Şimdi Ara

ets 2 kasıyor yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar orta-yüksek arasında oynuyorum.menüde 60 fps ye çıkıyor ama sür dediğimde yani oyuna girince 15-20 fps anca alabiliyorum.ekran kartım catalyst falan hepsi güncel.Catalyst den yüksek performansıda seçtim ama olmuyor işte olmuyor.

sistemim şöyle;

AMD A10 4600m 2.30 GHZ APU

AMD Radeon HD 7660G+7600(7670 te olabilir kutuda ve modelde öyle yazıyor ama 7600 gözüküyor bu da ayrı bir sorun.)M N dual graphics

8 GB ram

200 gb boş alan

bilgisayar laptoptır.

HP Pavilion g6 2266st

normal şartlarda en yüksek veya yüksek te oynamam lazım.

bu oyunda crossfire desteği var mı yani dual graphics devreye giriyor mu ?

versiyondan da olacağını sanmıyorum çünkü versiyon güncel.1.8.2.5 versiyonunu kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoloClassic75 -- 5 Temmuz 2014; 23:32:44 >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ETS 2 Optimizasyon sorunu olan bir oyun update yap korsansa
  • Update yapınca serial ve crack sorunu oluyor versiyon zaten yeterince güncel.1 versiyon ilerisinde bu sorunu çözdüklerini düşünmüyorum.

• 1.10.1 yüklü ekran kartı aynı aynı 3.nesil i5 işlemci 4gb ram yüksek te oynuyorum yalnızca antialiasing kapalı oda gölge detaylarını biraz bozuyor okadar tavsiyem antialiasing tik işaretini kaldırman sorun mutemelen çözülecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

1.10.1 yüklü ekran kartı aynı aynı 3.nesil i5 işlemci 4gb ram yüksek te oynuyorum yalnızca antialiasing kapalı oda gölge detaylarını biraz bozuyor okadar tavsiyem antialiasing tik işaretini kaldırman sorun mutemelen çözülecektir

anti aliasing zaten kalkık hocam hiç etkinleştirmedim.etkinleştirince de ancak 5 fps falan düşüyor.oyunda optimizasyon sorunu var ondan mı acaba yoksa benden mi hala anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

1.10.1 yüklü ekran kartı aynı aynı 3.nesil i5 işlemci 4gb ram yüksek te oynuyorum yalnızca antialiasing kapalı oda gölge detaylarını biraz bozuyor okadar tavsiyem antialiasing tik işaretini kaldırman sorun mutemelen çözülecektir

anti aliasing zaten kalkık hocam hiç etkinleştirmedim.etkinleştirince de ancak 5 fps falan düşüyor.oyunda optimizasyon sorunu var ondan mı acaba yoksa benden mi hala anlayamadım.

Bilgisayarın oyun sırasında çok ısınıyormu?

• Menüde bi zahmet 60 fps olsun :D

• anlamadığım olay çıkıp girince bazen kasmadan oynayabiliyorum.bazen de kasarak oynuyorum ve kasarak devam ediyor.kasmadığı zaman da kasmıyor.optimizasyon sorunu sanırım.

gıbıç hocam oyun esnasında 90-105 derecelerde seyrediyor bilgisayar.
  • malesef o oyunda sıkıntı var bende daha iyi özelliklerde pc var ve orta özelliklerde 60 fps alıyordum
  • quote:

anlamadığım olay çıkıp girince bazen kasmadan oynayabiliyorum.bazen de kasarak oynuyorum ve kasarak devam ediyor.kasmadığı zaman da kasmıyor.optimizasyon sorunu sanırım.

sizin pavilionmuş.bendede probook 450 var.8gb ram,amd radeon 8750 ve intel hd graphics 4470 var.ortanın bir üstü ayarlarda oynuyorum.sinyal verince ve far açınca çok küçük kasıyor.ama pc o kadar ısınmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gıbıç

quote:

anlamadığım olay çıkıp girince bazen kasmadan oynayabiliyorum.bazen de kasarak oynuyorum ve kasarak devam ediyor.kasmadığı zaman da kasmıyor.optimizasyon sorunu sanırım.

sizin pavilionmuş.bendede probook 450 var.8gb ram,amd radeon 8750 ve intel hd graphics 4470 var.ortanın bir üstü ayarlarda oynuyorum.sinyal verince ve far açınca çok küçük kasıyor.ama pc o kadar ısınmıyor.

söylediklerim speed fan verisi ama oyunda bariz ısınıyor normale göre.fan en yüksekte çalışıyor.ama hiç kapanmadı oyun esnasında ısınıp.

• Game booster dene

• quote:

Orijinalden alıntı: gıbıç

Game booster dene

denedim hocam hiçbir faydası yok,oyun zaten anlayamadım bazen girdiğimde kasıyor bazen hiç kasmıyor şansa bağla gibi birşey.ama kronik şehirlerde takılma+kasma var ama şehir dışı yollarda şu aralar iyi.
  • bende asus laptop var i5 1.6ghz geforce840m ekran kartı 4g ram ama en yüksek ayarlarda kasmadan oynuyorum 60ı geçmiyor sanırım rivalsteki gibi belli bir fpsyigeçmiyor
  • Senin işlemcin amd apu yani ekran kart+işlemci beraber ve amd nin apu serisiyle rahat oyun oynamak çok zor.Belki cpu'ya yeni bir fan alarak ısınma sorununu giderebilirsin

• PoloClassic75 kullanıcısına yanıt
    oynadığına dua et :D o oyuna opti sorunu diyenler sizin pc de sorun var :D kasması normal görüntü ayarlarını düşür
  • 7 ve 8xx sürümlerini laptopumda oynamıştım yüksek ayarlarda.Şu an 1.13.3 sürümünü indirdim yüksek ayarlarda oynatmazsa demekki yeni sürümde optimizasyon hatası var.Denerim birazdan.

Edit: Oyunu kurdum çok hafif bir fps düşüşü oluyor karanlık çökerken.Onun dışında yüksek ayarlarda yağ gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicki büyük -- 16 Ekim 2014; 10:30:46 >
  • güncellemelerle oyunun performansı düştü eğer sisteminiz iyi değilse yağ gibi oynamanız mümkün değil + daha önce oynadığınız grafikle de oynayamazsınız :D
  • bu scs nin her oyununda optimizasyon sorunu var para verip almaya korkuyor insan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.