Şimdi Ara

REMOTE ADMİNİSTRATOR İÇİN USR9108 DE PORT AÇMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 FARKLI İLDE ADSL BAĞLI İKİ MAKİNAYI BİRBİRİNE BAĞLIYACAĞIZ... US ROBOTİCS 9108 ADSL MODEM VAR BİRİNDE... BUNUN 4899 PORTUNU NASIL AÇABİLİRİZ?? İŞKEMBEDEN SALLAMAK YOK... ANLAYAN VARSA YAZSIN..

• Iyi de iki makinayi birbirine baglamak icin Radmin ise yaramaz. VPN yapman gerekmiyor mu? Sen 2 makinayi yonetmek istiyorsun glb.

Buradan portu Napt uzerinden de gereken Portu acin. Su anda modem elimde yok modemle bagalntimda yok o yuzden btam tarif edemeyecegim TCP actiktan UDP acmayi da unutmayin.
  • üstad kendi makinemden diğerini yönetmek istiyorum.. Anlatım hatası olmuş... Tamam burdan portu açacağız da local ağ içerisinde örnek 192.168.1.5 e bağlanmak istiyorum...Bunu nasıl ayarlıyacam? Radminde ip yazmam gereken yere 81.x.x.x ; 192.168.1.5 mi yazmam gerekiyor bunu nasıl yapacam??

Kısacası wandaki ipden internete bağlanan 10 larca makina arasından 192.168.1.5 i yönetmek istiyorum... Direk ona nasıl bağlanacam?
    quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

Iyi de iki makinayi birbirine baglamak icin Radmin ise yaramaz. VPN yapman gerekmiyor mu? Sen 2 makinayi yonetmek istiyorsun glb.

Buradan portu Napt uzerinden de gereken Portu acin. Su anda modem elimde yok modemle bagalntimda yok o yuzden btam tarif edemeyecegim TCP actiktan UDP acmayi da unutmayin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.