Şimdi Ara

TELEFON ALACAĞIM TAVSİYE VE GÖRÜŞLER LAZIM(Z2,LG G3,HTC ONE M8)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon almayı düşünüyoruz.Ablam ile kendime alacağız.Ben daha önce S4 mini kullanıyordum ablam ise S3 kullanıyordu.3 telefon arasında kaldık.Sony Xperia Z2,LG G3 ve HTC One M8.Bu 3 telefondan hangisini tavsiye edersiniz.Görüşlerinizi,deneyimlerinizi,bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim :)

• Z2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jrxrısınyu J kullanıcısına yanıt
    M8 benimde hoşuma gitti aslında ama diğerlerinide es geçemiyorum işte :)
  • Lightr kullanıcısına yanıt
    Hocam neden Z2 onuda söyler misiniz?
  • Güncel
  • G3 32 GB
  • bende telefon arıyorum fiyat önemli değil de çok seçenek var g3'ü tasarımından dolayı eledim diğerleri ilgimi çekti
  • Genel özellikleri bilmem ama kamerada Z2 üstündür diğerlerinden
  • Kamera filan önemli ise Z2 20,7 Megapiksel arka kamera, 2.2 Megapiksel ön kamerası mevcut.Bu yüzden Z2.

Ha kamera önemli değil ise tabiki Lg g3 taraftarıyım :)
  • z2 kronik sorunları var kesinlikle elemelisin g3 ve m8 arasında tercih yap
  • An itibari ile ablam kendisine Z2 sipariş etti.Ama ben hala kararsızım.İlk etapta Z2 düşünmüştüm ama sorunlarını duyunca onu bir adım geriye attım.M8 güzel gibi duruyor ama G3 te kafamı kurcalamıyor değil yani.G3'ünde bunlardan eksik bir yanı yok.Hatta bazı artılarıda var.Fiyat olarakta daha uygun.Pfff gerçekten çıkmazdayım :/
  • Z2 kalite kamera cift hoparlor ben z2 alacagim.Size de tavsiye ederim

• bu arada Z2 nin sorunlari fanboylar tarafindan cok abartilmiş forum da.

• Banada biraz abartılıyor gibi geliyor.Tamam böyle hatalar olabilir ama bütün Z2 lerde bu hatalar yoktur yani.Bu biraz kullanıcının şansınada bağlı.Ama ne biliyim ya o hataları okuyunca ister istemez biraz soğudum telefondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLLTVD34

Banada biraz abartılıyor gibi geliyor.Tamam böyle hatalar olabilir ama bütün Z2 lerde bu hatalar yoktur yani.Bu biraz kullanıcının şansınada bağlı.Ama ne biliyim ya o hataları okuyunca ister istemez biraz soğudum telefondan.

Hiç biri sizi doğrudan etkileyen sorublar değil o yüzden dert etmeyin:)

• Sağlamlık ve yeterlilik açısından ; G3>M8>Z2 çünkü z2de birkaçteknik sorun var alırsan bile biraz bekle sorunlar düzelince alırsın
  • Adam almiş s5 i aldiktan sonra partizani oluyor markanin adeta tapacak.diger telefonlari kotuluyor sird kendini tatmin etmek icin yani.Gidin magazaya kendiniz karşilaştirin karar verin

• baranist kullanıcısına yanıt
    Bak ya olum sen nasil bi fanboysun her forumda z2 yi gomuyosun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TroppX

Bak ya olum sen nasil bi fanboysun her forumda z2 yi gomuyosun ?

kronik sorunlarla dolu bı telefonu kusura bakmada sorunlarını dile getirrim kaldıkı adamlar 1 2 aya z3 tanıtcaklar 2200 tl kolay kazanılmıyor
  • oncelıkle antı sony boylarının,2500 lıra verıp amıral gemıler ıcınde en berbat kameralı m8ı onermelerı enteresan..

ablanıza bayan ıcın daha uygun olacagını dusunudugumden gold yada beyaz G3 onerırım kesınlıkle...

dıger yadan yerınde olsam kendıme z2 alırdım,cunku z2 butcesı varken z2 alınır,zaten hepsının performansları %2 bılemedın %3 fark ancak olur..

ama yanı Z2 nın kulaktan dolma sallıyanlarına yurtdısı forumda varsa ıngılızcelerı arastırıp ızlemelerını onerırım 12 dk lık 4 k vıdeoları..

bırde 4k da tel ısınıyor dıye sankı komple telde ısı sıkıntısı varmıs gıbı aksettıyorlar kı ufak ufak m8e yol yapsınlar..komık...

z2 yada g3 varken daha cok para verıp m8 almak bana cok sacma gelıyor,begenmek zevk ısı lafım yok m8 kı cok begenır ısteyen ama o parayı verıp almak mantıklı gelmıyor bana gore.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.