Şimdi Ara

S3'e S5 yazılımı attım telefon toparlanamadı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün s3 e s5 yazılımı attım s5 yazılımı gerçekten çok güzel ama gerçekten çok güzel çok beğendim tabi 800 kusur ramin 790 larda oynaması beni endişelendirdi zaten kasmalarda yapıyodu kamerada açılmayınca eski 4.3 haline getirmeye karar verdim ama odinden veya cwm den vs. hiçbiyerden olmadı telefon şuanda ölü sadece cwmden arayüze giriyo zip olarak attım 4.3 sürümü yüklemiyor hata veriyo ne yapabilirim başka yardım ederseniz sevinirim servise götürcektim bugün hafta sonu olduğu için vermedim boşuna 2 gün telefon orda kalcaktı yardım eden olursa düzeltirim diye düşünüyorum yardım ederseniz sevinirm.

• Cynogenmod mu yükledin ne yükledin ? rom olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Cynogenmod mu yükledin ne yükledin ? rom olarak ?

Sanirsam stock s5 romunu yuklemis arkadas ;:(( olabilirmi boyle bisey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüklenmezki onu yüklemeye çalışanda ayrı bir g.zekalı benim lumia 1320e de ios kurayım ozaman ?

Sammobilden s3 romu inidirp odinle flashla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Yüklenmezki onu yüklemeye çalışanda ayrı bir g.zekalı benim lumia 1320e de ios kurayım ozaman ?

Sammobilden s3 romu inidirp odinle flashla.

s5 yazılımı yüklememiştir, o zaman telefon açılmazdı bile. ne kadar ram kullandığını göremezdi :D
  • Katılıyorum yüklenmez zaten brick olurda arkadaş anlatamamış.
  • arayüz açılıyodu zar zor :D home tuşuna bastığımda direk açmıyo bi zaman sonra kendi kendine açıyodu lütfen yardım edin ya özelden felan konuşalım halledeyim telefonu babam vuracak yoksa beni :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.