Şimdi Ara

ZOTAC GTX 660 2GB GDDR5 -SATILMIŞTIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
2.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    ZOTAC GTX 660 2GB 192 Bit GDDR5 Dual Silencer
     ZOTAC GTX 660 2GB GDDR5 -SATILMIŞTIR

Faturalı ve kutuludur. 20.10.2012 faturalıdır.Garantisi devam etmektedir.
    Tertemizdir ,Çok sessiz ve performans canavarıdır. .Asla OC ,Mining vs yapılmadı . sadece 2 ay boyunca Dota2 ve Battlefield4 oynanmıştır.
    Nakit Fiyat: 320 TL

İlgilenenler PM'den ulaşsın.
     ZOTAC GTX 660 2GB GDDR5 -SATILMIŞTIR ZOTAC GTX 660 2GB GDDR5 -SATILMIŞTIR ZOTAC GTX 660 2GB GDDR5 -SATILMIŞTIR ZOTAC GTX 660 2GB GDDR5 -SATILMIŞTIR ZOTAC GTX 660 2GB GDDR5 -SATILMIŞTIR ZOTAC GTX 660 2GB GDDR5 -SATILMIŞTIR ZOTAC GTX 660 2GB GDDR5 -SATILMIŞTIR
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellcast -- 16 Eylül 2014; 10:02:16 >

• Fiyata bi revize gerekiyor vatanda sıfırı 390 400 liralara düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Fiyata bi revize gerekiyor vatanda sıfırı 390 400 liralara düşüyor

http://www.vatanbilgisayar.com/gtx660-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html

636tl şu an fiyatı vatanda yanıltma okuyucuyu , sen hangi vatanda yaşıyorsun, trollük yapmanın alemi yok!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hellcast

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/gtx660-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html

636tl şu an fiyatı vatanda yanıltma okuyucuyu , sen hangi vatanda yaşıyorsun, trollük yapmanın alemi yok!

Tamam abisi iyi satislar

Abisi ne demek oluyor forumun dayısı mısın ?
    Terbiyemizi bozmayalım!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellcast

quote:

Kimse bu paraya bu kartı almaz. Vatan da 630 lira yazması 630 liralık kart olduğunu göstermez.

• Arkadaşım sorununuz nedir satılsın yada satılmasın ben forum kurallarına uygun ilan açıyorum .amacım satmak alıcıya ve kendime uygun olacak en iyi şartlarda , boş muhabbet için açmıyorum ilani mirc günleri geride kaldı .lütfen değerli fikirlerinizi kendinize saklayınız.gereksiz yere polemiğe girmeyelim.

• fiyatına bişey diyemem çünkü bütün ekran kartlarının fiyatı artmış. bu kartı geçen sene agustos ayında 480 tl aldım. şimdi 600 lerde geziyor maşallah. ikinci eli düştüğünde sli yapmayı düşünebilceğim oyunlarda sorun yaratmayan güzel bir kart. iyi satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doggymania

fiyatına bişey diyemem çünkü bütün ekran kartlarının fiyatı artmış. bu kartı geçen sene agustos ayında 480 tl aldım. şimdi 600 lerde geziyor maşallah. ikinci eli düştüğünde sli yapmayı düşünebilceğim oyunlarda sorun yaratmayan güzel bir kart. iyi satışlar.

Hocam fiyatı forumun ortalama değerlerinde tuttum. Kartın performansına gelince 2gb 7850 256bit ide kullandım ama gtx660 gerçekten daha iyi . Isınma problemi yok ses problemi yok.
    Battlefield 4 ü high da 40-60 fpslerde rahatça oynatıyor. Indesign ve photoshop da da memnun edici desteği var. Belki de zotacın kullandığı soğutmadan ve malzeme kalitesindendir.
    Elektrik sarfiyatıda çok memnun edici değerlerde Boyut olarak çok küçük sınıfına göre. Lakin insanoğlu aç gözlü her ne kadar memnun olsam da gözüm 290x te :) yada quadroya geçmeyi düşünüyorum.

• Hellcast kullanıcısına yanıt
    Iyi fiyat iyi kart. Hayirli satislar.

• Tocak kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    650 ti boost a bile 300 tl istiyorlar kartın fiyatı gayet uygun
    hayırlı satışlar
  • atmacapc kullanıcısına yanıt
    sağol dostum.
  • Zotac 5 yıllık kaydı yapıldımı acaba ?
  • yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    Yapmadım da ne işe yarıyor ki ?

ekran kartını satın aldığınız tarihten 15 gün içerisinde Zotac internet sitesinden kayıt yapılsaydı şimdi 5 yıl uluslarası garanti kapsamında olurdu ve bu 5 yıl içinde ekran kartı arıza yapsaydı direk güncel bir ekran kartı gönderirlerdi.

Örnek : GTX 660 veya GTX 660 Ti yerine gönderilecek ekran kartı GTX 760 veya o an için güncel GTX serisi hangisi ise o yollanırdı.
  • bu olayı bende bilmiyordum bak. hiçbir yerde yazmıyor kutuda bilseydim bende yapardım :)
  • aynen ya , sağolun yılmaz bey, fırsatım olmadı bakmaya da ,bakcam belki de kaydettirilmiştir.
  • 1 adet pm yollandı
  • pm cevaplandı satışa devam
  • fiyata çamur atanlar bu kartı daha düşük fiyata arayan arkadaşlar.Sen onların lafına bakma güzel fiyat , 350 liraya satılıyodu 1-2 ay önce baktıgımda.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.