Şimdi Ara

2si1 'Sahurluk' Teknoloji ve Oyun programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
3.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1 olarak herkese hayırlı bir Ramazan ayı diliyor, sahurda izlemelik keyifli bir bölümle sizleri baş başa bırakıyoruz.

• sahurda izleyelim bakalım
  • gece uykulu olurum şimdi izleyeyim :)

• iyi oldu sahurda izleyecek bir şey bulamıyordum 2si1'i izlerim artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı ramazanlar.

• "Delikanliysaniz tek tek gelin" :D

Dikkat "2s1" oruc bozar :D

• twitterda görünce linke nasıl saldırdım bi görseniz :D

Edit:43. dakikada fiber yaygınlaşıyor falan dediniz madem internet konusu açıldı birkaç söylemek istiyorum.15 gün önce ttnet e başvuru yaptım 2 gün önce geldiler ondada ankastre kutudan dairenize kablo yok deyip gitti adam.bugün 17.gün yarın elektrikçi gelcek bi 50 tl de ona bayılıcam.internetin yaygınlaşması 1 ayı buluyor ve pahalıya patlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canguler917 -- 4 Temmuz 2014; 23:57:39 >
  • Cuma gününü dört gözle bekler oldum.Sonsuza kadar devam eder inşallah.

• 3 saat geç geldi

• Can sıkıntısına ilaç bu 2si1

• gta 5 yazıyo izleyeyim bakayım :D

• Saat gecikince gelmeyecek diye korkmaya başlamıştım :)

• iftardan önce nerdeydiniz mübarekler... :D

• Yinemi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne sesli reklammış arkadaş...

• Oyun fiyatları konusunda firmalara sorulacak soru şu. Bir oyunun PS3 ve PS4 versiyonu da 60 Dolar.Ama burada PS4 versiyonu daha pahalı. Neden? İki yeni PS3 oyunu 60 dolarken biri nasıl daha pahalı olabiliyor?

• '''Sahurda, İftarda. İyi Günde Kötü Günde, En Sıcak Anlarınızda Açın Bir '' ^ 2si1 ^ '' Ve ohhhhhh Serinliği Hissedin... Sıkıntınızdan Kurtulun...

• Bismillah. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Oyun fiyatları konusunda firmalara sorulacak soru şu. Bir oyunun PS3 ve PS4 versiyonu da 60 Dolar.Ama burada PS4 versiyonu daha pahalı. Neden? İki yeni PS3 oyunu 60 dolarken biri nasıl daha pahalı olabiliyor?

Türkiye'de oyun fiyatları oynak. Gelişmiş ülkelerde öyle her oyuna kafadan fiyat biçemezler, biçtirtmezler. PS4 çıktığında UK PSN'de oyunlar biraz pahalıydı sanırım, anında tepkiyi koydular. 1-2 gün içinde fiyatlara ayar çekildi. Anca bizim ülkemizde görebilirsin oyunun ismine göre kafadan fiyat yazıldığını. US PSN'i aç son çıkan oyunlar her zaman fix 60 dolardır. Zamanla da fiyatları düşer. Bizde son çıkan oyunları 209 TL'den mükemmel(!) TR PSN'de görmeye devam ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CPTLeBron -- 5 Temmuz 2014; 0:11:26 >
  • sahurda izlencek şeyi buldum galiba :D :D

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.