Şimdi Ara

Sim'li ve Sim'siz Tabletin ne Farkı var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben tablet almak istiyorum da simli mi yoksa simsiz mi alsam acaba tableti birde arkadaşlar acaba 500 tl ye kadar bana güzel bir tablet söylermisiniz çok memnun olduğunuz çok araştırmak istemiyorum şimdiden teşekkür ederim.

• Lenovo a3000 e bakin. Hbda 319 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım interneti 3g kullanacaksan simli al tel hattını kullanarak internete girersin. Tablet olarakta samsungtan şaşma derim (hem samsungta Wifi+sim var öneririm ) ben Piranha kullandım önermem. Boyut olarak ne düşünüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbehlıul

Arkadaşım interneti 3g kullanacaksan simli al tel hattını kullanarak internete girersin. Tablet olarakta samsungtan şaşma derim (hem samsungta Wifi+sim var öneririm ) ben Piranha kullandım önermem. Boyut olarak ne düşünüyorsun.

vallaha kardeşim pek bilemiyorum boyut olarak peki sen samsung olarak hangisini önerirsin acaba?
  • sadece samsung deil
    nexus 7
  • Iki Samsung kullandım bir daha tövbe.
    Şu an Asus ME 372 CG kullanıyorum şiddetle öneririm.
    Kitkat da aldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım benim önerilerim:
    +Samsung Galaxy Tab 3 (kullanan arkadaşım var ucuz diye almıştı içine bir sürü oyun yüklemişti baya iyi)
    +Acer tabletleride güzel
    +Ipad mini (Paraya kıycam diyosan ıpad hem kaliteli, sağlam, kasma sorunu yok)
    Haa bide nexus öneririrm google nin olduğu için hergüncellemeyi alıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbehlıul -- 5 Temmuz 2014; 16:10:42 >
  • Teşekkürler arkadaşlar da vallaha iyice aklım karıştı :)
  • Simli tablette sim girişi var simsiz tablette sim girişi yok Şaka bir yana 500 TL civarına alınabilecek en iyi android tablet nexus 7 2013 dür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.