Şimdi Ara

telefondan hic anlamam ilkdefa akilli telefon alicam yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar amerikadayim work and travel sebebiyle.. telefon almayi dusunuyorum burden ulkeme donmeden once eylule kadar bekliyim mi sizce iphone 6 cikar belki diger telefonlarin fiyatlarida duser diye tahmin ediyorum siz ne dusunuyorsunuz? birde telefon onerirmisiniz bana lg g3 iyimidir ?

• Android olarak düşünürsen direk Sony Xperia Z2 al geç...İos olarak düşünürsen İphone 6'yı bekle...Ben olsam gidene kadar İphone 6'yı beklerdim eğer o sıralar telefon daha çıkmazsa Xperia Z2 alırdım
    Edit : Oyun performansına önem vermezsen Lg g3 al.
  • İphone 6 Eylül 11-21 arası kesin çıkacak . Yerinde olsam İphone 6 alırım ama alacak kadar kalmayacaksan orada G3 yada M8 daha mantıklı
  • son dakıka gecıkmesıde olabılır bılemıyorum,tabıkı apple ordan uyguna gelcektır,suan ıcın z2 ve g3 kesınlıkle onerırım tasarımı zevkınıze gore,zaten hepsının arasında performans olarak % 2 bılemedın 3 fark var..

suan ıcın yerınde olsam dırekt z2 alırdım,dıger yandan bır sekılde eylule orada gırmıssem ve ıphone6 nın 64gb lık versıyonu z2 ıle aynıya gelıyorsa oda alınabılır cunku burda 64luk ıp6 3000lıraya dayanır fıyatı.
  • Bekle en son dönerken al iphone 6 çıkarsa kesinlikle onu almalısın eğer çıkmazsa g3 veya m8 düşünülebilinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: command0s

arkadaslar amerikadayim work and travel sebebiyle.. telefon almayi dusunuyorum burden ulkeme donmeden once eylule kadar bekliyim mi sizce iphone 6 cikar belki diger telefonlarin fiyatlarida duser diye tahmin ediyorum siz ne dusunuyorsunuz? birde telefon onerirmisiniz bana lg g3 iyimidir ?

İstek-beklentilerinizi sıralayin

• The Loner kullanıcısına yanıt
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: ycan00

quote:

Orijinalden alıntı: command0s

arkadaslar amerikadayim work and travel sebebiyle.. telefon almayi dusunuyorum burden ulkeme donmeden once eylule kadar bekliyim mi sizce iphone 6 cikar belki diger telefonlarin fiyatlarida duser diye tahmin ediyorum siz ne dusunuyorsunuz? birde telefon onerirmisiniz bana lg g3 iyimidir ?

İstek-beklentilerinizi sıralayin

1-rahatça internette seyahat
    2-muzik(ses kalitesi)
    3-kamerası iyi kayıt yapsın
    4-tasarımı guzel olsun
    5-aplikasyonların tamamını calıstırsın

soranlar olmus bu arada 30 eylule kadar burdayım iphone 6 yı gorucem sanırım.birde burda hersey ucuz vergı falan var amerıkada dıyoda mıllet vergılı hali suan 300 dolar s4 galaxy burda turkıyede 1600 tl .ps4 400 dolar ulkemızde 1600 falan.(fiyatlar hakkında fikir sahibi olun dıye yazdım yanlıs anlasılmasın)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.