Şimdi Ara

Samsung SM-T230 Galaxy Tab 4 399 TL (Teknosa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
19.473
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1,5 gb ram
    4000 mah batarya
    1280x800 çözünürlük

Beyaz

Siyah

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Saniye farkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Saniye farkı

Allah iyiliğini versin. :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 5 Temmuz 2014; 15:00:45 >
  • O kadar arattım çıkmadı halbuki, almanya mediamarkt fiyatı 188 euro idi ondan açtım konuyu.

@Mr.Blof @endülüs_faruki
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecegunesim

7" urun ihtiyacı olan icin cok iyi fiyat bence 4.4 kit kat 1.5 gb ram quad core 1.2 Ghz işlemci gerci samsung orası da var ama :) fiyat diger sitelere göre uygun en azından

kliksada da aynı fiyat
    http://www.kliksa.com/urun/samsung-sm-t230-galaxy-tab-4-7-0-black-tablet/902109552?utm_source=cimri&utm_medium=comparison&utm_campaign=listing

Forumda 400/150 çek 90 liraya satılıyor bu durumda 330 liraya da alınabilir +avantajix var

• Hocam bu tabletin içinde marwell işlemci var bu işlemci markasının çok sorunlu olduğunu söylüyorlar benim arkadaşta tab3 vardı 2 ay sonra tablet ısınmaya donmaya ekran kendi kendine kararmaya başladı araştırdık marvell işlemci kullanılmış ve bu işlemci çok sorun çıkartmaktaymış ayrıca samsungun touch wiz arayuzu buyuk bir yukle birlikte 1.5gb raminde faydasını göremezsiniz bence alacaklar dikkatli olsun bu fiyata alternatif çok mesela asus yeni memopad 7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu da demekki tab3 t210 lara kitkat gelmez bunu cikardgina gore
  • bu 8gb mı? çoğu yerde 8gb yazıyor,
    http://www.hizlial.com/samsung-galaxy-tab-4-sm-t230-7-16gb-tablet-beyaz/10390135

16gb yazıyor. aynısı mı acaba
  • Asus me176c 16 gb modelini incelemenizi tavsiye ederim. İşlemcisi daha hızlı. Tab4 de güzel.

• Güzel tablet ;
    kullanan bir arkadasım var tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiaydin

369 TL diyor. 10 lira farkla en ucuzu burada http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-tab-4-t230-8gb-7-siyah-tablet/productDetails.aspx?productId=bd601126&categoryId=3008012

Bu modelde gps yok dikkat edin

• bugün teknosa'da inceleme şansı buldum. 1.5 ram olmasına rağmen alet kasım kasım kasıyor. touchwiz'den midir yoksa başka bi sorunu mu var anlamadım. aşağı yukarı aynı fiyatlı asus memopad 7'in atom işlemcili modeli ise su gibi akıyor. alacak arkadaşların mağazada denemeden almamalarını tavsiye ederim.
  • Alındı mı bilmiyorum ama tab 3 e göre çok daha iyi görünüyor. Ama çok şey beklememek lazım cihazdan. Markası ve garantisinden dolayı tercih edilebilir. Asus'un bu fiyat aralığındaki ürünleri daha cazip.
  • Arkadaşlar Samsung diyip almayın hemen bir teknoloji mağazasında test edin mutlaka. Yiğenime tablet almak için çıktık evden 2 cihazı yan yana test ettim markayı söylemiyim tartışma çıkmasın neyse hiç planda olmayan başka tablet aldık çıktık. Demem o ki bir test edin sonra gelin internetten sipariş verin boşuna gitti geldi derdi yaşamayın.

Gidip test etmenizin diğer yanı teşhir ürünleri genelde yorgun cihazlar bir sure sonra cihazın kasma yapıp yapmadığını daha rahat anlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANLOVE

Arkadaşlar Samsung diyip almayın hemen bir teknoloji mağazasında test edin mutlaka. Yiğenime tablet almak için çıktık evden 2 cihazı yan yana test ettim markayı söylemiyim tartışma çıkmasın neyse hiç planda olmayan başka tablet aldık çıktık. Demem o ki bir test edin sonra gelin internetten sipariş verin boşuna gitti geldi derdi yaşamayın.

Gidip test etmenizin diğer yanı teşhir ürünleri genelde yorgun cihazlar bir sure sonra cihazın kasma yapıp yapmadığını daha rahat anlarsınız.

Internet'ten alışverişi insanlar bu yüzden kullanıyor zaten arkadaşım. Alıyor, inceliyor, beğenmiyorsa iade ediyor. Emin ol; o mağazadaki 5 dakika incelemeden daha faydalı oluyor bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

quote:

Orijinalden alıntı: ANLOVE

Arkadaşlar Samsung diyip almayın hemen bir teknoloji mağazasında test edin mutlaka. Yiğenime tablet almak için çıktık evden 2 cihazı yan yana test ettim markayı söylemiyim tartışma çıkmasın neyse hiç planda olmayan başka tablet aldık çıktık. Demem o ki bir test edin sonra gelin internetten sipariş verin boşuna gitti geldi derdi yaşamayın.

Internet'ten alışverişi insanlar bu yüzden kullanıyor zaten arkadaşım. Alıyor, inceliyor, beğenmiyorsa iade ediyor. Emin ol; o mağazadaki 5 dakika incelemeden daha faydalı oluyor bu şekilde

Benim yorumum Samsungun bu giriş seviye tabletleri için geçerliydi o yüzden Teşhir ürünlerinde test edin dedim. Bu cihazın daha doğrusu Samsungun giriş seviye tabletlerinde bu tür sorunlar çok mevcut.
    Bende tablet alırken kasılmaları fark ettiğim için almadım. Ancak size gelen cihaz zaten belirli bir süre kasma yapmayacak daha sonra da iade gibi bir şansın yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.