Şimdi Ara

Yeni Nexus tableti kargo veritabanında göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni Nexus tableti kargo veritabanında göründü

Google'ın Android L işletim sistemi ile birlikte piyasaya sürmesini beklediğimiz Nexus 8 olduğu tahmin edilen yeni tablet modeli Hindistan'da ortaya çıktı.

Bugüne kadar pek çok modelin izlerine rastlanan ve genelde doğru saptamalar yapan Hintli Zauba ulusal kargo veritabanına takılan bu kez yeni Nexus tablet oldu. 

Veritabanında yeni cihaz için Nexus 7'ye benzer şeklinde bir tanımlama yapılmış. Bu da Nexus 8'in Nexus 7 ile benzer tasarım özellikleri taşıması ihtimalini ortaya çıkarıyor. Kargonun ABD'den yollanmış olması da Google tarafından hazırlandığını gösteriyor.

Şimdilik Nexus 8 modelini hangi firmanın hazırladığına dair bir bilgi yok ancak pek çok kaynak HTC'nin yeni dönemde Google'ın ortağı olacağında hemfikir. 

Android L işletim sisteminin 64-bit desteklemesi nedeniyle Nexus 8'in de uyumlu bir donanım ile geleceği tahmin ediliyor. 64-bitlik çift özelleştirilmiş çekirdekli Tegra K1 yongaseti, 2GB RAM, 16GB/32GB depolama kapasitesi, 8MP çözünürlükte OIS destekli kamera gibi özellikler şimdilik iddialar arasında. 

Kaynak:http://blog.gsmarena.com/nexus-8-tablet-prototype-spotted-entering-india/

• gözünüzü seveyim nexus 7 tasarımıyla gelmesin
  • Tasarımı Htc'ye bırakırlarsa güzel ve sağlam bir cihaz olur. Nexus olduğu için güncelleme derdide olmayacağı için alınası olur. Tabi ki fiyatı Htc politikasına uygun olmasın.
  • Cihaz aliminyum tek gövdeye sahip(aliminium unnibody) yani, ipad benzeri bir kalitede gelecek. Çözünürlük'te 2048 x 1440 deniyor, yani ekran 16:9 olmayacak.

O yüzden merak etmeyin nexus 7 ye benzemez.

• Bu sefer daha iyi bir cihaz gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah güzel bir tasarım yaparlar

• Google yetkililerine sesleniyorum.. Tabletler için özel bir mağaza açsın mağazada tablete özel neredeyse hiçbir uygulama yok..

• Alabilirim fiyatını bi görelim de

• HTC den şöyle güzelinden metal kasa bir tablet bekliyorum ??

• Hocam ben tabletten play store'a girdigim zaman ayrı tablet bölümünü görebiliyorum, uygulamalar da işimi görecek şekilde oluyor ve ayni şekilde tablet için öneriler kısmı da var. Sizin ihtiyacınız olupta bulamadığınız uygulama ne oldu mesela?

• quote:

Orijinalden alıntı: konuralp63

Google yetkililerine sesleniyorum.. Tabletler için özel bir mağaza açsın mağazada tablete özel neredeyse hiçbir uygulama yok..

Ne yok ornegin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo veritabanı huhh maşallah
  • Ois kameralı tablet harika olur.

• Htc yaparsa cerceveden ekrani goremeyebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

gözünüzü seveyim nexus 7 tasarımıyla gelmesin

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Htc yaparsa cerceveden ekrani goremeyebiliriz

Sony diyecektin galiba?

• Yeah :)

• artık uygulamalar tabletleri destekliyor.

mobil ve tablet arayüzleri farklı.

ancak ben face twit kullanmıyorum. onlar nasıldır bilmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Htc yaparsa cerceveden ekrani goremeyebiliriz

Sony diyecektin galiba?

Su telefonda 3 5 telefonun cercevesi var bakin;

http://previewcf.turbosquid.com/Preview/2013/12/01__10_46_39/14.jpg618a1d00-0da4-4075-b092-db6ec256f91fLarge.jpg

Sony'ninde cercevesi kalin fakat htc kadar degil kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 5 Temmuz 2014; 23:35:45 >

• sırf bu tablet için tablet mablet almıyorum :) Tasarım HTC Fiyat Google olursa tadından yenmez :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.