Şimdi Ara

bu nasıl 1024 ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 855.3 kbps = 104 KB/s test sonucum counter source oynasana serverlarında 35 pıng alıyorum... diğer 1024 lu arkadaşlarım 5 ila 10 pıng arasındalar modemım zoom bı yerde ayar eksıklıgımı yaptım ne yapmam lasım ya:(

• Bendede 2-3 günden beridir böyle biraz önce ttnin sitesinden test yaptım 102kb/sn çıktı
  • sen nerdensın ben adana?
  • Hızlarınız normal.
  • Alışalım Bu Hızlara Artık

tt'net
  • hmm cihat sen nerede oturuyorsun. g.o.p civarlarında öyle sorunlar çıktı. bi ara bende 80 90 ping le oynamaya başladım ama düzeldi şimdi.
  • Bu da benimki, bu iyi hali dün download hızı 55 civarıydı en fazla.

bu nasıl 1024 ya
  • kimin tam arkadaslar daha alısamadinizmi böle işte yapacak bişey yok...
  • ben alıştım artık
  • bugüne kadar gördüğüm en yüksek değer kendi makinemde

bu nasıl 1024 ya
  • biri şu test sitesinin ismini versin yaw bende bugün geçtim 1024'e
  • 108KB/s gibi hızlar normaldir. 512 ile 55KB/s max. alabildiğinizi düşündüğünüzde 1024 ile de 108KB/s alınması normaldir, bir gariplik yok.
  • 100 civarı normal sayılabilir. Ama benim de 1024, 55 civarı download hızı. Bugünkü testte en fazla 77 çıktı. Yuh yahu ya ahbap mı olmam lazım benim tt ile. Her ay rutin arıyorum ik-üç kez zaten. Gına geldi beeee
  • Rapid de max 112 gördüm stabil. Rekorum o.
    Genelde 109-110 arası bir dll yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wessago -- 20 Eylül 2006; 15:25:39 >
  • Aynen maşallah diyim rapidde 100k'nin altına inmiyor inmesin ztn.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

biri şu test sitesinin ismini versin yaw bende bugün geçtim 1024'e

http://speedtest.ttnet.net.tr
  • 35 ping yetmiyor mu?
    Arkadaşların serverin yanı başında sanırım.
  • 10 ping mi?? dostum eminmisin onlar 1 mbit mi?

benım bildigim 1 mbit ping 20-35 arasi normaldir.
    20'nin altina iniyorsa ya kablo'dur yada 2mbit adsl'dir.
  • simdi şöle ben istanbul ümraniyede oturuyordum ordaki evden 5 ila 10 pıng arasındaydım ve download hız testin 109 du simdi adana 100 yıl dayım seyhan. burda pıngler yuksek oluyor nedense 100 kb download edıyorum arada 10 kb fark oluyor genelde 10 kb sızce az bı farkmı ! ? eskıden maximum 4 kb 5 kb ile download ettıgımız dusunurken sımdı bu normalmı oluyor anlamadım. ayrıca arkadaşlarım dediğim kişiler aynı mahalledeydık istanbulda onlarınkı hala 5 ıla 10

belkı oynasana ıcın 35 pıng ıyı ama yurt dısından oynuordum ben yurt dısında 35 pıng cok fark eder!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat123 -- 20 Eylül 2006; 16:43:48 >
  • kaç yıldır online cs oynarım stabil halde tek haneli pingle oynayan adam görmedim daha. nası 5 pingmiş bu ya hangi serverda takılıyor arkların ip ver de bakim bi. internet cafede bile o pingle oynayamıoruz biz 2mbit kablonet olursa 5 ping olabilir derim ancak. benimki de 25-40 arası gidip geliyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.