz g2

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AquaSs

quote:

ben inceleme fırsatı buldum. bak sana şunu söyliyim eline alsan aşık olursun telefona :) o kadar güzel ki anlatılmaz yaşanır :) yani garanti servisi hakkında bir şey bilemem ama telefon tam bir canavar.

Gmd elite düşüneceğiö saolun .

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Oncelikle denildigi gibi elite para kaptirma,gerek servis gerek cihaz sikinti fason cinde yapilan cihazin kapagina marka basiyorlar,hionee vermeden guncelleme falanda veremezler discoverye subattan beri bu hafta bu hafta dediler temmuzda geldi,para kaptirma..

Diger yandan nexusla g2 ayni donanima sahip,performans olarak milisaniyenin 500te biri farklar var,fakat gerek batarya olarak daha rahat ettirmesi gerekse daha iyi kamera ve ses kalitesinden dolayi G2 oneririm,malzeme kalitesi falanda ahim sahim fark yok duyanda Nexusta htc one kasasi var sanacak,kisaca o butcede en cazip cihaz g2

Ses kalitesi ve kamera pek önemli değil benim için. Ama şu konuya artık aydınlık gelmesini istiyorum. NEXUS5 SAF ANDROİD OLDUĞU İÇİN ARKAPLANDA CART CURT UYGULAMALAR ÇALIŞMIYOR VE BATARYA SÜRESİ G2 İLE EŞİT HALE GELİYOR. Birde hocam tamam N5 inde çok iyi One serisi gibi bi kasası olduğu söylenemez ama g2 den kat kat iyi olduğu kesin.

• Ben nexus5 i severi,iyi degil cok iyi bir cihazdir benim gozumde,nexusa camur atan fanboy,g2 ye camur atan fanboy olup benimkisi en iyi triplerine gerek yok,zaten kamera ve batarya onemli degilse ikiz gibi performansi olan cohazlar pek tabi nexus alinabilir,mis gibide kullanilir,fakat stok androidinde pek esprisi yok,bizzat kendi arkadasima nexus5 aldirdim hergun goruyorum s4 ten caydirip aldirdim,fakat ivir zivir dolu denilen diger telefonlardan birini kulaniyorum g2 ile genelde 830 880 mb ramim bos,o halde bombos stok arayuzle cihaz kullanmak istemem acikcasi isteyende ister saygi duymak gerek.

• G2 yada Nexus 5.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.